Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Тая в дупе ли е правена???
    Говорим за 82-ра година и за другарка................. Това е времето когато даже Бийтълс беше мръсна дума , кво остава за полов член
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Вицове

      Жена разказва:
      Снощи излязох с приятелки на "банкет". Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа се че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжът ми ще се събуди от кукането, изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно, мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжът ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00 както му бях обещала. Помислих си "спасена съм", след което той каза:
      – Между другото трябва да сменим часовника с кукувицата.
      – Така ли - казах аз трепереща... - и защо любов моя?
      – Ами снощи, не знам защо изкука три пъти и извика "ебаси майката", изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа....

      Коментар


      • От: Вицове

        Из статистиката на КАТ:
        - Пияните водачи на моторни превозни средства игнорират масово знака "СТОП".
        - Дрогираните водачи на моторни превозни средства дисциплинирано спират на знака "СТОП" и чакат да светне зелено.
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се:
          - Аз съм психолог.
          - Аз пък съм едър мафиот. . . Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта.
          - Ама аз съм психолог, не врачка!
          - Абе сто кинта са това, я опитай.
          - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било.
          - Браво! Позна! Ето ти стотачка.
          - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея.
          - Точно така! Ето ти още стотачка.
          - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома.
          - Правилно, ето ти още сто лева. . .
          - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата.
          - Ха! Ето ти хилядарка!
          - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл?
          - Това не е мисъл, а идея!

          През прозореца на заминаващия влак мъж крещи към друг на перона: - Всичко хубаво! И благодаря за гостоприемството! Всичко беше прекрасно! А жена ти в леглото е супер! Седнал си на мястото и гледа, че спътниците му го зяпнали с отворени усти от учудване. И казал(гузно): - Не е точно така! Ама да не обидя човека.
          Последно редактирано от alex_markov; 29-01-14, 09:41.
          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • От: Вицове

            Заповед на министъра на отбраната за побългаряване на операционната система Windows:
            От днес нататък командите и съобщенията да се заменят както следва:
            Yеs - Тъй вярно!
            Nо - Съвсем не!
            ОК - Слушам!
            Раusе - Свободно, поправи се!
            Stор - Мирно!
            Соntinuе - Свободно!
            Аbоrt - Остави!
            Rеtrу - Кръгом!
            Ignоrе - Да се изпълни на всяка цена!
            Lоgin - Стой, кой там?
            Раsswоrd - Документи за проверка!
            Shutdоwn - Отбой!
            Ассеss dеniеd - Не се полага!
            Меssаgе - Рапорт.
            Ехсерtiоn - Непредвдена ситуация.
            Вместо думата window да се използва "амбразура".
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Вицове

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1507723_648774905181279_804095560_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5558513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1508526_652231494835620_1147371276_n.jpg
Прегледи:1
Размер:76.6 КБ
ID:5558514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1512688_645136695545100_1110893811_n.jpg
Прегледи:1
Размер:51.2 КБ
ID:5558515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1526319_636149803110456_85454427_n.jpg
Прегледи:1
Размер:55.1 КБ
ID:5558516
              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

              Коментар


              • От: Вицове

                Гадно нещо са това скрийншотовете, понеже няма как копи-пейст се наложи да препиша единия виц ..., добре че пиша бързичко
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • От: Вицове

                  AABBYY вади текст от скриншот без проблеми.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Аз съм шотландец.
                    - А защо сте с панталон?
                    - Защото съм травестит.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Eдно време България е била на 3 морета, а сега е на 3 планети - Planeta, Planeta HD и Planeta Folk

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Една варненка се задомила в Берковица.
                        Отишла в месарницата, разгледала асортимента,харесала си месце,но парчето и се видяло малко и попитала месаря:
                        -От туй мисо имате ли ощи ?
                        Месаря я погледнал,почесал се,па рекъл:
                        -Булка, секво мЕсо имаме, ама баш от уй...немаме...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Мацка информира потенциален кандидат за мъж:
                          Ще се оженя за този, който може да ми купи вила на Бахамите, Мазерати и има "орган" 25 см.
                          Пича се замислил и казал:
                          Вила на Бахамите и Мазерати - няма проблем!
                          Ама да си режа на половина "органа" - тая няма да я бъде...
                          Последно редактирано от ISG; 28-01-14, 17:38.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Камасутра за притежатели на соц автомобили лада(кратък курс)

                            Поза 1: Основна. Ладата е на четирите си колела, а водачът влиза странично.
                            Действията на водача са ограничени, за разлика от тези на Ладата.
                            Продължителността зависи от група фактори, свързани с навиците на водача и
                            състоянието на Ладата. При неблагоприятно стечение на обстоятелствата се
                            преминава към поза 2.

                            Поза 2: Класическа. Ладата е отгоре, а водачът отдолу. Позата се
                            характеризира с абсолютна неподвижност на Ладата и необичайно динамични
                            движения на водача. Процесът е съпроводен с използването на различни видове
                            помощни инструменти и приспособления, като клещи, чук, гаечни ключове, щанги
                            и крикове. Активно се използува и ненормативна лексика, като обикновено се
                            споменават меки китки, майки, лели и баби. Позата се характеризира с най
                            голяма от всички пози продължителност.

                            Поза 3: Странична. При тази поза Ладата е легнала на едната си страна, а
                            водачът е в нея, на нея или встрани от нея, ако е успял да избяга навреме.
                            Към тази поза партньорите подхождат внезапно един за друг при недостатъчни
                            навици на водача или активно - неконтролируемо от водача движение на Ладата.
                            Възможни са следните варианти: Лада на лявата страна, Лада на дясната
                            страна, Лада на покрив; водач отляво, водач отдясно, водач отгоре, водач
                            отдолу и комбинациите им. Поза 3 е предшестваща на поза 2 и поза 4

                            Поза 4: Групово изпълнение. Практикува се след активно изпълнение на поза 3
                            или 2, като за целта, Ладата се закарва в сервиз с бригада автомонтьори.
                            Водачът в този случай воайорства и заплаща скъпо за това удоволствие !

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Камасутра за притежатели на соц автомобили лада(кратък курс)
                              !
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8770
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Мъж се запознава с красива жена в бар. След задължителното отработено ухажване, двамата се запътили към неговата къща извън града. На средата на пътя мъжът спира колата и казва на жената:
                                - Излизай!
                                - Що?
                                - Излизай, ти казвам!
                                Жената излиза от колата, а в главата и се въртят страхове за маниаци, изнасилвачи...
                                Мъжът в това време й казва:
                                - А сега направи един... снежен човек!
                                Жената прави и трепери. След като приключила, мъжът я поканил обратно в колата и потеглили мълчаливо. Пристигнали, мъжът запалил свещи, приготвил вкусна вечеря, последвал и секс.
                                На сутринта жената, измъчвана от любопитство, пита:
                                - А защо трябваше снощи да правя снежен човек?
                                - Виж сега, аз си знам - като любовник не съм нищо особено..., но този снежен човек ти ще го помниш цял живот!
                                SUZUKI VITARA V6
                                HONDA CBR 919RR
                                MERCEDES ML
                                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X