Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    "Едипе, ако се затрудняваш да помагам?"
    - Христо Стоичков.
    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

    Коментар


    • От: Вицове

      Събудих се със силни болки по цялото тяло. Отворих очи и видях една сестра, която стоеше до леглото ми.
      - Г-н Фуджима, - каза тя - вие сте късметлия, успели сте да оцелеете след бомбардирането на Хирошима преди два дни. Сега сте в болница, на безопасно място.
      С мъка, изговаряйки всяка дума, аз я попитах:
      - Къде съм?
      - в Нагасаки - каза тя.

      Коментар


      • От: Вицове

        На 14 февруари трябва да се празнува отново Коледа, защото е пълно с животни с рога, които носят подаръци.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Вицове

          Звъни Баба Яга на Змей Горянин:
          - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила!
          - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори.
          Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни:
          - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих!
          - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра!
          Звъни Баба Яга на Леший:
          - Идвай бързо да пием от новата ракийка!
          - Идвам!
          Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада… Излязла да го посрещне на прага и пита:
          - Леший, какво става, защо падаш тъй?
          - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание.
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Вицове

            Майстор шивач учил чирака си как да взема мярка за дамски панталон.
            Стигнали до вътрешната дължина на бедрото и майсторът казал:
            - Когато жената е с панталон, мериш по стария. Но ако е с пола вземаш този дървен метър, мушкаш го под полата, вадиш мокрото от сухото и прибавяш 3 см за подгъв…

            Коментар


            • От: Вицове

              Лятото на 1986 г. след като се е разчуло за аварията в Чернобил, в ТКЗС-то обясняват, че радиацията е много опасна и когато се появи, всеки трябва да се крие, като най-много трябва да се пази главата.
              Следобяд, жега, бай Ставри бригадира ядосано яхва ТКЗС-арският ИЖ и по нареждане но председателя тръгва да наобиколи посевите и работничките на полето. Леля Пена, ударничката на ТКЗС-то, кротко си копае. Изведнъж чува страшен грохот, и решава:
              - "Малеее, това е радиацията", и къде да скрие. - съзира купа със сено и айде, завира се до кръста в нея.
              Бай Ставри, минавайки от там с мотора, съзира сочен задник да стърчи от купата със сено и си вика:
              - Да взема да го оправя.
              Вдига фуститите и се залавя за работа, по едно време от купата със сено се чува:
              - Блъскай, блъскай, радиацио, но до главата ми няма да стигнеш.

              Коментар


              • От: Вицове

                Продавам винетка със залепен към нея Голф. Цена по договаряне.
                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                Коментар


                • От: Вицове

                  Оферта за Св. Валентин:
                  1. Празнична вечеря + нощувка с любим човек - 150 лв.;
                  2. Любим човек - 300 лв
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Съпругата от банята:
                    - Иване, как се бръснеш около устните?
                    - Помагам си с език скъпа.
                    - Ела за малко, че ми трябваш!
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Диалог на турската граница:
                      -Кой?
                      -КОЙ.
                      -ЙОК!
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        С връчването на новите документи за всеки гражданин на РБ имало и държавен е-майл! За някои малцинства + Recycle Bin
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Съпругата от банята:
                          - Иване, как се бръснеш около устните?
                          - Помагам си с език скъпа.
                          - Ела за малко, че ми трябваш!
                          За тоя фасон кадъните използват глава лук(според размера)с пера,вкарват опъват перата до изпъване на устната и бръснат...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Св.Валентин се отменя.
                            Отговорност за деянието е поела небезизвестната Българска групировка Трифон Зарезан...
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Тия, дето се разчувстват на Св. Валентин, са същите ония, дето се маскират на Хелоуин.
                              ------------------

                              ... когда кто то тупой, это навсегда !

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Що е то целулит?
                                - Когато жена мисли с гъза си, на него се появяват бръчки...
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X