Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от popaaa Преглед на мнение
    Май така и не се разбра къде е проблема или поне повечето не знаем. Ако някой разясни ще съм му благодарен. Rammstein е открил къде е проблема и прави версии за Garmin Mobile XT. Не знам къде е разлиакта, но се оказва, че неговите работят без проблеми. От тук можеш да ги изтеглиш - http://rammsteingarminmobilext.hit.bg/. Не се обновяват много често като гледам, но е добре все пак.

    Ако все пак разясните къде е проблема и как се решава мисля, че ще е полезно за всички.
    Аз съм с NOKIA N82 и при мен имаше проблеми с камерите, някой не ги съобщава, други ги съобщава само в една посока.
    Какви ли компилации пробвах и все същата работа.
    Най вече тествах с камерите на с.Шереметя и с.Момин сбор в Търновска област. На Момин сбор не ми я казваше, а на Шереметя ми я казваше само в посока Търново - Шереметя. Сега си компилирах версията на gadev само, че дадох на Poi Loader-а на Manual, оттам Poi Loader-а като направи файловете police и redlight, и като дойде ред на speed cameri-те им зададох само долната отметка за разстоянието, което Poi Loader-а си го прави според скороста (името на файла).
    И сега всички камери при мен си работят перфектно в двете посоки.
    Първо ми я вади на дисплея и като се приближа още тогава ми я съобщава.
    Това го тествах на GARMIN Mobile XT и на GARMIN Mobile PC.
    Ако искаш ги пробвай да видим дали и при теб ще вървят сега. Тук

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      С Nokia E52 съмл Компилирах си сам от gpx файловете на голегата gadev тези, които съм прикачил отдолу и вървят перфектно.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
        Значи при Mobile XT, wav файловете не играят. Това, което си направил до тук е добре, стига да си свалил леката версия gpi - без звук. Сега трябва да качиш в папката voice нов български глас. Ще ти го пейстна отдолу. За всеки случай старият bulgarian__.vpm си го копирай и запази някъде и после го припокрий с новия. След това, за да не те побърква от повтаряне на "зона със скрит радар" и "намалете скоростта", влез в tools-setings-audio на програмата и направи Atention tone да бъде disable. Също и при предупрежденията за Extras сложи отметката на Continue All alerts.
        Успех!
        Извинявайте, но да попитам пак че не разбрах. Значи ако сваля и поставя посочения файл в папка Voice на телефона ми NOKIA E52 , Mobile xt-то ще ми сигнализира с глас за камерите и засадите, както NUVI-то? И ако е така трябва ли да изтрия старият файл с българския глас и да оставя само новия? Благодаря предварително.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Стария си го запази някъде в компютъра, за всеки случай. На негово място в папка voice сложи новия, иби изтрий стария, или направо го припокрий с новия. След това си готов, като направиш настройката, която съм ти описал, защото ивначе ще те предупреждава при всеки завой и всяко преизчисляване. Сигнализацията нявама да е като при Nuvi - разбична за различните точки - камера, засада и т.н., а ще лъде еднотипна - "зона със скрита радар", след това, ако караш със скорсот над означената в предупреждението ще ти казва "намалете скорстта". Успех!

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
            Стария си го запази някъде в компютъра, за всеки случай. На негово място в папка voice сложи новия, иби изтрий стария, или направо го припокрий с новия. След това си готов, като направиш настройката, която съм ти описал, защото ивначе ще те предупреждава при всеки завой и всяко преизчисляване. Сигнализацията нявама да е като при Nuvi - разбична за различните точки - камера, засада и т.н., а ще лъде еднотипна - "зона със скрита радар", след това, ако караш със скорсот над означената в предупреждението ще ти казва "намалете скорстта". Успех!
            Колега,направих всичко както си го описал по горе,но продължава телефона,само да свири за засадите,а не да говори с глас.Не знам защо се получава така??? Моля те за помощ...

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от kartu6 Преглед на мнение
              Колега,направих всичко както си го описал по горе,но продължава телефона,само да свири за засадите,а не да говори с глас.Не знам защо се получава така??? Моля те за помощ...
              В менюто на Гармина виждаш ли BG глас, след като сложи новия файл?
              Пробвай с този файл дето ти пращам, да не би да съм го объркал предния път!
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Е тоя път стана от раз,с този последния файл.Благодаря много.Поздрави.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Ето моите 2 ст.:
                  Поморие, камери с надпис Police - N42.55603 E27.64135
                  И това, което ме прикла...
                  Попово, светофар - N43.34588 E26.23382
                  Попово, изхода от града - N43.34800 E26.21545
                  Магистрала А2, камера на входа на тунела посока Варна - N42.91329 E23.90937
                  (Ако може някой, нека свали координатите на същия тунел в посока София), това е последния тунел преди Ябланица, не му знам името.
                  Засади, които трябва да бъдат потвърдени:
                  с. Приселци, съвсем близо до т. 174 - N43.11568 E27.82365, ограничение 50 км/ч
                  Поморие, влизане в града - N42.56321 E27.62881, ограничение 50 км/ч
                  Бяла Слатина, влизане в града - N43.47903 E23.92991, ограничение 50 км/ч
                  Една очаквана засада на изхода на тунела "Топли дол" посока София - N42.85303 E23.78980, ограничение 80 км/ч
                  Последно редактирано от darkstar_; 15-08-10, 13:16.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Пропуснали сме една Red Light камера...
                    N42.69692 E23.32079 - пл. Света Неделя, София

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Може ли някой да каже къде, по-точно, се намира това:
                      076-София, кръстовището на бул. Витоша и ул. Алабин (N42.69492 E23.32109)
                      Защото трети път минавам оттам и не виждам никаква камера?

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        http://slivenplus.blog.bg/novini/201...-na-kat.593271

                        Това би било полезно - дали за "сверяване на часовниците", дали когато излезе нещо ново да се провери дали там не е обявено по-рано.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Днес получих ъпдейт на картата за Гармин на Domino:
                          http://gps.bulmaps.bg/
                          На страницата им предлагат да си изтеглиш база с радари и камери във формат *.gpi:
                          http://gps.bulmaps.bg/add/bg_speedcams.gpi

                          Сравних по байтно горния файл с версия 057 на колегата gadev и получих това:



                          Не знам колко е правилно , но поне да бяха написали от къде са го взели.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            От друг форум намерих версия 59:

                            http://dox.abv.bg/files/listtree

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Е поне е безплатно .......!!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от karuzoo Преглед на мнение
                                От друг форум намерих версия 59:

                                http://dox.abv.bg/files/listtree
                                Линка не е вярно копиран. Версията може да е и 159 , зависи кой как ще си я кръсти. Версии има разни. Тук гледаме версията на колегата gadev.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X