Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    НАЗДРАВЕЕ!! Може и за последно да е наздравето
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
      НАЗДРАВЕЕ!! Може и за последно да е наздравето
      Що така ?

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
        Що така ?
        Спречкване с Суп Модерато и от опит вече в сайтовете знам, че всичко завършва с бан и така
        НАЗДРАВЕ!!!
        Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 01-06-10, 18:16.
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
          Спречкване с админ и от опит вече в сайтовете знам, че всичко завършва с бан и така
          НАЗДРАВЕ!!!
          Наздраве !!!

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Спречкване с админ и от опит вече в сайтовете знам, че всичко завършва с бан и така
            НАЗДРАВЕ!!!
            За годините, през които пиша тук съм разбрал, че за да се спречкаш с Венци или с някой от другите администратори се изискват особени "качества".

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Наздраве! Писна ми да уча за тоя проклет изпит, да идва четвъртък да изкарвам едно 3 и да се приключва с тоя безинтересен ТЕС.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                За годините, през които пиша тук съм разбрал, че за да се спречкаш с Венци или с някой от другите администратори се изискват особени "качества".
                Oп грешка със Суб модератор аз все го бъркам името :@ сега ще го поправя.
                Не беше кой знае какво, просто не си проверих поста и беше с грешки, от там се почна едно солене, кой, как хване.Но сега каквото е такова
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Oп грешка със Суб модератор аз все го бъркам името :@ сега ще го поправя.
                  Не беше кой знае какво, просто не си проверих поста и беше с грешки, от там се почна едно солене, кой, как хване.Но сега каквото е такова
                  Бобчо, научи се да пишеш без грешки. Така е по-лесно и по е сигурно, че няма да допускаш грешки в текста. Не мисля, че заради лош правопис ще те баннат, стига в спора да не си прекрачил границата на добрия тон. Тук както знаеш се държи на това.

                  ХА наздраве!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Бобчо, научи се да пишеш без грешки. Така е по-лесно и по е сигурно, че няма да допускаш грешки в текста. Не мисля, че заради лош правопис ще те баннат, стига в спора да не си прекрачил границата на добрия тон. Тук както знаеш се държи на това.

                    ХА наздраве!
                    Коле, всеки греши, да се каже нормално, но да те нарежда суб модератор е малко ...... Тона гледах да е добър, но накрая ще ми залепи релето и ......
                    НАЗДРАВЕЕ!!
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Наздраве!Бобчо,не копАй в плиткото!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Коле, всеки греши, да се каже нормално, но да те нарежда суб модератор е малко ...... Тона гледах да е добър, но накрая ще ми залепи релето и ......
                        НАЗДРАВЕЕ!!
                        За да не ти "залепи релето", поливай го с подходяща "смазка" тук.
                        Наздраве и гледай по-ведро на живота и форума.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                          За да не ти "залепи релето", поливай го с подходяща "смазка" тук.
                          Наздраве и гледай по-ведро на живота и форума.
                          Аз гледам ведро бре, но май сгреших, че написах, защо може да е последното мнение, сега ептрен ще се ядоса и бан
                          А да ви питам забрана за емотикони има ли като колко да са в пост ?
                          НАЗДРАВЕ!!
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Аз гледам ведро бре, но май сгреших, че написах, защо може да е последното мнение, сега ептрен ще се ядоса и бан
                            А да ви питам забрана за емотикони има ли като колко да са в пост ?
                            НАЗДРАВЕ!!
                            Забрана няма, но нали се сещаш, че всяко прекаляване носи негативни последици и всъщност на никого не му е приятно да гледа една камара хилещи се или гледащи мрачно емотиконки от екрана? Така че, всичко с мярка и животът ще е песен.
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Абе,няма ли да се пие тази вечер ??? Има грешка,има и прошка. Това го знае всеки суб Модератор,но не го забравяй и ти !!!

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Бобчо, в темата за състезанието в Шумен мен и още няколко колеги ни направиха на гъз... Даже получих наказание от един супер-за непозволена реклама. Това защото отговорих на въпрос на колега от колко часа ще е състезанието, или искаше някаква подобна информация. Вместо да пиша подробности-просто дадох линк към официалният сайт на състезанието. И това било реклама... В същото време форума е пълен с най-различни линкове към всякакви сайтове, даже към такива които са чисто търговски. Ама така е в България-винаги има по-равни от другите. Щото нали знаеш поговорката-"Човекът е човек, когато е човек на голям човек"... Та така.
                                С този си пост май и аз ще си изкарам бана, ама отдавна исках да си кажа тази болка в душата.
                                Както и да е, да не спамим повече темата, а да кажем наздраве.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X