Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Да видях на kvv,исках да видя и някакъв друг ...
    Последно редактирано от Росен Колев; 17-04-10, 16:44.
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

    Коментар


    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

      На 3-та страница колегата Вовчик е направил един,виж го него

      Коментар


      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
        Колгеи,някой ще може ли да качи снимки на оптегач на веригата на китайско атв,че ми е хрумнало да си направя и аз един!
        Моя е със същото рамо само че има зъбно колело на края и се върти и на самата вилка е заварена една кука и на нея се закача пружина и обтегача е подвижен доста е измислено само че нямам снимки а и атв-го ми е на вилата и ще мога да пусна снимки евентуално другата седмица

        Коментар


        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Рамо с пружина и PVC с лагер набит в него! Нямам снимки сега, но творението не мърда и обтяга много хубаво!
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Направихме и сложихме с баща ми един оптегач,но нямам снимки и другата седмица като го снимам ще го кача

            Коментар


            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Колеги,не мислите ли,че би било добре да имаме тема,който където е ходил да качва снимки.

              Коментар


              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Моля някой,който разбира да ми каже дали има по високи гуми за мойте джанти.Размерите ми са:19X7-8/70 18X9.5-8/70(на гумите които са в момента)-понеже не знам коя цифра е височина,ширина цолаж моля вещите да се намесят.

                Коментар


                • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Обещаните снимки :

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S8002303.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5172544

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S8002305.jpg
Прегледи:2
Размер:145.8 КБ
ID:5172545

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S8002306.jpg
Прегледи:2
Размер:146.3 КБ
ID:5172546

                  Коментар


                  • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Колеги,защо като дам на АТВ-ТО газ до дупка глъхне? Благодаря предрително.

                    Коментар


                    • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Атв-то може да глъхне ако не е загряло или ако си на смукач и му даваш както ти каза "газ до дупка" и зависи при какви условия го караш...
                      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                      Коментар


                      • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Първоначално публикуван от Shineray Xy 200cc Преглед на мнение
                        Колеги,защо като дам на АТВ-ТО газ до дупка глъхне? Благодаря предрително.
                        Провери дали гълта въздух от накъде ! На моя китаец по-рано така беше .
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Ще проверя и ще пиша

                          Коментар


                          • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Колеги имам доста досаден и гаден проблем !
                            АТВ-то цапа маслото и го прави на боза за под 15км !
                            това стана след като го обърнах във един канал и го потопих цялото ... не беше загряло но пък водата беше ледена и разликата да е била 30 градуса макс .
                            Като за пръв път отворих картера вътре беше направо ужас ... преточих и смених маслото 2 пъти като първия път имаше и промивка с нафта. Помислих че е достатъчно чисто и след седмица отидох да карам... карах карах ~15km
                            След тези 15км в които си мислих че вече няма проблем пак направи гафа. Взе да загрява... спрях поочаках го малко ... пак покарах но пак загря , отварям и какво да видя БОЗА !
                            Говорих с майстор , каза ми да отворя капачката на радиатора и да запаля ... ако имало балончета лошо, ако не - при него за отваряне..
                            Днес отивам паля , давам газ , гася пак паля , пак газ - балончета няма.
                            Тикнах го на една страна да се излее що има в радиатора - чист антифриз ...
                            Кажете откъде другаде може да идва проблем че да прави такива мръсотии?? Всякакви съвети ще са ми много полезни !
                            Последно редактирано от Г. Атанасов; 01-05-10, 20:11.
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Колега,какво стана от капачката ли е?
                              А аз пък вчера както карам така угаснах и не запали повече.Даже не иска да върти,сякаш не съм дал контакт.От какво може да е това?Един приятел каза,че акумулатора е паднал,но атвто е на месец и половина.Толкова ли бързо да пада?

                              Коментар


                              • До: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Първоначално публикуван от Crosser Преглед на мнение
                                Колега,какво стана от капачката ли е?
                                А аз пък вчера както карам така угаснах и не запали повече.Даже не иска да върти,сякаш не съм дал контакт.От какво може да е това?Един приятел каза,че акумулатора е паднал,но атвто е на месец и половина.Толкова ли бързо да пада?
                                Ами ако не ти зарежда акомулатора е нормално.
                                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                                08седем9010З60
                                MAKE RALLY NOT WAR
                                Confidence in Motion

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X