Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Тва за насекомото ми върна спомена,че програмата е с две дискетки по 15,пък ти ще идваш със Стария и Владо към Русе...
    Не с лошо де. Ше ме откажеш така. Или това целиш?
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
      Колега значи щом е везничка, щерка ти има доста инат ,а пък ако съдя по моя характер е оле мале .То и малкото ми тамагочи е везна ама е октомврииска ,и то под масата право неможе да ходи ,ама е вече с характерПо въпросчето с агнешкото още не е лоясало хаиде наздраве че аз още я ближа тая биричка ,ама и не съм голяма пиячка ама днеска е голям празник трябва да се почерпим.....
      За ината-ако имаше борсов индекс,досега да е похарчила 1/3 и да си е купила Тамбукту на ишлеме...
      Убуу че случи на тейко/неговата зодия по-чАпраз/,та въпросния успя да и държи юздите докато поотрасна.
      Хапвай агънцето/да ти е сладко/ топло от фурната-на микровеле после ще мяза на 5 годишно МТ/примерно 10,5 R 15/.
      Наздраве!

      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
      Не с лошо де. Ше ме откажеш така. Или това целиш?
      Глупости на търкалета,винаги си 'бре шъл-даже като идваш мини вземи и тъщата/ш'ти шепна адреса/,та да спастря едната дискета...
      Ако се замоташ пък из Русе,после ще те водя за риба на тихия ДЪЛБОК син Дунав...
      Наздраве!
      Последно редактирано от cveti; 05-03-09, 12:03.

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от maxxx
        Глупости на търкалета,винаги си 'бре шъл-даже като идваш мини вземи и тъщата/ш'ти шепна адреса/,та да спастря едната дискета...
        Ако се замоташ пък из Русе,после ще те водя за риба на тихия ДЪЛБОК син Дунав...
        Наздраве!
        На риба викаш. Ама за стръв ли ше ме ползваш? С камик на врато
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
          На риба викаш. Ама за стръв ли ше ме ползваш? С камик на врато
          Тц,за блесна ми се въртиш у шилингира...
          Къйт си личен убавец,може да издърпам някоя русалка-после ще я делкаме.За тебе опашката.
          Наздраве!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Тц,за блесна ми се въртиш у шилингира...
            Къйт си личен убавец,може да издърпам някоя русалка-после ще я делкаме.За тебе опашката.
            Наздраве!
            Бах аз тая блесна. 75 кила Май ше потъна.
            А русалката... Абе как се оплождат тия животни бе? Гледам циц* има, ама на долу е само опашка. Да не би да се разкопчава някакси
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
              Хънтер, ти ми взе залъка от устата! Вчера тайно от жена ми взех няколко опаковки "Сиромашко мезе" от Метро. 3,10 лв/кг. То си е, наистина, сиромашко - свински уши, крачета прозрачно желирани. Като го накълцам безпощадно на парчета и го залея със сос от оцет и смлян чесън - лебо мое да е бел, ама да е мек...виното мое да е старо а компанията - компромисно - млада...
              Прочее ЧЕСТИН НИ ПРАЗНИК!
              Привет!
              Честит ни празник Бачо Симеоне...
              Пък на мен моя механик постоянно ми носи от някъде цели глави и четири крака за пет лева...и си я варя пачицата сам...иначе не мога да готвя, но на пачата съм майстор...от две години си я правя самичък, но мезето си е супер...имам още няколко бурканчета в хладилника...
              Днес ходих да храня бръмбарчетата...бая ма нахапаха...туй, че са люти означава, че са гладни...е нахраних ги...от пчелар да знаете най доброто средство от ужилване на пчели си е сто грама ракийка или кортико стероиди...ама аз не обичам да пия илачи та за това си сипах кайсиевка варена с мед...
              Наздраве за празника...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Бе те русалките що имат циц# и устни, друго за кво ти е .
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  Тц,за блесна ми се въртиш у шилингира...
                  Къйт си личен убавец,може да издърпам някоя русалка-после ще я делкаме.За тебе опашката.
                  Наздраве!
                  Привет!
                  Пичове гледайте да не издърпате някоя турска русалка, че тогаз става лошо...
                  "турска русалка-от кръста на горе риба, от кръста на долу мъж... "
                  Шегувкам се...гъбаркам ви бе...
                  Мен ми дойде ихото...ИХУ...
                  Честит празник и наздраве на всички...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    Бе те русалките що имат циц# и устни, друго за кво ти е .
                    E как за какво ми е. Макса ми дава долната част. Свръдел ли да взима, та да си дълбая дупки
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                      Колега значи щом е везничка, щерка ти има доста инат ,а пък ако съдя по моя характер е оле мале .То и малкото ми тамагочи е везна ама е октомврииска ,и то под масата право неможе да ходи ,ама е вече с характерПо въпросчето с агнешкото още не е лоясало хаиде наздраве че аз още я ближа тая биричка ,ама и не съм голяма пиячка ама днеска е голям празник трябва да се почерпим.....
                      Привет!
                      Колежке Краси, мисля, че сте в грешка...
                      Щерката на моя приятел Максимилиян не е инат...моля, моля...тя е просто упорита...друга тема на разговор, обаче е, че упоритоста си е осъзнат инат, но за това някой друг път...
                      Наздравичката и честит празник...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Вече си сипах. Водка с луканка. А, наздраве в празничния ден..
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Вече си сипах. Водка с луканка. А, наздраве в празничния ден..
                          Ами то освен да си кажеме Наздраве,аз съм на салатка
                          Последно редактирано от Детелина 74; 03-03-09, 16:56.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Обикновено ви казвам "добра вечер", ама днес нали е Празник, виждам, че сте запонали отдавна.
                            Така че, добър ден и наздраве.
                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Привет!
                              Честит празник...
                              Наздравичката и от мен...
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                                Като гледам пак ще мятате ракийте от рано,днес и аз така ще направя ,че е празник,ще пийна една биричка с едно агнешко за мезенце,хайде наздраве
                                Наздраве, върви ли биричката със мезенцето?Аз пък- съм на червено винце,и на салатка-моята любима "Овчарска"!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X