Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    А га ти купи плазмата беше добра, а .
    Бе аз не съм казал, че е лоша. Ама измисли едни ремонти и после се измъкна. Са ям сандвичи и си правя кафе сам. Човек и добре да живее, се жени. Пък и както съм почнал да сменям всичко у дома, може да дойде и ред на жената .

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
      Колега има добри жени ,ама вие така си ги възпитавате ,да ви се качват на главите ,и им угаждате за всичко.Хаиде наздраве.
      И тва жена да го каже ?!? Евала , не мислех че ще го чуя някога , но в тоя форум и жените са като хората
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        към Бодо - Аха, аха, то така се почва - първо се сменя къщата (и ремонта може да се брои), после колата (или няква по-едра техника) и накрая жената.... Ти да не би да мина 45-50 години?

        Краси, как можа така да се изкажеш за жените?! Направо го таксувам като отстъпление от нашите редици.
        Няма лоши жени - има такива, с които мъжете не знаят как да подходят
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
          към Бодо - Аха, аха, то така се почва - първо се сменя къщата (и ремонта може да се брои), после колата (или няква по-едра техника) и накрая жената.... Ти да не би да мина 45-50 години?

          Краси, как можа така да се изкажеш за жените?! Направо го таксувам като отстъпление от нашите редици.
          Няма лоши жени - има такива, с които мъжете не знаят как да подходят
          Фани не ме разбирай погрешно,но и аз да бях мъж нямаше как да не се оплаквам от жена си примерно ,ама немога да ги гледам как ми се разхождат някакви надути лигли.От Жена до жена има огромна разлика ,ама не съм от тия дето се чудят какъв парцал да си купят и тн.
          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Ето показно как трябва да се прави:

            Подход към жената

            Един мъж имал много опърничава съпруга. Каквото й заръчал, тя правела все обратното. Добре, ама един ден той й казал:
            - Да не вземеш да направиш пуйка със зле за вечеря.
            - Ще направя! Напук! - рекла тя.
            - Да не вземеш да наточиш от 10-годишната ракийка!
            - Ще наточа! Напук! - заклела се тя.
            - Да не вземеш да омесиш бяла погача!
            - Ще омеся! Напук! - заканила се тя.
            Едва тогава мъжът отишъл спокоен на работа.

            Красиии, ми поглези се малко и ти де, поконти се; като ходиш по горите например - задължително с прическа, грим, червило и еййй-толчав маникюр...

            А моят мъж наеш ли к'во вика: Аз мойта жена ако не си поглезя, коя друга?!

            Така, че вдигам тост - да пием за мъжете, които имат подход към жените (си)!
            Наздраве!
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
              Ето показно как трябва да се прави:

              Подход към жената

              Един мъж имал много опърничава съпруга. Каквото й заръчал, тя правела все обратното. Добре, ама един ден той й казал:
              - Да не вземеш да направиш пуйка със зле за вечеря.
              - Ще направя! Напук! - рекла тя.
              - Да не вземеш да наточиш от 10-годишната ракийка!
              - Ще наточа! Напук! - заклела се тя.
              - Да не вземеш да омесиш бяла погача!
              - Ще омеся! Напук! - заканила се тя.
              Едва тогава мъжът отишъл спокоен на работа.

              Красиии, ми поглези се малко и ти де, поконти се; като ходиш по горите например - задължително с прическа, грим, червило и еййй-толчав маникюр...

              А моят мъж наеш ли к'во вика: Аз мойта жена ако не си поглезя, коя друга?!

              Така, че вдигам тост - да пием за мъжете, които имат подход към жените (си)!
              Наздраве!
              щом казваш ,наздраве тъи да е ,много си права за казаното ,ама в гората с червило,грим ,маникюр и кал то кво ще стане
              http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Днес май в бара има само жени като гледам,Наздраве ви казвам

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                  щом казваш ,наздраве тъи да е ,много си права за казаното ,ама в гората с червило,грим ,маникюр и кал то кво ще стане
                  Е, как какво - както казваме тук - остра гъзария, това ще стане...

                  Ха наздраве! Детелина - само жени сме щото още отсега го почваме 8-ия март
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от Фани Преглед на мнение
                    Е, как какво - както казваме тук - остра гъзария, това ще стане...

                    Ха наздраве! Детелина - само жени сме щото още отсега го почваме 8-ия март
                    То хубаво го почвате,ама поне си поръчвайте де,аз оборот ли ще правя днес или ще пия с вас,а наздраве

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от ДЕТЕЛИНА ТОДОРОВА Преглед на мнение
                      То хубаво го почвате,ама поне си поръчвайте де,аз оборот ли ще правя днес или ще пия с вас,а наздраве
                      На мен ми е рано и ще пия едно фрешче ,а пък по-късно ,мога да пийна една биричка,осми март може и от сега да го почнем,то не пречи ,ние като брята роми може и три дена да празнуваме,може да не харесвам някой кукли ,ама да не збравям че и аз съм от женски полхаиде наздраве да сме живи и здрави .
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Добра вечер.
                        Привърши кратката работна седмица.
                        Починете си добре през събота и неделя, че от понеделник предстои 6-дневната...
                        Хайде, наздраве.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Наздраве !
                          Да сега започва уикенд с празник за дамите и голям оборот за цветарите
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Наздраве колеги!Сега и да се напием,утре ще си отспим.Алкохола е вреден!Да унищожим кой колкото може!И с мезе!На ,,голо''не!!!
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Лесно е да се каже , но е трудно да намериш истинска луканка на разумна цена .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                Добра вечер.
                                Привърши кратката работна седмица.
                                Починете си добре през събота и неделя, че от понеделник предстои 6-дневната...
                                Хайде, наздраве.
                                Ех... Мамка му.. Аз и утр съм на работа евентуално и в неделя...
                                Та днес съм на едно бире
                                Наздраве и лека вечер, че вече едвам гледам
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X