От: Бар "Наздраве"
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!








Тук са 101 потребители онлайн. 0 потребители и 101 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар