Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-7A5D_5C77D4FD.jpg
Прегледи:1
Размер:22.5 КБ
ID:5809867

    Коментар


    • От: Вицове

      След бурен секс, Галя тича в банята. Връщайки се, казва:
      - Много ти благодаря, че си надписал кърпите Г и Л, в знак на нашата любов, Любо!
      - Е, не е точно така, но както и да е...

      Коментар


      • От: Вицове

        Работодателски:

        Върви си горският в гората и насреща - четири дребосъка мъкнат съчки.
        - К'ви сте вие, бе?
        - Ние сме седемте джуджета.
        - А защо сте само четири?
        - Миии... Няма хора!

        Коментар


        • От: Вицове

          -Пешеходците не са ли участници в пътното движение?
          -Разбира се!
          -Значи трябва да плащат винетки.
          -Не бързай, не бързай!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Вицове

            Между приятелки:
            - Знаеш ли, на Пешо му е 35 сантиметра! Главата ми не го побира!
            - Дойде ти до гуша ли?
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • От: Вицове

              Събрание на соц предприятие. Раздават годишните награди.
              - На Айше - чифт цървули...
              - На Асан - нови галоши...
              - А на Другаря - Директор 1000 лв...
              От задния ред се чува глас:
              -Така му се пада! Да оди бос... да... неговата мама...!
              Последно редактирано от swartalf; 08-03-19, 15:22.
              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • От: Вицове

                Вие се свързахте с НАП:
                За плащане на данъци - натиснете звезда
                Ако няма да плащате данъци - натиснете решетка
                За опрощаване на данъци - натиснете полумесец

                Коментар


                • От: Вицове

                  Дeтe глeдa изпълнeниe нa oпepeн пeвeц и ĸaзвa:
                  – A ĸoгaтo в дeтcĸaтa гpaдинa виĸaмe тaĸa, ни ce ĸapaт…

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Дядо попе, ще дойдеш ли да ми осветиш къщата?
                    - Да. А тя колко квадрата е?
                    - Попе, аз те викам да я осветиш, а не да я шпакловаш!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от Миро Стойчев Преглед на мнение
                      - Дядо попе, ще дойдеш ли да ми осветиш къщата?
                      - Да. А тя колко квадрата е?
                      - Попе, аз те викам да я осветиш, а не да я шпакловаш!
                      Имаше реклама на един руски поп, който освещаваше високи сгради с дрон, но не мога да го намеря...
                      Ей други забавни
                      https://bg.rbth.com/multimedia/2017/...snacite_791620
                      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        В тихата зимна нощ камък и дърво се пукало от студ. Било нощта преди коледа и по цял свят само в една къщурка далече на север светели светлинки и кипяла бурна работа – в къщата на Дядо Коледа. Тази нощ била кулминацията на усилията на 30 джуджета, една Снежанка и един дядо Коледа, и въобще да не броим тренировките на елените да летят и да се приземяват. Всичко обаче било в пълен безпорядък. Хаоса царувал навсякъде. Липсвали 6 730 подаръка, никой още не се бил сетил как да различат 230 000те хиляди писма подписани от китайчета с еднакви имена, колесника на шейната биел леко в ляво, а дядо Коледа страдал от болно гърло и не можел да се смее весело (Хо – Хо - Хо). Всички летели наоколо с пълна скорост и надежда, че ще успеят до края на вечерта да приготвят всичко. Снежанка била грохнала от спор със синдикатите на тема, че елфите, джуджетата и домашните духчета не са деца колкото и ниски да са, а дядо Коледа седял уморено в ъгъла, давал заповеди наляво – надясно с глас на премръзнал Дарт Вейдър и смучел активно от греяната ракия с люти чушки за да си възвърне веселия глас. Всичко било много натоварено и обикновено веселите и шеговити приятели били станали откровено гадни. И точно в такъв момент през входната врата влетял един ангел държащ елха и попитал: - Здравейте, Господ каза за коледа да има елхи навсякъде. Ето ви елхата да си я заврете където щете. От този момент нататък на върха на всяка заслужаваща уважение елха стърчи един ангел.
                        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Най-мощната комбинация е Red Bull с боб - едното дава крила, а другото тяга.
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Някои от запитванията и офертите за бартер към "Артекс", провокирани от ценовата им политика към представители на властта:

                            "Здравейте! Ще обявявате ли официално нови проекти - някъде в Лозенец или Изток срещу 500 евро кв/м на дупка или до 700 евро кв/м на груб строеж. Дали за сградата по проект на Франк Лойд Райт условията ще са идентични? Има ли и някакво концептуално разпределение на сградите - политици, магистрати, администрация, културни дейци и тн.? Бартер със земеделски земи възможен ли е?"

                            "Аз искам да допълня - как ще обезщетите хората, които са си взели апартамент в сгради с политици? Все пак да се засичаш с Цв. Цв, Цеци и Веждичката не е най-приятното нещо на света."

                            "В сградата, където си е закупил апартамент г-н Рашидов, ще има ли търговски площи? Бих желал да отворя магазин за алкохол и цигари."

                            "Давам до 850 евро/м2. Готов съм и на замяна, имам 2 боксониери във Волуяк и Обеля."

                            "Носи се слухът, че заради големия успех на "Къщата с буквите" готвите проект "Къщата на тиквите". Може ли да потвърдите и евентуално да резервирам мезонет до някоя проминентна личност."

                            "Казвате, че "Архитектурата е математика ...". Да разбираме ли, че архитектурата на апартаментите на Цеко, Тетка и Веждичката е по-нискокачествена?! Благодаря"

                            "Извинете имате ли нещо за 710 евро на квадратен метър за да надцакам Цветанов"

                            "Ще правите ли скоро някъде в кв. "Изток" дупка на 630 €/кв.м? Да намина случайно да я видя...."

                            "Като гледам колко са кандидатите за апартаменти по 630 ойро, ще трябва да се направи томбола."
                            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Сервитьор към възрастна клиентка:
                              - Бабо, как ги искаш яйцата?
                              - Да ме тупкат по дупето, синко.

                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                В черквата:
                                - Дядо попе, жената е идвала да се изповядва. Кажи ми само, изневерява ли ми?
                                - Слушай, не си ли чувал за тайна на изповедта, бе говедо рогато!?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 1 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X