От: Бар "Наздраве"
Айде аз ще лягам. Знам, че е рано, ама се налага.
Последно наздраве, и лека.
Айде аз ще лягам. Знам, че е рано, ама се налага.
Последно наздраве, и лека.
Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар