Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
    Опааааааа, да не ти се пръснат чорапките от надувки
    Бъзичка
    мама в София ще ми оплете други.....Наздраве.

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
      Абе аз отдавна усещам в изказа че немаш нищо русенско и се чудех от къде си.От там ама техните деди са слезли от Балкана
      Уф,наборче,ако зацепа на биография не моа отцепа...
      Роден съм в Елин Пелин/10 дена родилното/,после София/10-на месеца/,В.Търново/до 13 години/,после Русе/Музикалната гимназия/ та до ден днешен.
      Баща-офицер/Русе/,майка/Търнава,Бяла Слатина/-детска учителка.Чергарлък,че дрънка...
      И аз мелез с уклончив и рошав изказ...
      НАЗДРАВЕ!!!

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Уф,наборче,ако зацепа на биография не моа отцепа...
        Роден съм в Елин Пелин/10 дена родилното/,после София/10-на месеца/,В.Търново/до 13 години/,после Русе/Музикалната гимназия/ та до ден днешен.
        Баща-офицер/Русе/,майка/Търнава,Бяла Слатина/-детска учителка.Чергарлък,че дрънка...
        И аз мелез с уклончив и рошав изказ...
        НАЗДРАВЕ!!!
        Малиииииии, каква сага.... а аз само между Варна и София цял живот....съдба. Наздраве

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Малиииииии, каква сага.... а аз само между Варна и София цял живот....съдба. Наздраве
          Кви кинти шмръкнах покрай боливийските сериали нема ти шепна...
          Фронтерата е за данъчните,Бентлито за менЯ...
          НАЗДРАВЕ!!!

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Уф,наборче,ако зацепа на биография не моа отцепа...
            Роден съм в Елин Пелин/10 дена родилното/,после София/10-на месеца/,В.Търново/до 13 години/,после Русе/Музикалната гимназия/ та до ден днешен.
            Баща-офицер/Русе/,майка/Търнава,Бяла Слатина/-детска учителка.Чергарлък,че дрънка...
            И аз мелез с уклончив и рошав изказ...
            НАЗДРАВЕ!!!
            Кво да правиш живот не сме го избрали.И аз роден в София на 8 месеца даден на баба ми в Рудозем (дядо ми е бил миньор там)до 4 години от които една на застава на границата с леля и калеко .От там пък на София И всички ваканции на селото на баща ми на сръпската граница и сещаш се
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Кви кинти шмръкнах покрай боливийските сериали нема ти шепна...
              Фронтерата е за данъчните,Бентлито за менЯ...
              НАЗДРАВЕ!!!
              любимия цитат на жените......Когато в живота ви се появи правилният мъж, изобщо няма значение какъв цвят е Бентлито му....Наздраве

              Коментар


              • Привет!
                Здравейте събутилници...снощи са поизложихте малко ама сега ми харесвате...
                Аз сега се връщам от работа и трябва бързо да си взема полагаемото, че утре саабале трябва пак да ходя и да работя...
                Наздравичката от мен...

                Привет!
                Що оредяхти...къде сте бя...
                Тез от Загорка вече съвсем са излагат...сигурно бутилките им са пробити...много бързо свършват...май ша си отварям втора...
                След нея плакна ицата и сънчо...
                Наздраве...
                Последно редактирано от cveti; 03-02-09, 14:11.
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от hun_ter
                  Привет!
                  Що оредяхти...къде сте бя...
                  Тез от Загорка вече съвсем са излагат...сигурно бутилките им са пробити...много бързо свършват...май ша си отварям втора...
                  След нея плакна ицата и сънчо...
                  Наздраве...
                  Втора ДВУлитрова Загорка......човече, ще са напишкаш нощес.....Наздраве

