От: Бар "Наздраве"
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!








Тук са 371 потребители онлайн. 0 потребители и 371 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар