От: Бар "Наздраве"
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!








Тук са 399 потребители онлайн. 0 потребители и 399 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар