До: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен!
Наздраве и от мен!








Тая вечер на кисело зеленце с препек и после хъъъъърррррр
Аз да не съм Горнобанскио бик
имам нужда от почивка










Тая вечер на кисело зеленце с препек и после хъъъъърррррр
Аз да не съм Горнобанскио бик
имам нужда от почивка







Тук са 80 потребители онлайн. 0 потребители и 80 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар