От: Бар "Наздраве"
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!
Маса време никой не флиза!
Ще взема да си тръгна. Пил недопил...
Наздраве на закъснелите!








Тук са 272 потребители онлайн. 0 потребители и 272 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар