Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване в несигурни времена - призив за взаимопомощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не можах да прочета цялата тема, но препоръчвам автора да се свърже с международната комуна на "Небесната дъга" имаше предаване при Карбовски за нея. А до състоятелността на желанията и притесненията на автора имах подобни когато бях на 16 години и пишех статии за вестник Свободна мисъл и подобни. След това ме подхвана живота, видях това онова и от натрупания опит мирогледа се измени. Автора звучи като наивен тинейджър а не мъж на 28 години... Дали ще има световна криза, фалити, безработица скоро - да определено, вече е факт и вървим надолу. Дали ще има край на света, войни, глад, миграции - не в модерния свят, в третия ще има. Аз си държа една бъг аут раница джъст ин кейс, а уменията по живеене, оцеляване, образование си ги подобрявам чат пат
    Вариант номер 2 за автора - образова се/работи, събира пари, намира си половинка сам, купува си къща на село и си препва наволя - ще има рпе достатъчно време в живота за това. И интересното е ще е след година-две автора да се върне тук в темата и да сподели как се справя

    Вариант 3 - наци препърска комуна няма в БГ, да търси в немско А наци-препърски семейства едва ли ще подслонят объркан и несигурен 28 годишен "младеж".
    Последно редактирано от Rat Fink; 01-10-20, 16:12.
    Kia Sorento 2.5 CRDI EX - now
    Suzuki Samurai 1.3 - липсва ми как друска и къде ходи

    Коментар


    • Winterwolf
      Winterwolf коментира
      Редактиране на коментар
      Има ли смисъл да влизам в разяснения...?! Разните етикети и модерни думички, дето се опитваш да ми лепнеш при мене не минават. Ако не ме познаваш, по-добре не се опитвай да ми залепиш щемпел, защото не съм стока в магазина.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Волфе, не се поддавай на гнева.
      Той е първата крачка към тъмната страна на Силата...

    • Asteri
      Asteri коментира
      Редактиране на коментар
      ... и към превръщането в Хълк

  • Здравейте,

    Готина тема. Пожелавам на всеки, който има кофти ден да попадне на нея
    Опитах да я прочета на един дъх, но тъй като някои колеги тук са много остроумни и същевременно казват нещата на място... Не се получи. В един момент около мен взеха да се чудят защо се смея, наложи се да им прочета малко.... и колегите се смяха...

    и все пак до автора:
    По памет ще цитирам един колега от форума, по повод катаклизмите и зомби апокалипсис ( от стара тема) :

    Ако положението се освирка...
    1. Имаш ли оръжие?
    2. Познаваш ли някой "препър" ?
    3. Знаеш ли къде живее ...

    Поздрави!

    Коментар


    • На двайсет и осем години Бонапарт е имал дванайсет години служба зад гърба си и е командвал армия. Се ла ви, днес повечето от двайсет и осем годишните изповядват религията "татеносимамамеси". На северозапад от нас родителите масово изритват пиленцата си от гнездото при навършване на пълнолетие и тази тактика определено има резултат.
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • davc
        davc коментира
        Редактиране на коментар
        Това е в един по-страничен северозапад, в нашенския северозапад родителите бичат кичек и псуват циганите, щот се явяват конкуренция на яслата.

    • Мисля, че с тази тема, отчасти, даваме отговор на една друга тема- "Ние ли сме последното свястно поколение". Сега не ми се търси линк.
      П.П. Аз имам надежда !
      Последно редактирано от Тропчо; 01-10-20, 22:23. Причина: П.П.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • davc
        davc коментира
        Редактиране на коментар
        Ние, че не сме последното свястно поколение - не сме. Ама от друга страна, във всяко поколение си има шкарто.

      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        Това, че дори сегашната система ражда наивни идеалисти, е прекрасно.

      • davc
        davc коментира
        Редактиране на коментар
        Сегашната система е общо-взето нормалният начин течение на живота, така че и нормални работи ражда.

    • https://offroad-bulgaria.com/forum/%...e3#post1861353

      Коментар


      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        Ехааааа! Много си брЪз!

    • Поздрав!

      Коментар


      • Какво стана, човекът намери ли си при кого да живее? Някой извади ли го от бункера след края на пандемията?

        Коментар


        • Първоначално публикуван от vipera_aspis Преглед на мнение
          Какво стана, човекът намери ли си при кого да живее? Някой извади ли го от бункера след края на пандемията?
          От целия форум, това ли е темата, която те грабна най- много и реши да напишеш първото си мнение точно в нея?
          Не те упреквам, просто ми е интересно.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • сто
            сто коментира
            Редактиране на коментар
            Ми тоооо.... не останаха много

          • davc
            davc коментира
            Редактиране на коментар
            "Целият форум" към актуалния момент е много относително понятие.
            Та тази тема - на фона на артисалото - като едното нищо се явява особено открояваща се и грабваща...

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X