Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Какво е общото между мъжете и тиквите?
    - И дветe първо изсъхват откъм дръжката.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • От: Вицове

      Какво е това бумеранг който не се връща?
      -Проста тояга!
      АИГ-Заваряване ООД
      Производител на заваръчни апарати "DEL"
      http://www.aigwelding.com
      0889 522 036

      Коментар


      • От: Вицове

        Мъж в командировка праща SMS на жена си: "И все пак обичам само теб!"
        В отговор получава: "Засега и ти си най-добрият."

        Коментар


        • От: Вицове

          Войната в Чечня се закучила и руското командване решило да събере доброволци да се бият. Отишли генералите в един затвор и казали на най-опасните рецидивисти:
          - Вижте какво, момчета, ако се пишете доброволци - за всяка глава, която донесете ви намаляваме 5 години от присъдата!
          Естествено, всички се съгласили, натоварили ги в самолета и излетели. По едно време самолета каца, вратата се отваря и затворниците се разпръснали… След два часа се връщат, всеки носи по 5-6 глави, подритва още 2-3… Командира се хваща за главата и казва:
          - Абе, момчета, какво правите? Та ние сме в Киев за презареждане…

          Коментар


          • От: Вицове

            Мъж и жена отишли на разходка в планината. Стигнали до един кладенец на желанията. Жената се надвесила и паднала в кладенеца, а мъжът казал:
            - Абе, тия желания много бързо се сбъдват !
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Вицове

              Когато жените мислят, че "мъжете ги интересува само едно", те даже не могат да си представят с колко мисли е зает мозъка ни:
              -как да доживеем до другата заплата;
              - как да изчукаме съседката;
              - как да накараме детето да се учи по-добре;
              - как да изчукаме една бивша съученичка;
              - как да свалим скапаното правителство;
              - как да изчукаме секретарката;
              - как да вземем кредит, а после да прецакаме банката;
              - как да изчукаме тая, дето всяка сутрин стои на автобусната спирка;
              - как да предотвратим евентуален сблъсък на земята с астероид;
              - кого да изчукаме веднага, ако предстои такъв сблъсък с астероид;
              - и т.н. и т.н.
              А вие казвате - "примитивно създание". Обидно е.

              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

              Коментар


              • От: Вицове

                Учителката по рисуване дала задача на учениците да нарисуват картина на тема "Ужас", за да провери абстрактното им мислене и художествените способности. Петърчо нарисувал смачкана катастрофирала кола, Гошко - срутена след земетресение къща, Марийка - къща, наводнена до покрива, Стоянчо - динозавър с човек в устата си, Стефка - бележник, пълен с оценки слаб 2, Мишо - чисто голо момиче и пояснителен надпис "Абитуриентка", Славка - един чичко с табелка на врата с надпис "Политик", Николайчо - череп с кръстосани кости и надпис 20.12.2012, Кристинчето - отворен хладилник, в който нямало нищо, а Иванчо - само една червена точка в средата на листа.
                Започнало обсъждането на произведенията на изкуството. Учителката похвалила всичките девет деца преди Иванчо, като подчертала, че не само имат абстрактно мислене и художествени способности, а още и съпричастност към събитията по света и у нас, фантазия и чувство за хумор. Но била много озадачена от Иванчовата рисунка, затова го поканила да обясни на всички какво е изразил с тая червена точка. Иванчо дал следното обяснение: "Кака ми, която е на 18 години, има в стаята си календар, на който през четири седмици слага по една червена точка. Да, ама вече три месеца не е слагала червени точки и сега вкъщи е ужас!".


                Майка казва на 30-годишния си син: "Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна. На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата". След една седмица момичетата се явяват пред "журито" и отчитат резултатите. Първата: "Аз похарчих всичките пари за дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, та взех назаем още 50 лв. от една приятелка". Втората: "Аз похарчих точно 100 лв. за развлечения - ходих на концерт на "Пайнер" и после се почерпихме с приятели". Третата: "Аз похарчих 50 лв. за двудневна почивка на морето, а останалите 50 си ги спестих". Четвъртата: "Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди". Петата: "Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 лв. от себе си". Майката попитала сина си: "Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш?". А синът отговорил: "Ей оная, с големите цици!".


