Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

    Ами аз така знам че помпата си работи постоянно , имало е грешка някаде , затова питах термостата за какво да го проверявам !? той дали е работещ или не , вентилатора ми му е изгорял датчика и не се пуска като загрее водата* затова окъсявам 2те жички и тръгва но само когато ми трябва . Година карах без вентиралатор и само въздушния поток си се справяше предостатъчно. Сега въпросът ми е как да си почистя водната система без да разколачвам АТВ-то . Мерси много!!
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
      Сега въпросът ми е как да си почистя водната система без да разколачвам АТВ-то . Мерси много!!
      Продават се препарати за почистване. В Метро има на Radweld radiator flush май се водеше.
      ATV Shineray АТВ

      Коментар


      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Колеги,моля са съвет от по-компетентните.
        Задна дясна гума много бързо се износва.Лявата има около1см. грайфер,а дясната си е почти пистова,но грайфера го няма само по средата,отстрани е горе-долу.Преди върпосната гума беше по напомпана от другата и ми казаха,че е може да е от това,но сега са равно напомпани и тя пак се износва по бързо.Та от какво може да е това
        Възможно ли е от оста?

        Коментар


        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Първоначално публикуван от Crosser Преглед на мнение
          Колеги,моля са съвет от по-компетентните.
          Задна дясна гума много бързо се износва.Лявата има около1см. грайфер,а дясната си е почти пистова,но грайфера го няма само по средата,отстрани е горе-долу.Преди върпосната гума беше по напомпана от другата и ми казаха,че е може да е от това,но сега са равно напомпани и тя пак се износва по бързо.Та от какво може да е това
          Възможно ли е от оста?
          това как се получава при нормално каране или го въртиш
          ако взимаш повече леви завои с много газ също може да се получи

          Коментар


          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

            И при нормално каране се получава.Като го забелязах,че вече много е износена почнах да правя повече десни завои,но ефекта е същияА ако са разбити лагерите на задната ос?Възможно ли е от това?

            Коментар


            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

              Първоначално публикуван от Crosser Преглед на мнение
              И при нормално каране се получава.Като го забелязах,че вече много е износена почнах да правя повече десни завои,но ефекта е същияА ако са разбити лагерите на задната ос?Възможно ли е от това?
              Възможно е когато е изкривено окачването от лагери или износени втулки на окачването.

              Коментар


              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Благодаря за отговорите Ще го прегледам и ще сменя каквото трябва

                Коментар


                • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  Не може да заминава само едната гума от разбити лагери

                  Коментар


                  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Първоначално публикуван от xhizors.nz Преглед на мнение
                    Колеги,помагайте!Гаста задържа и не е от жилото смазах го,какъв може да е проблема?
                    Оказа се,че проблема е от жигльора за въздух/гориво ,просто беше паднал..явно от вибрациите,сега е подменен със друг и с малко регулиране ис пали идеално!Благодаря на всички за отговорите!
                    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

                    Коментар


                    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Колеги,от къде мога да си закупя ниско кормило за китаеца по вазможност да е евтино.

                      Коментар


                      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Кормило от мотор със същата или подобна дебелина може да ти е решението ! те са по-ниски , само трябва да ти пасне .
                        Няма кал - Няма кеф !!!
                        Suzuki Samurai LJ410 1984
                        Suzuki LTZ400 2008
                        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                        Коментар


                        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Колеги търся си 2 бр.задни гуми с размер 18"9"8 около 100 лв.

                          Коментар


                          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Потърси Явор Вромос от Бургас
                            той внася такива гуми и са на добри цени

                            Коментар


                            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              Колега мерси ама къде в форома мога да го намеря

                              Коментар


                              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Отиди в Купувам-Продавам от там в Търговски партньори
                                и търси има го,поне някакъв телефон ще има

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X