Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    На голяма киноложка изложба някакъв мъж води куче
    Кучето не мяза и на улична подобрена
    -Господине , кандидатите са с класиране от изложби , паспорти , родословие
    -Абе тва куче може да лети
    -Добре , но за допуск трябва демонстрация
    -Ай фръкни малко на тиа негодници
    А кучето : Верно са негодници , от кулата казаха , че времето е неподходящо за полети
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: Вицове

      В Белият дом се звъни. Вдига президентът и чува заплашителен глас: - Обаждаме се от Македония! Предайте се или ще взривим Чикаго! - Вие нормални ли сте? Майната ви! След минута обаче Чикаго бил изпепелен. Телефонът отново звъни: - Обаждаме се от Македония! Предайте се или Лас Вегас изчезва от картата! - Майната ви! Не ни е страх! След минути Лас Вегас бил в историята, изпепелен за секунди. Телефонът звъни за трети път. Преди да успеят да отправят нова заплаха, президентът яростно изкрещява: - Македонци, мамицата ви ще разплачем, но само да ви намерим на картата!
      За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

      Коментар


      • От: Вицове

        Добър ден,обаждаме се от НАП,ако не искате друг да използва личните ви данни,пуснете Х лева в не прозрачен плик от терасата.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Вицове

          Жените имат по 4 устни.
          С две от тях създават проблеми, с другите две ги решават.

          Мъжете имат три крака. С единия създават проблеми, с другите два бягат от тях.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Вицове

            До време .Коле
            После си еб;;а мамата
            Как последните стават първи
            -Като си последен на опашката в МОЛа и отворят съседната каса{лента}
            И пак си плащаш
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: Вицове

              Жена отива при магьосник с молба да направи така, че мъжът и да се върне. Избягал с някаква млада мацка, а нея я оставил с три деца на ръцете...
              Магьосника приел поръчката и спазарил цената. И понеже е магьосник със самочувстие, не взима нищо предварително, а като се върне мъжът и, да дойде и да плати.
              След седмица жената пристига, ужас изписан на лицето и, личи силен душевен потрес... абе зле е. И доуточнява:
              - Исках да ми върнеш сегашния мъж, а не първия, дето почина преди години и го погребах!

              Коментар


              • От: Вицове

                един разправя:
                -спира ме вчера една катаджийка и противно на всякаква логика се оказа, че и жена може да бъде педераст.....
                ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                а един друг:
                -когато не мога да заспя, броя мацките с които съм бил.
                - а защо не броиш овце?
                - а, тях какво да ги броя, беше само една............
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Как си, как е гаджето?
                  - Разделихме се.
                  - А! И защо?
                  - Еми скарахме се за нещо, тя се разкрещя, че не съм се интересувал от нея и не съм я обичал вече. Аз: "Не е така Мими, обичам те!"
                  - А тя?
                  - А тя била Ани...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Седи си дядо поп в изповедалната и по някое време му се доходило до тоалетна . Излизае гледа че една жена тамън влиза да се изповяда . Отива при клисаря дава му библията и му казва влез я изповядай отзад съм написал за кой грях какво се дава . Влиза клисаря и почва : Кажи дъще какво си съгрешеила ? Жената отговаря : Дядо попе направих свирка на един мъж . Гледа клисаря списъка никъде няма нищо писано . Вика си чакаще ходя да питам дядо поп . Излиза гледа тамън минава една монахиня и и казва я ходи до тоалетната да питаш дядо поп какво се дава за свирка . А монахинята се позачудила какво да ходя да го питам до сега за толкова години повече от лимонада и вафла дядо поп не е дал
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      (М)еринджей към (С)лужител:
                      М: - Много сме доволни от това как се справяте с работата си! Смятаме, да ви увеличим...
                      С: - Заплатата!?
                      М: - Не, имах предвид обхвата на служебните задължения.
                      С: - Но нали знаете, че при увеличение на натоварването, качеството на изпълнение неизбежно пада?
                      М: - Е, тогава ще останете без премия.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Докторе, жената е настинала и кашля. Да посъветвате нещо?
                        - Скоч...
                        - Да ѝ лепна устата или да ѝ сипя в гърлото?

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена се връща от командировка и от входната врата се кара:
                          - Как може? Пак ли си водил жени вкъщи?!
                          - Не, жени не съм водил. Само една. Нали ти самата каза: "Само опитай!"

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Облякъл съм всичките си дрехи, увил съм се като пашкул и някой малоумник вземе да ме пита:
                            - "Студено ли ти е?"
                            - Не, бее...! Чакам да стана пеперуда!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              А защо „вицът“ води към сайт за врати?


                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Защото явно се бори за бан от първия пост.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X