Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Е па да! Не видиш ли?! А и няма наздраве!
    Наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
      Бе те ще хранят, хранят ама на мен накрая ще ми прелее и като ги задера на ред, да ги пък аз нареждам, тогава ще е добре
      Малчо,не с рогите!Накрая ще те избанят и нема да има кой честита баня да ти каже.Абе що не ни слушаш малко дъртите!Е питай чичо си Пейчев,нека той да ти обЯсни некои ралти...Ама на ЛС!Айде,НАЗДРАВЕ!
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF
        Хайде наздраве и от "Мечо(белия)"
        Деси - наздраве.
        Наздраве на всички,и аз малко се ровя в сорат тефтера и забравям да казвам наздраве тук.
        Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Е то от някъде требе да се почне...Не върви веднага на шунката да се 'фърлиш...
          Нерез,ти к'во ше кажеш?Наздраве!
          Кво да кажа?
          Като коля прасе започваме с кожа(който обича. Аз-не) После следва вътрешната рибица(контрафиле) на скара, добре изпечена, накъсана с пръсти, а не нарязана(като се накъса става на конци) обилно поръсена с подправки(черен пипер, кимион, чубрица, червен пипер). Всичко това обилно полято с вино от сериозно омазнена кана. Следва кебап сготвен в кухнята, ама рецептата не знам. Никога кебапа не е така вкусен отколкото в дена на заколението. Към края на дена маста е сварена, и има топли пръжки(по нашенски-джумерки), та да си замезим за последно. Разните мезета и филета са за след 10-15 дни, за тогава са и надениците. Разните кайми и пържоли няма да коментирам, те са ясни. Който обича пача-крака и уши са винаги готови за участие.

          Изказах се. Сега да не ме обвините за олигавените ви клавиатури...
          Наздраве!
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
            Наздраве на всички,и аз малко се ровя в сорат тефтера и забравям да казвам наздраве тук.
            А на батя?Или отивам в графа ,,и други''.Ше се наказваме май...Опа...чета като дявола Евангелието...Утре ,,компота'' е от мен
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
              Малчо,не с рогите!Накрая ще те избанят и нема да има кой честита баня да ти каже.Абе що не ни слушаш малко дъртите!Е питай чичо си Пейчев,нека той да ти обЯсни некои ралти...Ама на ЛС!Айде,НАЗДРАВЕ!
              Ама, аз си трая, все ощя, но те като се заяждат кво да ги права
              Ай НАЗДРАВЕ!!
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Айде наздраве на всички !!

                http://www.offroad-bulgaria.com/grou...8#gmessage2318
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Кво да кажа?
                  Като коля прасе започваме с кожа(който обича. Аз-не) После следва вътрешната рибица(контрафиле) на скара, добре изпечена, накъсана с пръсти, а не нарязана(като се накъса става на конци) обилно поръсена с подправки(черен пипер, кимион, чубрица, червен пипер). Всичко това обилно полято с вино от сериозно омазнена кана. Следва кебап сготвен в кухнята, ама рецептата не знам. Никога кебапа не е така вкусен отколкото в дена на заколението. Към края на дена маста е сварена, и има топли пръжки(по нашенски-джумерки), та да си замезим за последно. Разните мезета и филета са за след 10-15 дни, за тогава са и надениците. Разните кайми и пържоли няма да коментирам, те са ясни. Който обича пача-крака и уши са винаги готови за участие.

                  Изказах се. Сега да не ме обвините за олигавените ви клавиатури...
                  Наздраве!
                  Знаех си аз че ще обясниш като хората...Аре,казвай кога ще лягаш,че да тичам под касата на вратата!Наздраве,Коле!Ко бях жена,щях да тЪ земЪ!
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                    Наздраве на всички,и аз малко се ровя в сорат тефтера и забравям да казвам наздраве тук.
                    Rumen Rff - Намери ме у сурат тефтеря!
                    Наздраве Деси!
                    Р.П.(RFF) 0898677590
                    Пътна помощ
                    ДЕНОНОЩНО

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Айде щом сте казали Наздраве!
                      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF
                        Rumen Rff - Намери ме у сурат тефтеря!
                        Наздраве Деси!
                        Намерих те Румба
                        Наздраве!
                        Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Знаех си аз че ще обясниш като хората...Аре,казвай кога ще лягаш,че да тичам под касата на вратата!Наздраве,Коле!Ко бях жена,щях да тЪ земЪ!
                          Марто, аз вече сложих каската и приготвих коланите на леглото!
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            Наздраве,Румба!Стой под касата на вратата,че свата си ЛЯГА!!!!
                            Няма страшно, отрязаха ме...

                            И малко да ви подразня:







                            Наздраве
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                              Намерих те Румба
                              Наздраве!
                              Тенкю. Наздраве!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Яя, бобчо мрънка от модератори. Хем в бара, а той няма 18. К'во ш' пра'им ся?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X