Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Миене на двигател отвътре

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Хич даже не го видях шишето. Ама съм вземал спирачна течност, антифриз, масло за скоростите и на тях само PSA пише и емблемите на Пежо и Ситроен.
    Едва ли в Атомотор имат различни добавки. Предполагам ползват само една.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

Коментар

• За последните над 150000 км преди смяна на маслото,на 10000 км,слагам добавка за промиване.Колко е чист отвътре-не знам.Обаче яко капе масло...Смених и гарнитурата на картера.Случайно,да не би това да има връзка с добавките в маслото

Коментар

• Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        Разкажи малко повече за добавката на PSA, че аз съм склонен да опитам.
        И аз това щях да попитам.

А как пише да се ползва ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

Коментар

• Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Като се прибера ще разпитам колегите в магазина за френски авточасти, няма начин да не знаят за нея.

• Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Е точно това, поне според мен, е идеята за вкарване на нещо по-агресивно по време на смяната на маслото, за да не се набие във филтъра изведнъж всичко отложено по двигателя когато новото, и с по-добри миялни качества, масло почне да работи и да ги показва.
        Така де - пост 11.

Квото и да измие новото масло, значимата част от това миене се случва в първите няколкостотин, до 1000км. После сменяш пак, барабар с филтъра, и готово.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Коментар

• На Бардал най-често бяха/може и още да са добавките на Пежо (разни за горивна и охл.система,спрейове и пр.)За Ситроен вярам са същите,с леко променен етикет. Доставят и един от
          няколкото типа антифриз. Масла от Мобил,Тотал-Елф .
          Една от горивните добавки е на Тотал...Бардал доставят и
          един от няколкото типа антифриз(другите са на BASF и DOW ).
          Масла от Мобил,Тотал-Елф(даже в характерните заводски опаковки).Няколко специални продукта от по-далечни части на
          света...

https://www.google.com/search?lr=&as...4dUDCAs&uact=5

Коментар

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 4,057 в 14:19 на 14-06-16.

Зареждам...
          X