Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Събрале са голема група приятеле да едът и пият.
    Сички са веселат, сал един седи намусен.
    Па по едно време некой пита:
    - Оти си така тъжен, бе?
    - Мааани, мааааани, на жената и откриле СПИН...
    ...
    ...
    - Ебавам са бе кво предбледнехте сичките ?
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Вицове

      Относно коалицията на НДСВ и СДС за изборите:

      Когато двама души падат от 15-тия етаж, дори и да си подадат ръка, те няма да започнат да падат по-бавно.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Вицове

        Майка с бебе пътува във автобус. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
        - Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
        Минало малко време и човекът до нея не се стърпял и казал:
        - Госпожо, ако ще я давате, давайте я, защото вече трета спирка изпускам
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Вицове

          Един поляк казал на един кипърец: "Сега ще видите какво е Русия и Германия да си ги мерят на ваша територия"!
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • От: Вицове

            Две истории за добро настроение.
            Първата е от нета и я водят истинска, а аз като човек от занаята отдавна съм разбрал, че вицове на тема компютри няма, всичко е истина. Та като нищо може и да е вярно.

            Преди години, когато хората работеха под ДОС и бяха щастливи, програмистите успяваха да се оправят с 640к РАМ, а десетина мегабайта хард стигаше за всичко (че и място оставаше), в един далечен, далечен офис, в далечна, далечна Америка звъни телефона.

            - Съпрот на Уорд Перфект*, добър ден, с какво мога да Ви помогна?
            - Имам проблем с вашия софтуер!
            - Можете ли да уточните какъв точно е проблема?
            - Всичко изчезна от екрана и не реагира на клавиатурата. каквото и да натисна, нищо не става!
            - Все още ли сте във Уорд перфект?
            - Не знам, как да разбера?
            - Хм ... виждате ли ДОС-промпта?
            - Ъъъъ ... кое?
            - Имате ли мигащ курсор на екрана?
            - Нищо не мига, нали това ви казвам, нищо няма!
            - Мониторът Ви включен ли е?
            - Че аз откъде да знам?
            - От задна страна на монитора има два каблеа. Бихте ли проверили къде отиват?
            ... след кратка пауза ...
            - Единият е включен в контакта. Другият не знам.
            - Другият би трябвало да е включен в компютърът Ви. Бихте ли проверили?
            - Не мога, компютърът е под бюрото.
            - О, моля, не може да е чак толкова трудно да се наведете!
            - Не ми е проблем да се наведа, просто е тъмно и не виждам!
            - Извинете ... тъмно ли казахте?
            - Т - Ъ - М - Н - О ! Тока спря и е тъмно! А скапаната ви програма ми затри текста! И каквото и да натискам, нищо не става!
            - Хм ... хм ... ъъъъъ ... хм ... Случайно да пазите опаковките и документацията на компютъра си?
            - Да, разбира се. Всичко е в шкафа.
            - Ще Ви помоля да опаковате внимателно всичко и да го върнете на дилъра.
            - О! Наистина ли мислите, че проблема е толкова сериозен?
            - Определено. Опаковайте го и го върнете. И го предупредете НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПРОДАВА КОМПЮТЪР НА ИДИОТ КАТО ВАС!

            Има и продължение: на следващия ден служителя в поддръжката е уволнен за обида на клиент. На по-следващия завежда дело, че е уволнен без причина и ПЕЧЕЛИ делото
            *Word perfect - текстов редактор с добри за времето си възможности. Не ми се рови, но май беше на Corel.
            ;------------------------


            И една от историите (съвсем тукашна и съвсем истинска), които ме накараха да повярвам, че наистина компютърни вицове няма.
            Действието се развива горе - долу по същото време, както и в горната история. У нас тъкмо започваше да добива популярност понятието Интернет, BBS-ите все още бяха сила, макар и залязваща, а читав модем струваше една чанта пари. И, разбира се, всичко се случваше през телефонните линии. I wanna get myself connected, както се пееше в едно популярно парче

