Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

    Злати , по темата отговора ми е ,че такова нещо няма.С темопускателя проведохме един доста дълъг разговор.
    А как в такава тема би определил какво е спам?
    ПП Беше обещал за една прострелка с една пушка и не се обади...За мен това е спам.

    Коментар


    • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
      ..............100% отблъскващо, нелетално и общодостъпно средство подходящо за случая е прозрачен найлонов плик с лайна! .................
      Един апостроф. Същият ефект би се постигнал и с непрозрачен плик. Само ефектът няма да е превантивен.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

        Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
        Пиша строго по темата: 100% отблъскващо, нелетално и общодостъпно средство подходящо за случая е прозрачен найлонов плик с лайна! Разбира се лайната трябва да изглеждат като лайна и да миришат като лайна! Сигурен съм че и най-назобената мутра ще побегне панически ако размахаш туй страшно оружие и заплашиш да му го фраснес в главата!
        Само не ми е ясно как всеки ден излизайки от вкъщи си вземаш ключовете на колата, за вкъщи, някакви неща за работата,.... торбичката с лайна и т.н. И таз торбичка ти е част от EDC-то.[emoji3] Винаги прясна, винаги готова за употреба. И къде я държиш в колата, за да ти е подръка?

        Коментар


        • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

          Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
          Само не ми е ясно как всеки ден излизайки от вкъщи си вземаш ключовете на колата, за вкъщи, някакви неща за работата,.... торбичката с лайна и т.н. И таз торбичка ти е част от EDC-то.[emoji3] Винаги прясна, винаги готова за употреба. И къде я държиш в колата, за да ти е подръка?
          Елементарно,носиш я като памперс,празна . Ако батката е прекалено страшен,лайната рукват сами.После се отбраняваш достойно.
          Злати,извинявай,не се сдържах
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

            То и аз се сетих за този вариант, ама останах с впечатление, че си я носиш от вкъщи[emoji3], а не да реагираш в полеви условия и с подръчни средства[emoji3] Наздраве 🍻
            И аз се извинявам на Злати за отклонението

            Коментар


            • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

              100% спиращ ефект е с юмрук през шофьорското стъкло на агресивен льольо,след като се пеняви известно време.Блокажа му беше тотален,това преди време ,гледам да избягвам пътни колапси ,когато не съм сам .Наистина си е и до достойнство,компромиса е до един момент.Един пък много отдавна почна да ми рита задната броня,викам му давай по мене кво ти е виновна колата и неговата продължила реакция ,беше 100%спряна .На други средства ,не знам, не съм попадал,за сега се справям така.Дано не се случва често,но диваците са се размножили много.Всеки може да сгреши ,но е важна последващата реакция и като поведение и като възпитание!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                100% спиращ ефект е с юмрук през шофьорското стъкло на агресивен льольо,след като се пеняви известно време...
                Бихте ли пояснил как го спряхте, как отидохте до колата му, докато той е вътре и какво провокира тези Ваши действия? Щото, поразително прилича на ситуацията от първия пост. Той сам ли беше? А Вие? Колко хора и в какво състояние, кондиция и способности могат да си позволят подобни действия?
                Аз се сещам, че ти си бил в колата, а той отвън, ама да поясним ситуацията, щото инак съветите ти са леко стряскащи.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Вие, сичките, у ред ли сте?!

                  Давай темата у спама, щото има много неказани работи.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Бихте ли пояснил как го спряхте, как отидохте до колата му, докато той е вътре и какво провокира тези Ваши действия? Щото, поразително прилича на ситуацията от първия пост. Той сам ли беше? А Вие? Колко хора и в какво състояние, кондиция и способности могат да си позволят подобни действия?
                    Аз се сещам, че ти си бил в колата, а той отвън, ама да поясним ситуацията, щото инак съветите ти са леко стряскащи.
                    Аз ,сам ,засича ме ,свирнах и светнах щото си беше почти удар ,спря ,слезе от колата с таралежи под мишниците ,мощен словоред ,като финала ме вбеси и го изчаках да се качи в колата ,от там нататък всичко стана много бързо!Не си падам по мутренски изпълнения ,нито на подобни на това ,но всичко си има граници!Никой не може да си позволи да вандалства с действия и с обиди!Всичко си има граници!Едно е да имаш надъхано самочуствие ,дори да си мускул ,като льольото,друго е да знаеш до къде можеш да стигнеш ,ако се наложи!Това не са нормални ситуации!Повтарям!Не ги харесвам ,но и не подвивам опашка!Не се гордея с това ,но не се и срамувам!Винаги бих помогнал и на непознат ако е в беда .Не съм от тези които подминават или гледат сеира,винаги подкрепям слабите!Щото иначе безличността е грозна и убива отвътре!Тогава никакво средство няма да те защити!На мутренската агресия на пътя с отпор!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                      Сега вече разбрах, Фастер. Исках просто да уточним ситуацията. Конфликтът се е разминал, но ти си останал неудовлетворен от това, преценил си шансовте си и си решил льольото да си получи заслуженото. Ок. Това, обаче не е по силите на всеки, не е рецепта за поведение в подобни ситуации и дава друга насока на темата... Все пак, благодаря за пояснението.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                        Еми някои думички не можеш да подминеш безнаказано ,а и действия!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                          Я да попитам. Спрея за хора, ефективен ли е срещу диви животни?

                          Коментар


                          • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                            Я да попитам. Спрея за хора, ефективен ли е срещу диви животни?
                            Да, особено в муцуната или под опашката. А спрея за мечки работи много добре и за хора. Толкова добре, че може да се наложи да го лежиш...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Да, особено в муцуната или под опашката. А спрея за мечки работи много добре и за хора. Толкова добре, че може да се наложи да го лежиш...
                              При попадане в очите гарантирано носи ослепяване на нападателя - толкова тежко уврежда роговицата!
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар


                              • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                                Малко не ми се вярват тия приказки. Че даже е в свободна продажба, а вие го сравнявате с огнестрелно оръжие.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X