Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Простотии на Джо и Гагич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Простотии на Джо и Гагич

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    МСТБГ е популярен форумен спорт, в който голяма част от участниците във форума, вдъхновени и подражавайки на утвърдени участници като теб например , държат да отбележат точка. Съкращение от "Мноу Си Тъп, Бе, Гагич!"...
    Тоя спорт ти сам си го играеш, не знам дали си забелязал.

    Коментар


    • От: Простотии на Джо и Гагич

      За феновете на Гугъл, уЙки и тем подобни, твърдящи, че има село Рокфор:

      от Уикипедия, свободната енциклопедия


      Името Конаре носят 2 български села:
      Конаре - в Община Генерал Тошево, област Добрич
      Конаре - в Община Гурково, област Стара Загора
      Конаре също така може да е съкратено название за:
      село Куртово Конаре - в Община Стамболийски, област Пловдив
      село Мало Конаре - в Община Пазарджик, област Пазарджик
      село Манолско Конаре - в Община Марица, област Пловдив
      село Ръжево Конаре - в Община Калояново, област Пловдив
      бившето село Катунско Конаре, слято през 1942 г. със с. Богоридово в село Ягодово - днес в Община Родопи, област Пловдив
      бившето село Голямо Конаре, преобразувано през 1969 г. в град Съединение - днес в Област Пловдив
      Вижте също[редактиране | редактиране на кода]
      Койнаре
      Та ако заменим "Рокфор" с "Конаре", мили деца, се оказва, че във Франция "Конаре" няма. Има Катунско, Куртово, Голямо, Малко, Ръжево и т.н. Конаре-та. "Само Конаре" и "Само Рокфор" - Н.Я.М.А.
      А да твърдиш, че е "се в г@З" дали е "Куртово" или "Манолско" Конаре - пробвайте на място в някое от въпросните села да го кажете на местните
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Простотии на Джо и Гагич

        Оффф. На това какво му е? http://www.map-france.com/Roquefort-40120/
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Простотии на Джо и Гагич

          И тая стрелка за къде упътва с'я - за "Roquefort-sur-Soulzon, ... Roquefort-les-Pins, Roquefort-la-Bеdoule, Roquefort-des-Corbiеres, Roquefort-sur-Garonne или към още 1001 "Рокфор-на-нещо си" ?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:79.0 КБ
ID:5747024

          Коментар


          • От: Простотии на Джо и Гагич

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Забелязваш ли в коя тема пишеш? Виж раздела, заглавието?
            Не ме интересуват темата и раздела. Аз просто ти показвам как стоят нещата, да се замислиш. Пък ако ще темата да е в най-сериозния раздел, и да е супер сериозна-все тая. Просто се замисли над това което ти казах, и ако искаш-промени си поведението.
            Ако не искаш-твоя си воля, но не се чуди защо ти се струва(СТРУВА), че всички те мразят и искат да те унижават, или както там си си измислил самосъжалителното съкращение.
            Ако и да има такова нещо-то си е инспирирано от теб самия, никой не ти е виновен.

            И стига се прави на жертва, не ти отива.
            Най-малкото на човек който е виждал един мЕльон долара в брой.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Простотии на Джо и Гагич

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Оффф. На това какво му е? http://www.map-france.com/Roquefort-40120/
              Не знам това какво е - слаб гугълист съм, не мога да се меря с тебе.
              Във всеки случай, според линка, който си дал, се намира вляво на картата, в департамент Landes, а мухлясалото сиренце се прави през три департамента в четвъртия - Aveyron, ето илюстрациЙ:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Roquefort.jpg
Прегледи:1
Размер:76.6 КБ
ID:5747025
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Простотии на Джо и Гагич

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Не ме интересуват темата и раздела. Аз просто ти показвам как стоят нещата, да се замислиш. ...
                Не стоят така нещата. Изобщо не пиша "във всички теми" - само в три раздела: Jeep, Какъв джип да си купя и Политика. Съответно в спама, където пращат темите, в които много се развихрят играчите по МСТБГ (аз не съм измежду тях ). Просто истината боли, а аз казвам и показвам истината Разбивам митове. Даже предложих да има такъв подраздел "mythbusters" , може и в "спама", но ми изтриха мнението.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Простотии на Джо и Гагич

