Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

    Пак се разми темата...
    Явно отговора на моя въпрос е : Няма такова нещо.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

      То 100% КАЛАШНИКА не ти дава,а ние тук безболезнено,че и законно го търсим.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

        За калашника знам , от опит. За другото се надявах технилогията да се е развила достатъчно, но явно ... трябва хората да се променят просто и да няма насилие ... ама това, май клони към утопия я момента
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

          Ми обикновено са поне двама в кола та брой ги двама,после сложи единия в ляво и другия в дясно от колата ти,Тизьр Х10 / по спомени модела / е 1200 долара тук,за още 150 взимаш зимен кит с по-големи диоди......и как ги целиш перфектно тия двамата?
          Гела работи,ако е с качулка и се обърне то ммммм трудна работа,втория те е ошамарил.

          Нухалки,крака от маси,винкели,тръби,щанги......2ма на теб,че и имат преимуществото да нападат.

          Друга технология каква?Супер затъмнени прозорци на прежалена кола с двоен джам,дърпаш на втора и газ вън от ситуацията,спираш пред някоя банка с камери и каквото такова,зареждай там каквото има за зареждане.

          Няма 100%,в бой съм влизал,скачали са ми и повече от един,ножове са се вадили,газеняци,бухалки,пищови.......и няма 100% никъде,от 92ра поне няма,преди това я карахме с голи юмруци.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Пак се разми темата...
            Явно отговора на моя въпрос е : Няма такова нещо.
            Отговра е: Има ама ще го лежиш за нормален.

            Коментар


            • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
              Марто анализът ми допада.
              -В повечето случаи арогантния смелчага има "съдружник" и от горчивия опит предлагам стратегията на заключената врата.Когато се прекрачи границата на търпимост(доста индивидуална) е време на ответният ход. Тук проблема е с НПКто. Затова не трябва да има възможност да се докаже ,че сте подготвен с "подръчните материали".Вашата защита и ползваните средства трябва да са логични и обясними със стреса и афекта. Оръжие,винкели,спрейчета и т.н. са си подготовка за ситуацията. Следва и въпроса дали няма умисъл и "предизвикателството"., като цяло става мазало.
              Не излезеш ли от колата преди да е стигнал до теб, си стой вътре. Нямаш никакви шансове да отвориш вратата и излезеш невредим.

              Коментар


              • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                Има 98% работещо,хубав спрей + следните стъпки:
                - излизаш моментално от колата при най-малкият намерк на агресия от индивида
                - стоиш на дистанция поне 3-4 метра и повече с пръста на спрея(без да го вижда маймуната)'
                - в момента в който виждаш че тръгва към теб вадиш и пръскаш целият флакон в лицето(оставиш ли го на само на пръс/пръс и да гледаш какво ще стане,ще те гърбят)
                Много/много/много е важен момента на изненадата и дистанцията + здрави нерви.Колкто и да вика и пищи,пръскай.
                Това САМО в случай че е неизбежен контакт.
                Добре си направил,че не си излезнал при тези обстоятелства.
                Повечето културистчета са много кекави,бавни и нямат силен удар въпреки внушителните си размери.Дори и да те уцелят,нямат силата да те свалят(винаги има и изключения ако си 50кг,сигурно ще успеят).ОБАЧЕ има и такива които са нацепени и знаят как и къде да удрят.Тогава минаваш на точките по-горе.

                Коментар


                • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  Не излезеш ли от колата преди да е стигнал до теб, си стой вътре. Нямаш никакви шансове да отвориш вратата и излезеш невредим.
                  В темата на колегата съм споделил етапно как са нещата от моята камбанария в-64,66-69 пост,цитираното от Вас е заради НПК.
                  През годините съм срещал "скокльовци" с много хъс и малко мисъл и точно за тях иде реч.
                  Разговор с такива агресивни малоумници не може да се проведе по обясними причини.Оставяйки му време да прояви мъжествеността си с викове и ритници по ламарината ситуацията може да се успокои.
                  -Когато куче се спуска и лае,не взимам крайни мерки,при опит за захапване ставам безкомпромисен- после даже те "уважават".

                  Коментар


                  • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Пак се разми темата...
                    Явно отговора на моя въпрос е : Няма такова нещо.
                    Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ? ==============> Мозъка, всичко друго носи големи рискове и тежка цена за плащане!

