Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прогонване на змии от дома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Прогонване на змии от дома

    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
    Това е откровена и явна провокация! Жоржи, не се поддавай на такива подли инсинуации! Животът и бъдещето ти са в лапичките на два таралежа! Дерзай!
    Два таралежа Ама цели ли Че четох нещо предните половинки му предлагате, че задните само срали
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • До: Прогонване на змии от дома

      Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
      неразбирам зашто да взимам два като и един маи е достатачен неискам да се размножават и да права там резерват от таралежи искам само един
      Той и един да е пак ще се размножи, така че все едно..... по-добре вземи три, ще си играят
      LZ1PER

      Коментар


      • До: Прогонване на змии от дома

        Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
        неразбирам зашто да взимам два като и един маи е достатачен неискам да се размножават и да права там резерват от таралежи искам само един
        Какво лошо има, да си направиш резерват. Гледам дота хора искат ежковци. Може и състояние да направиш
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • До: Прогонване на змии от дома

          Първоначално публикуван от jorji_bg Преглед на мнение
          неразбирам зашто да взимам два като и един маи е достатачен неискам да се размножават и да права там резерват от таралежи искам само един
          Е, нали искаше два? Сега пък един! Я си прецени внимателно дали само един таралежек ще може да се справи с безбройната змийска напаст? И си вземи два. Два таралежа са повече от един. Във всяко едно отношение.

          Коментар


          • До: Прогонване на змии от дома

            да взема ама как да разбера кои е мажки и кои женски и кои от двата пола ште ми варши по добра работа

            Коментар


            • До: Прогонване на змии от дома

              Аз му казвам, че един е малко, ще хване една, две змии, ще се наяде, после ще го домъзи и ще заспи и всички змии тогава ще дойдат и няма да има кой да ги гони, затова - колкото повече, толкова повече, нака има, за по-сигурно....
              LZ1PER

              Коментар


              • До: Прогонване на змии от дома

                Нее, Пепи е много прав, 3 трябват.

                Коментар


                • До: Прогонване на змии от дома

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Той и един да е пак ще се размножи, така че все едно..... по-добре вземи три, ще си играят
                  Точно три трябва да са. Пак ще се самоцитирам, нали съм си фен....
                  "Като излезнат, ще уловя два-три и ще му ги пратя с ЕЖконт, с наложен платеж. Искам да хвана два женски и един мъжки, според мен това е правилното съотношение, за да има пълно семейно щастие, но как да им различа пола на гадините."

                  Коментар


                  • До: Прогонване на змии от дома

                    Чух, че имало презервативи, имитация на змииска кожа. Да не вземеш да използваш такива ей
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Прогонване на змии от дома

                      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                      Чух, че имало презервативи, имитация на змииска кожа. Да не вземеш да използваш такива ей
                      Те са само за таралежи бе.....чети спецификациите на презервативите.

                      Коментар


                      • До: Прогонване на змии от дома

                        колко пари ште искаш за тях

                        Коментар


                        • До: Прогонване на змии от дома

                          Имаше една анимация-"Умно село".Поетапния развой на събитията е отразен реално и актуално.

                          Коментар


                          • До: Прогонване на змии от дома

                            Абе не става да са три! Ще се изревнуват, ще се сбият и ще си издерат очите. Е как после кьорави ще ловят змии? Не става, трябва да са си по чифтове. Най-добре да си вземе 4 - два мъжки и два женски. Тъй поне мир ще има ако не друго. На тая грозна змийска офанзива му трябва само и Война на таралежите....

                            Коментар


                            • До: Прогонване на змии от дома

                              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                              Те са само за таралежи бе.....чети спецификациите на презервативите.
                              Поруснал съм я. Ма нали е на инглииски
                              Където Бирата, Там и Аз...

                              Коментар


                              • До: Прогонване на змии от дома

                                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                                Абе не става да са три! Ще се изревнуват, ще се сбият и ще си издерат очите. Е как после кьорави ще ловят змии? Не става, трябва да са си по чифтове. Най-добре да си вземе 4 - два мъжки и два женски. Тъй поне мир ще има ако не друго. На тая грозна змийска офанзива му трябва само и Война на таралежите....
                                По двойки, и като им омръзне да се менкат. Тъй, тъй, правилно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X