Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Математиката е точна наука. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:121568097_4046799105346929_3646430052222448283_o.jpg
Прегледи:1267
Размер:58.4 КБ
ID:6659340
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар




    • Сънувах, че е 2021 г. Върлува стомашен вирус КоДрис. Всички ходим с памперси и с въздишка си спомняме маските...

      Коментар


    • Прилично облечен клиент влиза в такси.
      Бакшишът, притеснено:
      - Моля, не обръщайте внимание на миризмата. Вчера, при колегата, са изляли нещо на пода... но всичко е почистено и дезинфекцирано още на сутринта.
      - Не се притеснявайте. - казва клиента - аз вече втори ден не усещам никакви миризми...
      Последно редактирано от Absolut; 26-10-20, 17:29.

      Коментар


      • Говорят си две улични кучета:-Теб страх ли те е да не те ухапе някой човек?-Неее,ще го направя на решето.-Чудя им се,що от известно време започнаха да ходят с намордници?

        Коментар


        • Съдията пита ищеца :
          - Този човек ли ви изтръгна хилтито от ръцете и ви го навря в г@за?
          - Да, той беше.
          - А някакви свидетели имаше ли?
          - Е, в 4 часа сутринта, какви свидетели!..

          Коментар


          • Един, адаптиран към ситуацията виц:

            Връщат на личния лекар излекуван от коронавирус пациент, с епикриза за трайна загуба на вкус, обоняние и способност за запаметяване. Като страничен ефект е указана вялост и хронична умора.
            Докторът прави първоначален преглед и казва, че ще започнат лечение.
            - Сестра, дайте на пациента чаена лъжичка от препарата в буркан №13.
            Пациентът лапа и веднага изплюва на пода:
            - Ама докторе, това са лайна!!???
            - Чудесно! Сестра, запишете в картона, че възстановихме вкусовите рецептори.
            На следващия преглед:
            - Сестра, дайте на пациента лъжичка от препарата в буркан №8.
            Пациентът поглежда с подозрение, помирисва:
            - Пак ли лайна, бе докторе!?
            - Сестра, запишете - подобрение на обонянието.
            На третия преглед:
            - Дайте на пациента лъжичка от буран...
            - ДОКТОРЕ! Ако пак ми дадеш лайна, такъв щи шибна, че няма да станеш една седмица!!!
            - Сестра, запишете чудесна памет и огромно желание за физическа активност!

            Коментар


            • Хаха, ако тази терапия се приложи в нашите болници-като нищо може да се окаже, че "болните" не са баш болни...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Ако преди това,дадат бурканче №13 на химик от хранително-вкусовата промишленост,съдържанието ще остане същото,но... той ще го направи с вкус на конфитюр от ягоди напримерТогава,какво ли ще каже доктора за вкусовите рецептори на пациента?

                Коментар


                • Младоженци. Първа брачна нощ. Женихът пълни ваната с вода и топи в нея невестата. С*кс няма. Така - три нощи поред. Не издържала жената звъни на майка си:
                  - Мамо, що е туй чудо? Три нощи вече не ме чукаааа... само ме търкаля във ваната!
                  Майката:
                  - Ти потърпи дъще. Той е гумаджия. Сигурно търси дупката. Само гледай да не пръднеш дъще, че и внуци няма да имам.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • и най-добрият в света старчески дом е ........................... Белият дом!
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • - Дартанян, отивате в Нагорни Карабах!
                      - Защо?
                      - Съдейки по фамилията сте от арменски произход, а и точно Вие с тримата си другари пеехте "Мреси, Баку!"

                      Коментар


                      • Който не се е женил, ПОБЪРЗАЙТЕ. Промоциите - сватба с дистанционни гости, свършват тази година.

                        Коментар


                        • Absolut
                          Absolut коментира
                          Редактиране на коментар
                          Ако още си с нея, си ГЕРОЙ. И двамата сте!

                        • сто
                          сто коментира
                          Редактиране на коментар
                          На моята - няма и 100, 86-та. И още съм с нея, ма... само тя е герой

                        • Кольо
                          Кольо коментира
                          Редактиране на коментар
                          Абе още съм с нея, макар с две прекъсвания. през прекъсванията и с други
                          И определено съм герой, ама да съм мислил през лятото на '91. Ма тогава младо лапе, и единствената мисъл в главата знаете каква е... И в коя глава.
                          Пък тя хубавица, мани, мани...

                      • - А бе смотаняк, още ли си девствен?
                        - От снощи не съм, питай сестра си!
                        - Ха ха, аз нямам сестра!
                        - След 9 месеца ще имаш!

                        Коментар


                        • Това, че Марадона си отиде, а Мик Джагър е жив, идва да покаже, че работата не е в наркотиците, а по-скоро в спорта...

                          Коментар


                          • Руската ваксина нямало да имплантира микрочип, а миниатюрен лампов усилвател

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X