                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Пак се разми темата...
                      Явно отговора на моя въпрос е : Няма такова нещо.
                      Отговорът на конкретния въпрос изкристализира отдавна.
                      1. Постъпил си правилно, без значение, дали си страхопъзльо, или имаш осми дан.
                      2. Стопроцентова защита няма.
                      3. Е, можеш да си направиш "застраховка побой", ама не знам дали предлагат такава. Тогава, излизаш от колата, подлагаш крушата и ако оживееш, докажеш, убедиш.... може и кяр да видиш.
                      4. Останалото в темата ми иде малко несериозно. Зависи на какъв ще попаднеш.
                      П.П. Това, с навит десен волан и рязка задна е идейно- благодаря.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                        Май ще се окаже, зависи какво имаш в главата. Няма еднозначен отговор.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Хаха - ето днес поредния силно нервен п...дал Явно жена му не му е пуснала...
                          Честно казано - не го чух какво се опитваше да обяснява нито пък ме интересуваше...
                          Не съм сигурен дали и той се е чул, че клаксона ми е доста силен (пък и е на 1м от него, а и пригласяха 3-4 наредени след мен автомобила )..
                          Ама общо взето махнах му да продължава и да не се обяснява - разбра ме
                          А то па иначе ти ако го беше изчакал 30 секунди сигурно щеше да ти падне пишката и да станеш по малко мъж!?
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            А то па иначе ти ако го беше изчакал 30 секунди сигурно щеше да ти падне пишката и да станеш по малко мъж!?
                            Железна логика, дума да няма. Бай Хуй бие аварийки и спира, аз тръгвам да го изпреварвам, при което Бай Хуй се сеща че трябва да потегли докато го изпреварвам. Шото аз нали трябва да му чета мислите, той огледала няма. При което виновен съм аз, щото не съм се сетил да си извадя кристалната топка, и да прочета мислите на Бай Хуй.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                              Прясна случка от днес(утре ще пусна записа, за да не издам отговора). Черно ауди(старичко) със затъмнени стъкла ме изпреварва в десен 90 градусов завой.Улицате е с две ленти.По закон ,завивайки на дясно,трябва да продължа движение в дясното платно ( както и юнака след мен ). На практика,всеки продължава движението си в ляво(https://www.google.bg/maps/@42.7095452,23.2453511,3a,75y,329.92h,64.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1sl4iOpebCw9UAZBh4XQIhEg!2e0!7i13312!8i6656) .
                              Какво се случи:
                              а) надух мощно клаксона,средни пръсти,псувни.Настигнах го и го засякох.
                              б) беше льольо и го пребих.Сега съм в районното и се обяснявам.
                              в) беше въоръжен льольо,върнах се бързо в колата.Утре обаче ще го барна неподготвен...
                              г) излезе корав батка и ме преби,сега си ближа раните.
                              д) излезе корав батка, ама аз съм по-корав( по-добре въоръжен ) и го сгънах.Сега треперя дали не ме търси с аверите си,по-корави и по-подготвени...
                              е)излезе корав батка,ама аз,макар и льоло,съм въоръжен.Сега се чудя що ги правят толкова големи тия мушки...а оръжейната смазка не била като вазелина.
                              ж)Мале..аз верно съм бил много корав,утрепах го...
                              з) колкото и добре да си мислех че съм добре въоръжен,имало и по-въоръжени...това със светлината в тунела било истина..студено ми е...кой ще ми гледа детето сега,дали този дето ще ми такова жената...
                              и)понеже съм блейка, не го виждам и се удряме.Викаме КАТ, всеки си отнася глобата за направеното нарушение.Оня е с претенции ,че съм го засякъл,аз се оправдавам с голямото междуосие(и получавам акт за несъобразена скорост)
                              й) погледнах в огледалото,видях го , коригирах си траекторията и продължихме мирно и кротко.
                              Последно редактирано от бат'Марто; 26-04-17, 00:35.
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Железна логика, дума да няма. Бай Хуй бие аварийки и спира, аз тръгвам да го изпреварвам, при което Бай Хуй се сеща че трябва да потегли докато го изпреварвам. Шото аз нали трябва да му чета мислите, той огледала няма. При което виновен съм аз, щото не съм се сетил да си извадя кристалната топка, и да прочета мислите на Бай Хуй.
                                Кой, и как опрделя , званието "Бай Хуй" ?
                                Ако не е спечелил това звание , може ли да извършва гореописаното действие, без да предизвика реакция у вас ?
                                Защо трябва да върви в тази посока темата ?

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Прясна случка от днес(утре ще пусна записа, за да не издам отговора). Черно ауди(старичко) със затъмнени стъкла ме изпреварва в десен 90 градусов завой.Улицате е с две ленти.По закон ,завивайки на дясно,трябва да продължа движение в дясното платно ( както и юнака след мен ). На практика,всеки продължава движението си в ляво(https://www.google.bg/maps/@42.7095452,23.2453511,3a,75y,329.92h,64.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1sl4iOpebCw9UAZBh4XQIhEg!2e0!7i13312!8i6656) .
                                Какво се случи:
                                а) надух мощно клаксона,средни пръсти,псувни.Настигнах го и го засякох.
                                б) беше льольо и го пребих.Сега съм в районното и се обяснявам.
                                в) беше въоръжен льольо,върнах се бързо в колата.Утре обаче ще го барна неподготвен...
                                г) излезе корав батка и ме преби,сега си ближа раните.
                                д) излезе корав батка, ама аз съм по-корав( по-добре въоръжен ) и го сгънах.Сега треперя дали не ме търси с аверите си,по-корави и по-подготвени...
                                е)излезе корав батка,ама аз,макар и льоло,съм въоръжен.Сега се чудя що ги правят толкова големи тия мушки...а оръжейната смазка не била като вазелина.
                                ж)Мале..аз верно съм бил много корав,утрепах го...
                                з) колкото и добре да си мислех че съм добре въоръжен,имало и по-въоръжени...това със светлината в тунела било истина..студено ми е...кой ще ми гледа детето сега,дали този дето ще ми такова жената...
                                и)понеже съм блейка, не го виждам и се удряме.Викаме КАТ, всеки си отнася глобата за направеното нарушение.Оня е с претенции ,че съм го засякъл,аз се оправдавам с голямото междуосие(и получавам акт за несъобразена скорост)
                                й) погледнах в огледалото,видях го , коригирах си траекторията и продължихме мирно и кротко.
                                Идеята на темата беше да се намери средство ( може би в загалвието не трябва да присъства дуамта "оръжие" ) , с което да може да се спре , агресор .
                                Не съм пацифист, не искам огнестрелно оръжие в мен , поради други причини. В дадения случай ( поне според мен ) не си си струва да застреляш човек.
                                Просто търсех начин , да можеш да стопираш изнервения иднивид, за да има той малко време да се успокои . Бягството до момента е единственото решение, което аз съм намерил, но реших да питам , дали няма друго.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X