Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
    Явно горкото момиче го е било срам... Какво да прави, като знае какво е положението. Но това са спомени - хубави.
    Или просто е свикнала хората да се смеят, когато каже, че баща и работи и след това каже, че е депутат
    Всъщност това е една много поучителна история, която очертава рамките на отговора на вечния въпрос "защо ни е такъв парламента?" - ами защото ни е такова разбирането за депутат
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Или просто е свикнала хората да се смеят, когато каже, че баща и работи и след това каже, че е депутат
      Всъщност това е една много поучителна история, която очертава рамките на отговора на вечния въпрос "защо ни е такъв парламента?" - ами защото ни е такова разбирането за депутат
      Наистина малко разбирането, за депутат ми е...................... Нямам познати или приятели на които родителите да им са депутати, но само като чуя думата "депутат" и... мисля, че на всичко им става ясно, какво си представяме. Но наистина някой депутати имат много хубави - дъщери.
      Общо взето - Българска работа.

      Коментар


      • От: Вицове

        Не случайно има виц и то не от скоро:
        - Какво работи баща ти?
        - Ми работи цар.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Вицове

          Прибира се един депутат много пиян, в антрето го посреща жена му:
          - Нещо трябва ли ти?
          - Давай легена, че ще драйфам...
          Жената отива до банята и се връща с легена:
          - Ето ти!
          - Не ми трябва вече. Смених си концепцията - насрах се...


          Двама депутати си говорят:
          - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец!
          - Е да, аз също съм имал лоши дни…



          Депутат е при психиатър:
          - Докторе, имаме разстройство на личността: едно говоря, друго мисля, трето правя.
          - Успокойте се, това доказва, че сте напълно нормален народен избраник

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
            Ако искаш вярва, ако искаш недей, но съм имал такъв случай. Преди години се запознахме с едни хубавелки, от лаф на лаф се разбрахме за як купон, обаче едното моме казва:
            - Няма начин, в събота баща ми се прибира и няма да мога.
            - Че къде е той? - питам, като си мисля, че е някъде по чужбина.
            - В София, там работи.
            И въпросите сигурно щяха да свършат до тук, обаче начина по който го каза ми се стори интересен. Братока се хили и пита:
            - Че какво толкова пък работи в София?
            Тук момето свежда поглед, изчервява се и тихо-тихо промърморва "Депутат...". На нас ни трябва секунда и половина, докато разберем какво точно казва и да го осмислим и точно в тоя момент, едно от другите момичета, прекрасно осведомено за какво става въпрос, изтърсва:
            - А, не се притеснявайте, тя въпреки това е готина!

            Е тук вече и ние, и съседните 3 маси изпопадаха от смях...
            В края на краищата, наистина излезе много готин човек ... и ако някоя от тях случайно се познае в този малък разказ - поздрави от Рошавите Стефановци! Въпреки неприятно многото изминали години, хубавите неща все още се помнят!
            Иии, кво???

            После, ако това-онова, според Мирча Кришан, в автобиографията щеше да ти пише "царски зет"...
            Ако това-онова, де...

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Не случайно има виц и то не от скоро:
              - Какво работи баща ти?
              - Ми работи цар.
              Това реално се е случвало, във Военното училище в Шумен 1997 имаше такъв курсант и както всички го бъзикаха, така и един ден се изсипа кортеж и не беше бай Тошо, а баща му ...... бъзиците секнаха. Ако има някой е служил там тия години не може да не знае и ще потвърди.......
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • От: Вицове

                -Ало, скъпи, гумата е спаднала..
                -Напълно ли е спаднала?
                -Не, само от долната страна..

                Коментар


                • От: Вицове

                  - Ало скъпи! Счупи ми се колата!
                  - Къде?
                  - По средата.
                  - Силно ли?
                  - Ами... на две.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Тревога.
                    В камиона на бегом се мятат шофьора, старшината и цялата рота. Шофьора върти ключа, натиска педали, превключва лостове, но камиона не пали.
                    - Тръгваййй !!! - крещи старшината.
                    - Само да запаля, гос'ин старшина...- оправдава се шофьора.
                    - Тръгвай бре, твойта мама !!! По пътя ше запалиш....
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Тревога.
                      В камиона на бегом се мятат шофьора, старшината и цялата рота. Шофьора върти ключа, натиска педали, превключва лостове, но камиона не пали.
                      - Тръгваййй !!! - крещи старшината.
                      - Само да запаля, гос'ин старшина...- оправдава се шофьора.
                      - Тръгвай бре, твойта мама !!! По пътя ше запалиш....
                      Разби ме....


                      Разликата между жената и колата е, че като ти чукнат колата, разбираш
                      Последно редактирано от Dimitar.Dimitrov; 15-11-13, 11:23.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Знаеш ли, че Иван спечели от тотото 500 хиляди. И то само седмица след сватбата!
                        - Горкия. Никога не му е вървяло....
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Червено и вредно за зъбите. Що е то?
                          - Тухла.
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Един мъж се оплаквал от болки на половия си орган. Вече не издържал и решил да отиде на лекар. Влязъл и лекарят попитал:

                            - Да, кажете?

                            - Ами, той ми е оранжев…

                            - Как така оранжев?! Я сваляй гащите да видим.

                            Свалил мъжът гащите и наистина, оказал се тъмно оранжев на цвят и доктора се втрещил:

                            - А, наистина е оранжев! Дай да направим изследвания.

                            Направили изследвания и на другия ден идва мъжът за резултатите. Докторът го посреща:

                            - Изследванията са ти перфектни, здрав си като бик! Но, я ми кажи, ти какво правиш нощно време?

                            - Ами, гледам Spice Platinum и ям чипс паприка…
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                              Това реално се е случвало, във Военното училище в Шумен 1997 имаше такъв курсант и както всички го бъзикаха, така и един ден се изсипа кортеж и не беше бай Тошо, а баща му ...... бъзиците секнаха. Ако има някой е служил там тия години не може да не знае и ще потвърди.......
                              Абе не се сещам, припомни ми на лични
                              -------Honda CR-V 128к.с.--------
                              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                малко компютърни:

                                - Ало, Доставчика, нещо ми има на компютъра, не ме пуска в Интернет!
                                - Момент госпожице, не пипайте нищо, ей сега ще ви влезна в рутера...
                                - О ... това беше малко неочаквано ... ами добре, тъкмо докато дойдете, ще имам време да се изкъпя ...

                                ;--------------------

                                В чата:
                                - как се казваш?
                                - Нюргустан
                                - Ъ?? Клавиатурата ли си изпусна или наистина има такова име?

                                ;-------------------------------

                                Звъни се в поддръжката на сериозна софтуерна фирма:
                                - Добър ден, трябва ми малко помощ...
                                - Да, слушам Ви, какъв е проблема?
                                - Ами вчера ме назначиха за счетоводителка тук и ми казаха, че цялото счетводство е с вашия софтуер. Обаче аз никога не съм пипала компютър и не знам какво да правя...
                                - Кхм. Ясно. Добре. Вземете лист и химикал и пишете първи ред, с главни букви в средата: МОЛБА. Два реда по-надолу, от началото на листа: Моля да бъда уволнена по собствено желание ...


                                ;--------------------------
                                И за не-само-български-говорящите:

                                Коллективно пытались перевести на русский Аdd Itеm. Перевод "впендюрь хреновину" был признан самым точным.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X