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  И тая стрелка за къде упътва с'я - за "Roquefort-sur-Soulzon, ... Roquefort-les-Pins, Roquefort-la-Bеdoule, Roquefort-des-Corbiеres, Roquefort-sur-Garonne или към още 1001 "Рокфор-на-нещо си" ?
                  Другарю, докато ти дадат "6-то кю" (ползвай гугъл, ако не знаеш) по МСТБГ има още мнооого хляб (и др. неща) да изядеш. Виж в левия горен ъгъл на скрийншота какво си отворил - в черното поле
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Простотии на Джо и Гагич

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Другарю, докато ти дадат "6-то кю" (ползвай гугъл, ако не знаеш) по МСТБГ има още мнооого хляб (и др. неща) да изядеш. Виж в левия горен ъгъл на скрийншота какво си отворил - в черното поле
                    Аз много добре знам какво съм отворил, бе Гагич, много си елементарен, 'начи. Ти кажи що франсетата го пишат само "Рокфор"?

                    Коментар


                    • От: Простотии на Джо и Гагич

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Аз просто ти показвам как стоят нещата, да се замислиш.
                      Ше се обърна към Кольото, ма се отнася за сички дето мислат така.

                      Кольо ле, Кольо, нали си виждал черно-бело фото? А си виждал и цветно такова! Е те това прави гусин Гагич и требва да му отдадем заслуженото. Браво, Гагич!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • От: Простотии на Джо и Гагич

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Аз много добре знам какво съм отворил, бе Гагич, много си елементарен, 'начи. Ти кажи що франсетата го пишат само "Рокфор"?
                        За да се чете табелата от водачите, как защо? Нали ти беше специалистор по усвоЙване на народна парА за пътна сигнализация? У секи департамент има по един "Рокфор-на-нещо-си". Щом е на 3 км., значи става дума за местния "Рокфор-на-еди-какво-си" и само "Рокфор" нема да доведе до обърквация.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Простотии на Джо и Гагич

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Ше се обърна към Кольото, ма се отнася за сички дето мислат така.

                          Кольо ле, Кольо, нали си виждал черно-бело фото? А си виждал и цветно такова! Е те това прави гусин Гагич и требва да му отдадем заслуженото. Браво, Гагич!
                          Че не ни оставя да скучаем е истина, да.

                          Коментар


                          • От: Простотии на Джо и Гагич

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            За да се чете табелата от водачите, как защо? Нали ти беше специалистор по усвоЙване на народна парА за пътна сигнализация? У секи департамент има по един "Рокфор-на-нещо-си". Щом е на 3 км., значи става дума за местния "Рокфор-на-еди-какво-си" и само "Рокфор" нема да доведе до обърквация.
                            Искам да ти кажа просто, че се заяждаш на дребно, ама на много дребно. А народна пара в буквалния смисъл си усвоявал ти, не аз.

                            Коментар


                            • От: Простотии на Джо и Гагич

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Кольо ле, Кольо, нали си виждал черно-бело фото? А си виждал и цветно такова! Е те това прави гусин Гагич и требва да му отдадем заслуженото. Браво, Гагич!
                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Че не ни оставя да скучаем е истина, да.
                              Пак не си разбрал. Наивно си мисля че цветната снимка не е шаренийка за забавление (стил "луд на шарено се радва"), а на цветна снимка се виждат доста повече неща и то такива, които на черно-бялата изобщо не се виждат.

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Искам да ти кажа просто, че се заяждаш на дребно, ама на много дребно. А народна пара в буквалния смисъл си усвоявал ти, не аз.
                              Ти се заяждаш на дребно с тъпи въпроси защо на пътна табела не пишело Roquefort-sur-Soulzon, а само Roquefort. Защото особено за специалистор по пътна сигнализация това би трябвало да е очевидно.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Простотии на Джо и Гагич

                                Добре бе Бобка. Ся има ли последно село Рокфор или не? За това идеше реч.
                                п.п. И недей да говориш лошо за себеси! Който не уважава себеси и другите не го уважават.
                                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X