Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Господ създал Адам, и го развежда из рая.
    И по едно време гледат-един мустакат, със затъкнати пищови в силяха върти бавно едно чеверме...
    Адам:
    -Господи, нали аз съм първия човек, какъв е този тук?
    -Абе някакъв македонец, той тука си беше...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • - Искам сода бикарбонат.
      - Нямам, само сода каустик ми е останала.
      - То каква им е разликата?
      - 29 стотинки ...

      Коментар


      • В кръчмата:-И вика дядо ми,момче,да си вземеш жена с големи ненки,щото трътка,така или иначе,ще направи.Еееех,умен човек беше дядо...

        Коментар


        • Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
          В кръчмата:-И вика дядо ми,момче,да си вземеш жена с големи ненки,щото трътка,така или иначе,ще направи.Еееех,умен човек беше дядо...
          Дааа

          Когато бях на 16 г. си мечтаех да си имам гадже. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче.
          На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а отвреме навреме заплашваше, че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче.
          На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия. Започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Реших да си търся умно и практично момиче.
          На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах.
          Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици.

          Коментар


          • Стар, но готен , според мен виц :

            Един пич се обажда на доктора си сутринта, и му съобщава за кофти симптом. Доктора го пита;
            - Е, къф е симптома.
            -Ами тази заран, като отидох да се изпикая, понечих да си го изтръскам, а той се откачи, и падна на пода...
            ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

            Коментар


            • krassitch
              krassitch коментира
              Редактиране на коментар
              От това става хубав сценарий за ТВ реклама на "Капчица"

          • Пак един стар, който странно точно описва днешното политическо дередже. Разговор по телефона :

            - Ало, ако, Ристю ли е?
            - Къф Ристю, Тошко е.
            - Аааа, къф номер имате ?
            - Къф номер бе, аз още телефон нямам...
            ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

            Коментар


            • "Вчера у наше село се обърна бус с политици. За да не плъзне тая зараза, братчеда по нареждане на кмета ги зарови набърже с фадромата. Някои отвътре още крещяха че са живи, ама като ги знаем как лъжат..."
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • old tramp
                old tramp коментира
                Редактиране на коментар
                А бе не е сигурна работата, нали цвък, според боко ги "копа" такива, а тези според описанието, май са от тяхните.

            • Стар съм, та още един стар виц, ама с непреходно послание, предвид последите шоу-гротески :

              В препълнен трамвай и в час пик, пътува корпулентен пияница, яко насмукан, опикан и омърлян, хванал се за дръжките на тавана, като подсмърча, кашля и орига над главите на пътниците. Един храбър, но по-нисък от него човек, току пред/под него, не издържал и му направил забележка:
              - Другарю, моля ви се, дръжте се прилично и не ми плюйте във врата.
              В този момент, пияният не издържал и повърнал отгоре му поливайки го с бълвоч, но хълцайки изревал :
              - Я се виж ТИ на какво мязаш бе, той шъ мъ учи мен ! ?

              Образът на пияният дебелак, странно кореспондира с образа на един сегашен такъв, който не слиза от телевизиите, макар че скоро слезе от власт, ама не е един само мутрата - дебелак, има и дългуч, а и пигмей-бутафорник, който наднича под полите на дамите, пълзи в крачолите на мъжете и коментира бельото ѝм... с хъс на неизлечим рогоносец.
              ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

              Коментар


              • коко келеша
                коко келеша коментира
                Редактиране на коментар
                СмЕни наргилето! Х33

              • old tramp
                old tramp коментира
                Редактиране на коментар
                Някои от смЕни, не помнят вече кои са, но акъл дават. Хвала ѝм, вечни са!

            • - Кои сте вие?
              - ИТН.
              - Какво искате?
              - Да изгоним хиляди афганистанци и един канадец от България.
              - Защо пък канадец?
              - Тошко, казах ти, че никой няма да пита за афганистанците!