            Офис на Интернет доставчик. Микроскопично стайче, в което някак са вместени бюро и два стола, вратата в дъното води до "святая светих" - съвсем малко по-голямото стайче, в което са струпани 3-4 полусглобени ПеЦета, от стената стърчи кабела със заветните наети чифтове, нестабилно закрепен в ъгъла се клатушка бурканоподобен 14 инчов монитор, на който примигва непонятна за простосмъртните рутинг-таблица, по пода в привиден безпорядък са разхвърляни няколко модеми и хъбове, всичко това оплетено от вдъхваща респект паяжина от кабели и жици. И дори някак работи, захранвано повече от ентусиазма на админа, отколкото от електричеството...

            Та влиза в "офиса" една дама на средна възраст и обяснява горе - долу следното: Имам фирма еди-каква-си, имам много контакти с чужбина, трябва ми интернет на еди-кой-си адрес.
            Админа (и началник и дистрибутор и всичко останало), солидно изглеждащ мъж, тогава на около 40, пита обичайните неща: Телефон имате ли? - Имам; Модем имате ли? - Нямам; Е, ще трябва да си закупите.

            До тук добре. Дамата естествено си купува по-скъпия модел, а на беглия опит за обяснение кое къде се включва, хвърля смразяващ поглед на въпросния админ, в смисъл "не съм хваната от гората, и сама ще се оправя". Е, админа и прави акаунт, записва на първото попаднало парче хартия номера и пароли и забравя за случая.

            До след половин час, когато същата дама звъни по телефона и малко притеснено обяснява, че е включила модема правилно, но но може да открие как да въведе номера за избиране. Е, нашия герой си поема дълбоко дъх и започва да разказва заучената вече наизуст приказка:
            - Изберете Контрол Панел, от там изберете Мрежови връзки ...
            - Момент! Как да избера Контрол панел?
            - Закарвате стрелката на мишката на ...
            - Мишка?
            - Ъ?
            - Аз ... нямам мишка, не ми казахте , че трябва...
            - Хм .. добре ... на клавиатурата натис...
            - Клавиатура?
            - Това някаква шега ли е? Не може да нямате клавиатура!?!
            - Ннне .. нямам... аз ...
            - Е добре де, как пишете на компютъра тогава?

            Следва 10 секундна пауза и полуразплакан въпрос:
            - Ама и компютър ли ми трябва ???
            След което слушалката издрънчава в бюрото, а някъде далеч отдолу се чува още дълго смеха на търкалящ се по пода 100 килограмов мъжага...

            Ники, ако случайно прочетеш това, спомни си за доброто старо време в града на липите и пий едно за всички тогавашни герои, които отдавна се пръснаха по широкия свят...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              Две истории за добро настроение.
              Първата е от нета и я водят истинска, а аз като човек от занаята отдавна съм разбрал, че вицове на тема компютри няма, всичко е истина. Та като нищо може и да е вярно.

              Преди години, когато хората работеха под ДОС...
              Като сме на ретро тематика...

              Седи потребителят пред писито, стартирал е нортън командер и разсъждава: отляво на екрана диск "C". Отдясно - пак диск "C". Хм, че за какво са ми два диска "C". Я да изтрия единия...

              Тия май са за темата "IT вицове"...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Вицове

                Като сме на тема нортън командър - седи си един негър в тъмна стая, лицето му обляно в синята светлина на Norton Commander, натиска F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, ... и си пее под носа: - I like to move it move it, i like to move it move it...
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Двама студенти си говорят:
                  - Брато, помниш ли какъв купон си спретнахме за 14ти февруари?
                  - Еее, че как ... луда работа!
                  - Да де, ама ... ти нали изчука Катя тогава?
                  - Е?
                  - Ами и аз я изчукаш, ама като намах презерватив и използувах твоя ... само го обърнах наобратно...
                  - ??!!??!??
                  - Ми сега Катя е бременна от теб, пък аз лекувам трипер ...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    -Кой пустиняк довлече тоа плъъ у даскало? - пита даскалицата.
                    -Тава неа плъъ, госпожо, това е на Марикя мини пинчаро .. - казал Иванчо.
                    -Нема значение квоа, мачката го изеде!
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Един турист пита в едно село:
                      - Чичо, имате ли тук някаква атракция за туристите?
                      - Имахме, но се омъжи.


