От: Бар "Наздраве"
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!








Тук са 137 потребители онлайн. 0 потребители и 137 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар