Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
    Тука съм. Тебе те нема никакъв в последно време.
    да бре мен ме няма , и ли ти хвана по момите и не се завърташ тука
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Ех...
      Последно редактирано от Малкия Румба; 02-03-09, 23:41.

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Привет!
        Срам не срам ша си призная греха...
        Омахах пачицата с чесънчето пък ми остана винцой...сеге си отпивам винци с фъстъчки...оказа се, че нямам никакво мезе за вино...Ех утре ще си взема една свинска буза от мамени от онези дето ги варих предната седмица в зелева чорбица...занесох ги на мама, че тя да ги отупа с подправки...
        Не ми са ляга...то пък и как да заспиш като знаеш, че ти е останало още една чаша в бутилката...дано онуй диване брата не ме превари та да си токна още два, три литра винцой...то май толкова има в бурито...
        Наздравичката пичове...
        Въх то било вече трети март...
        Честит ви празник и освобождение на България от османско иго...
        Наздрави и за това...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Наздраве!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Привет!
            Наздрави...
            Допивам си и си лягам...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Хънтер, ти ми взе залъка от устата! Вчера тайно от жена ми взех няколко опаковки "Сиромашко мезе" от Метро. 3,10 лв/кг. То си е, наистина, сиромашко - свински уши, крачета прозрачно желирани. Като го накълцам безпощадно на парчета и го залея със сос от оцет и смлян чесън - лебо мое да е бел, ама да е мек...виното мое да е старо а компанията - компромисно - млада...
              Прочее ЧЕСТИН НИ ПРАЗНИК!

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                наздраве,че днес е празник!!!

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Като гледам пак ще мятате ракийте от рано,днес и аз така ще направя ,че е празник,ще пийна една биричка с едно агнешко за мезенце,хайде наздраве
                  http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Моите се ометоха на тъщотурне и съм си налял червено винце с кайзерована сланина-демек мартеничка.
                    Честит празник и хубав ден!
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Моите се ометоха на тъщотурне и съм си налял червено винце с кайзерована сланина-демек мартеничка.
                      Честит празник и хубав ден!
                      Наздраве!
                      Нещо не вдянах кой набор е щерка ти,че беше казал ,че имаме два дена разлика
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        Моите се ометоха на тъщотурне и съм си налял червено винце с кайзерована сланина-демек мартеничка.
                        Честит празник и хубав ден!
                        Наздраве!
                        Максе. Само да не се върнат от турнето с прикачени файлове (демек некоя тъща да ти довлекът) уж само за празника, че тогава мартеничката ще ти приседне

                        Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                        Нещо не вдянах кой набор е щерка ти,че беше казал ,че имаме два дена разлика
                        Ти малко си към моя набор ( като гледам инфото във профила ти) Ама неколко месеца по млада. Тя щерка му е неколко године по малко от тебе + 2 дена
                        Последно редактирано от cveti; 05-03-09, 12:02.
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                          Нещо не вдянах кой набор е щерка ти,че беше казал ,че имаме два дена разлика
                          Два дена в рожденните дати,годината на производство е друга бира...
                          Тя е по-нова.Нали помниш какво си хортувахме да не правиш като ми четеш писанките...А вкратце-28.09.1987г.
                          Наздраве!
                          п.п.-да не оставиш агънцето да лояса,че не е гот студено.

                          Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                          Максе. Само да не се върнат от турнето с прикачени файлове (демек некоя тъща да ти довлекът) уж само за празника, че тогава мартеничката ще ти приседне
                          Каква антивирусна програма имам-15 зарядна...
                          Да заповяда,хора сме-ще я нагостя и с цветя за после.
                          Наздраве!
                          Последно редактирано от cveti; 05-03-09, 12:02.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от maxxx
                            Каква антивирусна програма имам-15 зарядна...
                            Да заповяда,хора сме-ще я нагостя и с цветя за после.
                            Наздраве!
                            Гад си ти. Тя жената ти е дала милото си, ти с анти вирусна ше я послещаш, па и китки за после ше и дадеш
                            Айде да ти е сладка сланинката и винцето, Наздраве
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                              Гад си ти. Тя жената ти е дала милото си, ти с анти вирусна ше я послещаш, па и китки за после ше и дадеш
                              Айде да ти е сладка сланинката и винцето, Наздраве
                              Тва за насекомото ми върна спомена,че програмата е с две дискетки по 15,пък ти ще идваш със Стария и Владо към Русе...
                              Пък за милото,като и е толкоз терсене да си го прибира,бе.Ще се удавя в сълзи и водки-хак да ми е.
                              Айде сърбай,стига си спамил.
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Колега значи щом е везничка, щерка ти има доста инат ,а пък ако съдя по моя характер е оле мале .То и малкото ми тамагочи е везна ама е октомврииска ,и то под масата право неможе да ходи ,ама е вече с характерПо въпросчето с агнешкото още не е лоясало хаиде наздраве че аз още я ближа тая биричка ,ама и не съм голяма пиячка ама днеска е голям празник трябва да се почерпим.....
                                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X