                Докторът към медицинската сестра:
                - Стига сте флиртували с пациентите, все пак в моргата работим!

                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Вицове

                  Те ви нещо за гейпарада.
                  Седи си стария английски лорд, отпива си от отлежалото уиски, подръпва си пура. Влиза при него икономът му. Лорда го пита:
                  -Какъв е този шум навън Джон?
                  -Гейпарад сър.
                  -А за какво се борят?
                  -За еднополова любов сър.
                  -А кой им пречи Джон?
                  -Никой сър.
                  -Тогава защо крещят?
                  -Педераси сър.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Вижте, колко красиво са нарисували плакатите, другарю премиер - каза министърът на културата. - Какво толкова се оплакват, че нямало изкуство и култура?
                    - И са написани граматически правилно, без правописни грешки - допълни министърът на образованието. - Значи и образованието е наред.
                    - Добре облечени са, с маратонки, лаптопи... Значи и икономиката... процъфтява - смутолеви министърът на икономиката.
                    - По-голямата част са дошли с велосипеди... От другия край на София! А се оплакват, че улиците били разбити? - възбудено се обади и министърът на регионалното развитие.
                    - И са млади хора! Значи и с раждаемостта сме о, кей! - да не остане назад вметна и министърът на социалното.
                    - М, да - замислено каза премиерът. - Всичко това показва, че срещу себе си имаме мафия, другари. Всичко им е наред, а те тръгнали да протестират?

                    ***

                    Преподавателят:

                    - Събудете колегата до вас.
                    Студентът:
                    - Вие го събудете, професоре, вие го приспахте.
                    Последно редактирано от iai-bg; 21-06-12, 22:06.
                    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      1/4 финал на Евро 2012: Германия - Гърция.
                      Представителите на Гърция се появяват с фланелки с надпис "Deutschland". Съдията ги гледа учудено и ги пита защо са се облекли така.
                      - Е как! Това ни е спонсорът!
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Между баща и 6-годишната му
                        дъщеря цигани:
                        - Тате, ще ме вземеш ли от детската
                        градина днес?
                        - Кажи на мъжа ти да те вземе, аз съм
                        на училище!

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones
                        Това комай не е точно така, щото май германците дължат едни пари на Гърция от преди време.
                        Ааа не знам, не съм го измислил аз вица
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Под прозореца ми всяка вечер пият и пеят някакви изроди. Викам полицията, но не идва. Какво да правя?
                          - Кажи, че са природозащитници и викат срещу Бойко!
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            След приемането на закона за горите Цецка Цачева се срещнала с шефовете на "Витоша ски".
                            - Е, как е новият закон? - попитала тя.
                            - Бетон! - отговорили й те.
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Учителката:
                              - Иванчо, кажи ми какво храброст? Иванчо:
                              - Храброст, госпожо, е да не знаеш нищо, абсолютно нищичко и да вдигаш ръка.
                              Лудак

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Нашенец се върнал от Коми,женен за рускиня.Заживели-той ходел на работа,тя вкъщи.Връща се-нищо не пипнато.
                                Взел да се оплаква на колегите си.Съжалил го един и му дал съвет:
                                -Виж,направи така сама да си тръгне.
                                -Ма как да я накарам,бе!Сигурно и харесва по цял ден да лежи и нищо да не похваща!
                                -Ми довечера я скъсай от секс.Докато не те отхвърли и заспи.Можеш.
                                Нашият се навил.Върнал се и от вратата я метнал в леглото и...така до ранни зори.
                                На сутринта тръгнал на работа,а тя спи.Не изтраял, в обедната почивка прескочил до вкъщи,тя пак спи.
                                -Нищо не стана,мисли си.Само се хабих.
                                Връща се след работа,отваря входната врата и в първия момент,както е умислен,се сепва.Чехлите му приготвени,носи се аромат на парфюм,надниква в кухнята,на масата салата с ракия,чиния с вилица,лъжица и ухае на топла храна.Никой.
                                Обиколил апартамента-навсякъде грее от чистота.Никой.
                                Накрая от терасата излиза рускинята,лицето и грее,усмихва му се топло.
                                Идвам да ти правя компания,тъкмо прострях.
                                -???!Жена,Какво?Ти...-не знае какво да каже.
                                -Ну,когда ты человек и я человек!
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X