От: Бар "Наздраве"
Сипвай Свате,с тебе винаги ми е било кеф да си пия!Наздраве!
Сипвай Свате,с тебе винаги ми е било кеф да си пия!Наздраве!

Но както и да е
Но както и да е


Но както и да е



.
.
.
.Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар