Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Ужасяващо грозен човек се мъчел да прелъстява красиво момиче. То се дърпало ужасено - мераклията бил изключително грозен. За да я склони, той тръгнал да обещава: хайде, легни с мен и ще ти купя блузка, рокличка, сандалки... Момичето не искало и да чуе, за едни сандалки с такъв грозник нямало да легне за нищо на света. Онзи продължавал: хайде, само веднъж, ще ти купя златен пръстен, платинени обици... Момичето взело да се позамисля - верно, много е грозен, ама пък може да е добричък, да има нежно сърце... Грозникът не спирал: за само една нощ и ще ти купя малка спортна кола, последен модел. Момичето се съгласило.

    На другата сутрин се събудило първо, онзи хъркал до него. Започнала да го бута:
    -Хайде, ставай, да ходим да ми купиш една блузка.
    Онзи отворил едното си око и изръмжал:
    - Я да си вземаш парцалите и да изчезваш от тук, докато не съм те пребил!
    Момичето не повярвало на ушите си:
    - Ама, няма ли да ходим сега до магазина???
    Грозникът се развикал - марш от тук, броя до пет, да си изчезнала, че иначе...
    Момичето се разплакало, станало му много тъжно. Казала:
    -Добре, отивам си! Повече никога няма да ме видиш! Само едно кажи - при положение, че си толкова груб сега, защо ми говореше онези мили неща снощи???
    Онзи отвърнал:
    - Когда х@й твёрдой - душа мягкая!
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • От: Вицове

      Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва:
      - Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е.
      Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал:
      - Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч.
      Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичкомного точно.
      На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила...
      На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал :
      - Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • От: Вицове

        две русначета си говорят.
        - моят дядо през войната е бил кавалерист!
        - от къде разбра?
        - показва ми снимки и старата си сабя. а твоят?
        - ми електротехник, предполагам.
        - ???
        - на тавана намерих старата му каска и на нея имаше две светкавички...

        Коментар


        • От: Вицове

          Кара си една блондинка поршето по магистралата и вижда един дядо сее в нивата..
          Спряла до него му казала: А така дядо, сей, че да има какво да ядем..
          Дядото отговаря: Точно за това сея люцерна, девойче младо..


          ---------------------

          Мутри закъсват в пустинята и шефът им ги кара да вземат нещо от първа необходимост и да тръгват..
          Първият взима бухалка и шефът му го пита: Защо взе бухалка бе?
          Той отговаря: Ами ако ни нападнат, да се бием..
          Другият взима пистолета и пак шефа задава същия въпрос, а той отговаря: Ако ни нападнат, да стреляме.
          Третия откачил предната врата на колата..
          Шефа му с умен поглед го пита: Ами ти бе, за какво ти е вратата?
          Отговора: Като ни стане горещо да отворим прозореца шефе..
          Последно редактирано от Десислав Добрев; 24-06-12, 20:50.

          Коментар


          • От: Вицове

            Разговор между двама цигани.
            - Брат ми, ти що се прибра от Англия?
            - Щото лордът почна да чука жена ми.
            - Ей да го...
            - Да де, ама аз подхванах неговата.
            - Нищо квит сте.
            - Как квит бе, той й направи две деца.
            - Ей да го...
            - Ма и аз направих две на неговата.
            - Е пак сте квит.
            - Как ще сме квит - аз му праа лордчета, а той на мен циганета...
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Вицове

              Марсианско и земно семейство решават да си разменят партньорите с научна цел. Докато работи с марсианката, мъжът дава ухо към другата стая, за да е в течение, какво прави жена му. По едно време чува, че тя се смее. Минава известно време - пак. Накрая вече се разнесъл такъв хилеж, че човекът се притеснил, станал, облякъл се и отишъл, да види какво става.
              - Какво стана бе, за какво се изхили така?
              - Ами - обяснила жената - съблече се той, разкопча си колана и извади един такъв мизерен, като на хамстер. Е, засмях се. След малко обаче той си завъртя едното ухо и му стана лакът и половина. Нямаше как, смешно ми стана. След това обаче просто щях да се побъркам като си представих как оная марсианка ти върти ушите...
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Вицове

                "имАло е немАне,... имАло е немАне,... но чак такова немАне не е имАло!!!..."

                шопска констатация

                *******

                Просяк влиза в книжарница и си купува плакат на народното събрание за 0,10 лв. След около една седмица влиза и купува 10 плаката. След един месец спира жигулка, излиза просякът и купува 100 плаката на народното събрание . След известно време спира ладичка, излиза просякът и купува 1000 плаката. След два месеца спира черен мерцедес, излиза просякът в черен костюм с 5 бодигарда. Влиза в книжарницата:- Искам да купя всички плакати на народното събрание !
                - Добре де – казал продавачът – преди около половин година бяхте просяк. От тогава идвате и ми купувате плакати на народното събрание и забогатяхте.
                -Как стана това?
                - Отворих стрелбище!
                Последно редактирано от cveta68; 26-06-12, 09:56.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Иванчо и Марийка-първа среща, цветя, романтика, вечеря на свещи. Изпращане до вратата на входа на блока, но вместо целувка Ваньо хванал ръката на Марийка и я сложил върху малкият си приятел в гащите. Марчето почервеняла, обърнала се рязко и пеша, на бегом се изкачила до петия етаж, там нахълтала в моминската си стая, цялата в сълзи и хлопнала вратата. Усещайки странно присъствие се обърнала и видяла Иванчо, червен с ококорени очи и едвам да промълвява "Що не го пуснеш най-сетне а?".

                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Националният отбор по футбол все пак спаси честта на Русия - по-добре е да загубиш от Гърция на 16 юни, отколкото от Германия на 22.
                    Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                    Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Изпит по анатомия. Пада се въпрос по урология. Студентът разказва всичко, което знае и което е успял да се сети, време е да завърши отговора си.
                      - Канала за извеждане на урината при жената е 3 сантиметра, а при мъжете..
                      Тук студента се замисля и се чуди как да не сгафи.
                      Преподавателката, замислено:
                      - А при мъжете, на кой както му провърви..
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Каква ти е интересна опашката!! - казала Червената Шапчица, пълзейки на колене към вълка.
                        - Това не е опашка
                        - казал Вълкът и се изчервил - Ти си още малка, не разбираш някои неща, още не ти е изсъхнало млякото по устата...
                        - Това не е мляко
                        - казала Червената Шапчица и се изчервила.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Шотландски младеж отива да учи в английски универститет. Няколко месеца след началото на семестъра, майка му отива да го види в общежитието като му носи традициони неща, като уиски, картофена яхния и др. Вече в стаята му тя загрижено почва да го разпитва как е живота.
                          - Ами, мамо, то тука е малко скучно - тия двамата съквартиранти са малко странни...
                          - Как така сине?
                          - Ей тоя на бюрото вижаш ли го, той по цял ден вие и се клати на място.
                          - Хм..., а другия?
                          - Ами той пък постоянно си блъска главата в таблата на леглото...
                          - Ех, сине и ти как издържаш с такива хора - пита разтревожено майката.
                          - А, мамо ти не се притеснявай. Аз просто си седя кротко в ъгъла и си свиря на гайдата...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Според изледвания на британски учени, 90% от хората симулират еволюция
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Полицаи спират студент да шофира на 8-ми декември.
                              -Надувай.
                              Надува студента - нула и нула.
                              -Я надувай пак.
                              Надува пак - нула и нула.
                              -Колега този дрегер май неработи?
                              -Дай, да видя.
                              Надува полицая дрегера и ...
                              -Работи си, ей го - две и две пказа.
                              Biagini Passo Powered By VW Syncro

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                "Ето така ми се иска да изглежда България - слънчогледи, жита и в средата - магистрала.
                                Всичко е засадено, комбайни жънат. Слънчогледът е прекрасен като реколта." - Б.Б.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X