                      Китаец на интервю за работа:
                      - На ден се работи по 12 часа.
                      - Ооо, супер точно такава работа търсех на половин работен ден.
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Според тези от Аламинут:

                        В живота на мъжа има четири етапа:
                        1 - Все още не!
                        2 - Вече да!
                        3 - Все още да!
                        4 - Вече не!
                        Като се замисли човек, за мъжа май наистина всичко се върти все около този мерак.
                        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                        First impression is not always true. Get inspired.
                        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                        Reading is sooo boring, unlike writing!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена влиза в зоомагазин с намерението да си купи говорещ папагал. Продавачът й показва всички с изключение на един много красив папагал, скрит в най-отдалечения ъгъл. Оказало се, че преди да го донесат в магазина, папагалът е живял в местен публичен дом. Въпреки всичко жената го купува. Отнася го у дома си и окачва клетката. Папагалът се оглежда и казва:
                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам!
                          По късно през деня двете дъщери на жената се връщат от училище. Като вижда тийнейджърките папагалът казва:
                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета!
                          Вечерта от работа се връща бащата и при вида му птицата изкрещява:

                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета, стари клиенти! Здрасти Пешо!
                          ...................................................................................


                          Един дядо на 86 г. отива при доктора и казва:
                          -Докторе , помагай , га бех млад зимах кофата с кюмура , окачах я на инструмента и така си я рзнасах из цело село , а са не моа.
                          -Дядо , опита ли с медикаменти ... Виагра примерно?
                          -Докторе , той си рипа па , ма кат окача кофата и ми омекват коленете
                          ..............................................................................


                          Мъж и жена се развеждат. След известно време, мъжът среща бившата си съпруга на улицата, придружена от новия й приятел. Бившият, с насмешка пита сегашният:

                          - Е, как е втората употреба?
                          Другият също с насмешка отговаря:

                          - Абе, втора употреба до осмия сантиметър, ама оттам навътре си е чисто нова......
                          .......................................................................................

                          Мъж и жена гледат телевизия - някакъв проповедник говори за вярата, за молитвите и т.н. По едно време казва:
                          - Вярата в Господ може да излекува всяка болест. Достатъчно е по време на молитвата да вдигнете едната ръка във въздуха, а другата да сложите на болното място…
                          Мъжът вдигнал едната си ръка, а другата сложил върху члена си. Жена му го погледнала и измърморила:
                          - Стори ми се, че каза “да излекува болест”, а не да “съживи мъртвец”…
                          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Как да те позная?
                            - Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 54.....
                            - Добре, аз съм със светло яке ще нося кантар и рулетка.

                            - Слънчице мое, ще имаме гости, приготви нещо за вечеря!
                            - Това е ясно скъпи, а как да го приготвя - да дойдат пак, или повече да не идват?
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена на преглед при гинеколог. Доктора и казва да се съблече и да легне и отива да си мие ръцете. Жената пита:
                              - Докторе, а как да легна?
                              - Както правите секс - отговаря гинеколога, бърше си ръцете, обръща се и ...
                              - ... ама ... къде пък правите ТАКА секс?!?
                              - В Трабанта на мъжът ми, докторе ...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Разговор между приятели:
                                - Днес видях в аптеката, че продават опаковки от 12 презерватива и като подарък една дамска превръзка.
                                - Защо пък дамска превръзка?
                                - Ами, за да си изтриеш потта от челото!
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X