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                    Кво да правиш живот не сме го избрали.И аз роден в София на 8 месеца даден на баба ми в Рудозем (дядо ми е бил миньор там)до 4 години от които една на застава на границата с леля и калеко .От там пък на София И всички ваканции на селото на баща ми на сръпската граница и сещаш се
                    ...смех,га съ набучвах/жених/ колежките на Зорница на майката И се утепале да питат тоа шоп от де го е изкопала...
                    Аз по талиман русенски гражданин...
                    Брат ми пък раждан в София/нали помниш,че спрямо месторождението можеше да си избираш местожителство/,ама мама тръгнала с линейката от Горна Малина/свързочната бригада/,па устискала до Елин Пелин...
                    ...зарад туй/мамито му и карък/Бентлито го лъзгам вечер,Фрутито и рибарлъците-денем,да правя добро вчипетление...
                    Наздрве!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      ...смех,га съ набучвах/жених/ колежките на Зорница на майката И се утепале да питат тоа шоп от де го е изкопала...
                      Аз по талиман русенски гражданин...
                      Брат ми пък раждан в София/нали помниш,че спрямо месторождението можеше да си избираш местожителство/,ама мама тръгнала с линейката от Горна Малина/свързочната бригада/,па устискала до Елин Пелин...
                      ...зарад туй/мамито му и карък/Бентлито го лъзгам вечер,Фрутито и рибарлъците-денем,да правя добро вчипетление...
                      Наздрве!
                      Абе, нема ли баре ЕДИН цивилен у таа кръчма. Или па дори баща му да е бил цивилен. Сите пагонджии пияндета, тц тц тц. Министеро каза ша изволнява таквизи екземляри......сарафоши. Наздраве

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                        Втора ДВУлитрова Загорка......човече, ще са напишкаш нощес.....Наздраве
                        Привет!
                        Аз съм фен на цъклата...едно цъкло една мярка...
                        Тез гумета ми харесват само за поход...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                          Привет!
                          Аз съм фен на цъклата...едно цъкло една мярка...
                          Тез гумета ми харесват само за поход...
                          Мен цъклата са ми малки, зер 100 кила съм де, пък съм дребен, само 185 санта....Бе гледам има няма 50 км. са до вас, ша зема да мина някой ден.....Наздраве.

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Абе, нема ли баре ЕДИН цивилен у таа кръчма. Или па дори баща му да е бил цивилен. Сите пагонджии пияндета, тц тц тц. Министеро каза ша изволнява таквизи екземляри......сарафоши. Наздраве
                            Аз поне съм полуцивилен-га съ праих на редовно призован за военна служба при едни нерегламентирани прострелки с АК-74 по заешката популация като ОХР,го докарах с помощта на ВКР-то за има/няма 12 часа от сержант до редник.
                            Срам за пагона според зам.шефа на окръжието/баща ми/.
                            Та,брой ме за цивилен.Брат ми е запасен майор/гордост за подполковника ОР-сещаш се за генофонда/,аз-фронтераджия.
                            Срам!
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Аз поне съм полуцивилен-га съ праих на редовно призован за военна служба при едни нерегламентирани прострелки с АК-74 по заешката популация като ОХР,го докарах с помощта на ВКР-то за има/няма 12 часа от сержант до редник.
                              Срам за пагона според зам.шефа на окръжието/баща ми/.
                              Та,брой ме за цивилен.Брат ми е запасен майор/гордост за подполковника ОР-сещаш се за генофонда/,аз-фронтераджия.
                              Срам!
                              Наздраве!
                              Срам , я. Да се излагаш с некво Бентли......Я си карай Фронтерата, наиш кви са убави...И аз имам една, според мен е нормална, ма тук и викат КЪСА..... .Наздраве

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                                Мен цъклата са ми малки, зер 100 кила съм де, пък съм дребен, само 185 санта....Бе гледам има няма 50 км. са до вас, ша зема да мина някой ден.....Наздраве.
                                Привет!
                                Заповядай...винаги си добре дошъл, а и всички останали...
                                Тел. 0885 730 356...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X