Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Колеги,помагайте!Изгубеха ми се тоците на китаеца,давам на контакт няма нищо фарове,стопове,дори и онези работи ан таблото,които показват дали са на неутрална или на задна скорост.Но като го запаля и всичко светва!Какъв може да е проблема и какво може да е изгоряло?
    Благодаря предварително!
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

    Коментар


    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Провери дали някои кабел не се е скъсал някъде.

      Коментар


      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

        [QUOTE=xhizors.nz;1173887]Колеги,помагайте!Изгубеха ми се тоците на китаеца,давам на контакт няма нищо фарове,стопове,дори и онези работи ан таблото,които показват дали са на неутрална или на задна скорост.Но като го запаля и всичко светва!Какъв може да е проблема и какво може да е изгоряло?
        Благодаря предварително! [/QU
        Ми не съм сигурен ама маи е от акомолатора защото си мислех че ако нямаш тоци може някоя жица да се е скъсала ама щом като запалиш всичко е наред незнам.На мен това ми идва на ум.

        Коментар


        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

          [QUOTE=maka4o;1175008]
          Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
          Колеги,помагайте!Изгубеха ми се тоците на китаеца,давам на контакт няма нищо фарове,стопове,дори и онези работи ан таблото,които показват дали са на неутрална или на задна скорост.Но като го запаля и всичко светва!Какъв може да е проблема и какво може да е изгоряло?
          Благодаря предварително! [/QU
          Ми не съм сигурен ама маи е от акомолатора защото си мислех че ако нямаш тоци може някоя жица да се е скъсала ама щом като запалиш всичко е наред незнам.На мен това ми идва на ум.

          А може и първо да си провериш бушона, който е някъде около акумулатора и при мен стана така, когато го проверих си беше наред бутнах го и запали и тогава всичко се оправи, загасих го после пак същото. Сложих бушон от кола и няма ядове.

          Коментар


          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Провери си буксите или на акумулатора клемите

            Коментар


            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Първоначално публикуван от Shineray Xy 200cc Преглед на мнение
              Провери си буксите или на акумулатора клемите
              Няма как да е от буксите има си ток от акомулатора а той е нов и не е китайски,още е в гаранция!Мисля,че колегата,който каза,че бушона може да е изгорял е прав.Утре ще проверя и ще пиша
              Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

              Коментар


              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                Няма как да е от буксите има си ток от акомулатора а той е нов и не е китайски,още е в гаранция!Мисля,че колегата,който каза,че бушона може да е изгорял е прав.Утре ще проверя и ще пиша
                Ако е изгорял бушона, няма да пали на стартер!
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Да ако е от бушона няма да можеш да запалиш такаче си провери клетките дали са влажни ,а ако не са ги напълни с дистилирана вода.Продава се специална за акомулатори.

                  Коментар


                  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Колега,на мен ми се беше измъкнала една букса и положението ми беше същото като твоето.УСПЕХ

                    Коментар


                    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Колеги,проблемите не спират с тез тоци,какво им стана до сега нямах никакви проблеми.Сега ток има(фарове,стопове),но пък стартера и зобщо не ииска да върти дали той,ще е изгорял или от друго може да е?
                      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                      Коментар


                      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                        Колеги,проблемите не спират с тез тоци,какво им стана до сега нямах никакви проблеми.Сега ток има(фарове,стопове),но пък стартера и зобщо не ииска да върти дали той,ще е изгорял или от друго може да е?
                        Да може да е и от стартера такаче наи-добре го провери.Също виж клетките на акомулатора дали са влажни , ако не са ги напълни с дистилирана вода.

                        Коментар


                        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Колега,акумулатора ти може да няма грам ток.Но пък щом ти светят фаровите?

                          Коментар


                          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Акомулатора е нов и е в гаранция,не е китайски,апък и си показва 12V като го примеря с волтметъра...
                            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                            Коментар


                            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                              Акомулатора е нов и е в гаранция,не е китайски,апък и си показва 12V като го примеря с волтметъра...
                              Провери и свеща дали не е зацапана.И мойе да провериш клемите на акомолатора.

                              Коментар


                              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Стига спам с тея клеми , и какви са тея зацапани свещи !>?>!!?!
                                Роско провери си всички кабелаци от копчето за палене до акомулатораи всички електроники ги разбутай малко и напъни навътре ... гаранция ти давам че някъде имаш измъкнато нещо !!!!!!!!!!
                                Няма кал - Няма кеф !!!
                                Suzuki Samurai LJ410 1984
                                Suzuki LTZ400 2008
                                Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X