Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Ще пробвам и ако има резултат ще пиша. Атевето е ново на 600км!

    Коментар


    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Еми именно и моето беше/е ново в момента е на 1900км, а проблема го забелязах някъде на 600-700 км. Погледни го, защото яде феродата .

      Коментар


      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

        И аз съм вече в вашия отбор купих си втора употреба Shineray 200 kubika неискаше да върви на топъл двигател.Видях в този пост хлабините на клапаните за същия модел и ги регулирах. Обаче върви само на смукач и топло и студено ?

        Коментар


        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Само го палиш на смикач или постоянно го караш на смукач?

          Коментар


          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Да питам за Шинерай XY250STXE, смених оригиналното масло на 300км (така ми казаха от там дето го купих). На колко трябва да сменя второто, сега е на 900км закъснял ли съм?
            В гора без телефон, като в пустиня без вода! :lol:

            Коментар


            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

              След разработката на всеки 1000км трябва да се сменя, освен ако на маслото не пише нещо друго разбира се . Демек на 1300км трябва да се смени. Аз на толкова го сменям (на толкова са ми казали), ако греша нека някой колега ме поправи .

              Коментар


              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Първоначално публикуван от Spouk Преглед на мнение
                След разработката на всеки 1000км трябва да се сменя, освен ако на маслото не пише нещо друго разбира се . Демек на 1300км трябва да се смени. Аз на толкова го сменям (на толкова са ми казали), ако греша нека някой колега ме поправи .
                Така е и аз така знам...При мен дойде време и за смяна на кормилните накрайници...Обаче искам да ги заместя с някакви други а не с тези китайските.... Случайно някой да е правил такава манипулация до сега? Аз мисля да сваля щангата с накрайниците и да тръгна по магазините за авто части с надеждата да открия някакъв заместител....

                Коментар


                • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  В момента и аз съм със същият проблем. Кормилните болтове са заминали, но по единично не ги продават ( с вътрешна резба), а ги продават комплект ( кормилна рейка + 2 болта ). И аз искам да ги заменя с нещо по-здраво, но въпроса е какво!? Тези болтове не са ли малко малки, за да ги използват за автомобили!? Някой, ако е намерил някакъв заместител нека сподели, защото ще е от помощ на много хора .

                  Поздрави !

                  Коментар


                  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Гледах едно клипче в интернет и един пич караше Шинерая си с гуми от кола, та ако някой може да ми каже с какви гуми могат да паснат на XY250STXE.
                    В гора без телефон, като в пустиня без вода! :lol:

                    Коментар


                    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Пробвай от Хамър ,малко ще се озори двигателя,но к'во ти пука...И съединителя също няма да издържи дълго ми се струва.Пробвай ти и снимай,с любопитство ще гледам какво се е случило

                      Коментар


                      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Колеги о какво стават шарнирните болтове на предните долни носачи че не ми се иска пак да слагам китайски .Атв-то е зонгшен 200цц

                        Коментар


                        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Здравейте колеги , днес смених предните амове на зоншенг 200кб с по големи ,всмисъл с по дебели стержени .Но идват малко ,,меки'' при малък скок почва да сее предницата и при подаване на газ и рязкото и пускане пак сее ,в страни имат нещо като казанче а отдолу виждам вентил за помпене ,мисълта ми е знаели някой колко атм да ги помпя? и въобще дали се помпят?
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                            Здравейте колеги , днес смених предните амове на зоншенг 200кб с по големи ,всмисъл с по дебели стержени .Но идват малко ,,меки'' при малък скок почва да сее предницата и при подаване на газ и рязкото и пускане пак сее ,в страни имат нещо като казанче а отдолу виждам вентил за помпене ,мисълта ми е знаели някой колко атм да ги помпя? и въобще дали се помпят?
                            На някой амортисьори вентилите служат само за испускане.

                            Коментар


                            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                              На някой амортисьори вентилите служат само за испускане.

                              Как да разбера от кой са?
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Това е стария ам ,отдолу на тапата пише 0,8-1мра значи се помпи или издържа на такова налягане? ,новия е същия по вид само по дебел стержен и по голям диаметър пружина но е по мек и никъде не видях да пише на него атмосвери или барове , ако не ви погат тези снимки довечера ще пусна и на новите
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11062.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5298423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC11063.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5298424
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X