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • Моше пита Авраам:-Ти как мислиш,възможно ли е хетеросексуален мъж да стане хомо,а след известно време,пак да се върне към предишното положение?-Амиии,възможно си е...Например,ако ти дам назаем 10000 шекела с обещание да ми ги върнеш Януари,а ми ги дадеш Юни,то за периода на забавянето,може да се счита че си бил на другия бряг,а после си се върнал...

                Коментар


                • Един подобен:

                  - Яков, ти знаеш ли че Моше станал п@дераст...
                  - Наистина ли? Взима пари назаем и не ги връща?!?!
                  - Не бе, в добрия смисъл на думата
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • Пиян с разкъсана риза, следи от червило по лицето и празни бутилки в джобовете влиза в автобус и сяда до попа. Отваря вестник и нещо чете там. После се обръща към попа и го пита :
                    - А вие знаете ли, отче, от какво се получава артритът ?
                    - Артрит, сине мой, имат хората, които са се отклонили от истинския път, спят с паднали жени и злоупотребяват с алкохол...
                    - Глупости говориш !
                    Пияният млъква и замислено гледа навън. Попът съжалява, че се е изказал рязко :
                    - Добре, сине мой ! Отдавна ли имаш артрит ?
                    - Откъде накъде ! Аз нямам артрит ! Във вестника пише, че папата има артрит...!

                    Коментар


                    • Жена решила да зарадва съпруга си за 20 годишнината от сватбата и го завела на стриптийз… На входа ги посреща красива дама:
                      -Здрасти, бай Иване.
                      Жената погледнала лошо мъжа си, а той ѝ рекъл:
                      -Спокойно, скъпа, познавам я от голф клуба…
                      След това седнали на бара, а барманката казала:
                      -Бай Иване, пак ли уиски с лед?
                      Жената отново откачила и започнала да нервничи, а мъжът ѝ я успокоява:
                      -Не се ядосвай скъпа, познавам я от клуба по покер. Тя знае, че само уиски пия…
                      След няколко минути дошли 2 стриптизьорки и казали:
                      -Бай Иване, обичайния танц ли искаш?
                      Жена му не издържала и си тръгнала бясна, той я гони и я успокоява… Тя се качила в такси и той я последвал вътре… Тя продължила да го псува и да го удря, а таксиметровият шофьор рекъл:
                      -Бай Иване, кофти к*рва, а?
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • В тая връзка.......
                        Мъж без пари и жена без цици където и да застанат пречат

                        Коментар


                        • Мъж влиза в заведение и сяда на една маса.

                          Идва келнерът и пита:

                          - Какво желаете, г-не?

                          - Донесете ми една супена лъжица.

                          Келнерът се учудил, но донесъл лъжица.

                          Мъжът я помирисал и казал:

                          - Имате пилешка супа, но е от вчера, имате супа топчета, но е направена от развалена кайма, имате хубава гъбена чорба. Донесете ми от нея.

                          Келнерът онемял. Хукнал и донесъл гъбената чорба.

                          Изял си чорбата мъжът и казал:

                          - Донесете ми една вилица, ако обичате.

                          Келнерът донесъл и вилица и зачакал с интерес.

                          - Имате риба, но не е прясна. Имате свинско, но е от това, дето има свински грип. А, имате хубаво печено пиленце. Донесете ми от него.

                          Келнерът съвсем се шашнал и хукнал да изпълни поръчката.

                          - А ще искате ли десерт, г-не? - попитал учтиво той.

                          - Да, но първо ми донесете една малка лъжичка.

                          Келнерът тръгнал за малка лъжичка и като влязъл в кухнята всичките му колеги го очаквали с интерес да чуят какъв е пък тоя клиент.

                          Главният готач му казал:

                          - А бе, къв е тоя?! Дай да му направим един номер. Я дай тая лъжичка на сервитьорката Таня да си я пъхне между краката, та да видим какво ще познае тогава?

                          Занесъл келнерът въпросната лъжичка на мъжа, оня я помирисал и учудено попитал:

                          - Яяя… ТАНЧЕТО тук ли работи?
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X