Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    14 февруари... Шикозен ресторант... "Добре" облечен младеж и приятелката му... Той поръчва:
    - Келнер, донеси една голяма кана червено вино да отбележим Трифон Зарезан...
    Момата тихичко пита:
    - Мило, ами другият празник?
    - А... Да... И донеси една двойна порция сърца...
    Диско 300TDI
    Scott Purgatory
    0889 84 6161

    Коментар


    • От: Вицове

      Гледал японецът новия КАМАЗ, обикалял го, цъкал, и накрая рекъл:
      - Какво ли няма да измислят тия руснаци, само и само да не правят пътища...
      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

      Коментар


      • От: Вицове

        Когато една жена пита: "Какво?" - това не означава, че не те е чула.
        Означава, че ти дава шанс да промениш какво си казал.

        Коментар


        • От: Вицове

          "Разбира се, че няма да се смея," казала сестрата. "аз съм професионалист. За повече от двайсет години, никога не съм се смяла на пациент."
          "Добре тогава", казал Боб и си свалил гащите, разкривайки най-малката мъжка част, която била виждала сестрата. На дължина и дебелина била почти индентична с батерия AAA.
          Сестрата опитала да се въздържи, но не успяла и се разсмяла. Чувствайки се ужасно, че се е разсмяла, тя се стегнала доколкото могла. "Толкова съжалявам," казала. "Не знам какво ми стана. Обещавам като сестра и жена, че това повече няма да се повтори. Сега моля, кажете ми какъв е проблемът?"
          "Подул се е," отговорил Боб.
          Тя побягнала от стаята.
          Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

          Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

          Коментар


          • От: Вицове

            Ако нямате половинка за Свети Валентин, вземете си литър!

            Коментар


            • От: Вицове


              Истински случай от предаването "Горчиво":

              Водещият задава въпрос на един от мъжете:

              - Кога за последно правихте секс с жена си?

              - В неделя.

              - А къде?

              -(мъжът смутено)Амииии... в банята.

              Влиза жена му в студиото и трябва да потвърди.

              Водещият:

              - Кога за последно правихте секс с мъжа си?

              - В неделя.

              - А къде?

              Жената поглежда въпросително мъжа си, а той:

              - Хайде, хайде казвай! Аз вече казах.

              Тя се обръща към камерите и най-демонстративно казва:

              - Ами в дупето.

              SUZUKI VITARA V6
              HONDA CBR 919RR
              MERCEDES ML
              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

              Коментар


              • От: Вицове

                Кандидатства секретарка за работа във фирма. Шефът много я харесал и накрая на конкурса попитал:
                - Извинете, ако не е тайна колко получавахте на предишната си работа?
                - Ами, около 500 лв. - отговаря тя.
                - Е, в такъв случай аз с удоволствие ще Ви давам 600 лв.
                - Но, господине, аз там с удоволствието получавах 1500.
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • От: Вицове

                  "1228 лв. средно на лице е бил доходът на домакинство през последното тримесечие на 2013 г.,
                  което е с 6.1% повече от същия период от 2012 г.
                  Разходите пък достигат 1136 лв. на човек, което е със 7.4% повече."
                  отчете вчера националната статистика.

                  Коментар


                  • Надпис на граничен стълб : "Уважаеми Нарушители, във връзка с недостига на патрони, предупредителни изстрели във въздуха вече няма да се правят".
                    ------------------------------------------------------------
                    - Докторе, таблетките срещу импотентност, които ми дадохте предишния път са направо чудодейни. Чувствам се като двадесетгодишен.
                    - Много се радвам ! А какво мисли по този повод вашата съпруга ?
                    - И понятие си нямам, докторе. Оттогава още не съм се прибирал у дома.

                    Спира полицай автомобил. Както се навежда през позореца, веднага заявява:
                    - 50 лева!
                    - Но аз не съм нарушил никакво правило - жалва се водачът.
                    - И според теб, моите гладни деца, трябва да чакат докато нарушиш някое ли ?!
                    Последно редактирано от alex_markov; 15-02-14, 08:39.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Знаете ли защо никой не закача Айшето от първи ,, А '' клас?

                      Защото баща и учи в същото училище и е в пети ,, В '' клас.
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Полицай спира шофьор и го пробва за алкохол:
                        -Господине вие сте пили.
                        -Не съм г-н полицай
                        -Уредът показва,че сте пили.
                        -Не съм.Дайте на жената да надуе.
                        -И тя е пила господине.Уредът показва същото.
                        -Уредът ви е счупен г-н полицай.Дайте на детето да надуе,то е на 2 г.
                        -Явно наистина е счупен,защото и на детето показва същото.Приятен ден господине.
                        След като тръгнали мъжът казал на жената:
                        -Казах ли ти ма,че от 300гр.ракия нищо няма да му стане на детето.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Клиент към нова продавачка в риболовен магазин:
                          - Извинете, добри ли са силиконовите ви примамки?
                          - Простак! Те са ми естествени!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Като подарък за влизането му в семейството, преуспяващ бизнесмен отстъпил на зет си половината от фирмата.
                            - Отсега нататък - казал бизнесменът, - ние сме равноправни партньори. Само трябва всеки ден да идваш във фабриката и да се запознаеш с тънкостите на работата.
                            - Не мога - отвърнал зетят. - Мразя фабриките. Много е шумно.
                            - Няма проблем - успокоил го тъст му. - Ще те сложим в канцеларията. Можеш да ръководиш административните дела.
                            - В никакъв случай! - възразил зетят. - Няма по цял ден да седя зад бюрото!
                            Естествено, бизнесменът се ядосал от тази проява на неблагодарност.
                            - Току-що те направих собственик на половината от тази процъфтяваща компания. Първо ти предлагам ръководен пост във фабриката, но ти не искаш. После ти предлагам ръководен пост в канцеларията, но ти отказваш и това. Какво да правя с теб?
                            - Винаги можеш да изкупиш дела ми




                            Жена отива на преглед при гинеколог.
                            Жената:
                            - Докторе, вече съм на 28 години, а още не са ми пораснали косми в интимната област.
                            Докторът:
                            - Хмм...А колко често правите секс?
                            - Амиииии...20-30 пъти седмично...
                            - Тогава нямате никакъв повод за безпокойство, на магистралите също не расте трева..




                            Две зелени човечета излизат от летящата чиния и тръгват на първата си разходка по Земята. Посред нощ стигат до някаква бензиностанция. Единият от тях разглежда бензиновата колонка и казва:
                            - Така си и мислех. Също като нас са, с компютър на корема са, само че техният полов орган е по дълъг от нашия.
                            Второто добавя:
                            - Е, ние не си го пъхаме вечер в ухото...
                            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Урок по английски. Питат Иванчо:
                              - Преведи словсъчетанието "член-кореспондент".
                              - Pеnis рараrассi.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Протестант, католик и мормон пият в бара и си говорят.
                                - Аз имам 4 деца, още едно и ще имам баскетболен отбор - казва протестантът.
                                - Аз имам 10 деца, още едно и ще имам футболен отбор - казва католикът.
                                Мормонът:
                                - Аз имам 17 жени, още една и ще си имам игрище за голф...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X