Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

    Напълно изряден, не значи преминал технически преглед. Yo, bro.
    Когато знаеш какво караш, можеш да си го позволиш и ти стиска го правиш. С RS6 няма да караш с 200 ли? Еми ще караш!
    Добре го каза Кинекса
    Добрата новина е, че бедноста не е порок
    Който може да си го позволи се забавлява.

    Стига тая утопия...
    Усмихнете се малко.

    Коментар


    • #92
      От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

      Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
      А сега се събуди и се огледай къде се намираме, какви са ни пътищата, какви са шофьорските курсове и какво е нивото на годишните технически прегледи.
      После пак ми говори за безпроблемни 200.
      И да гледа и да не гледа...има места където няма проблем с тази скорост. При изправен автомобил и 'гащи' да се раздава газ
      Курсовете не те правят шофьор! Не знам защо още го има този мит също, че и на техническия преглед правят нещо повече от това да ти вземат 50лв
      Евала му прайм на Боголюб И младши да раздава ритници на газта..тя затова е на десния крак


      Поздрави!
      Here is a test to find
      Whether your mission on earth is finished;
      If you are alive, it isn't.

      Коментар


      • #93
        От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Ньеее, нищо не си разбрал. БГ (за разлика от УСА) е родово-общинна държава и всички извън непосредственото обкръжение на разширеното семейство не са важни.
        Навлизаме в една много интересна тема. И преди да нагазя дълбоко, да уточня- говоря по принцип!

        Когато всеки гледа само собствения си двор, ония все ще те издебнат докато си в тоалетната и ще ти свият кокошките. Пробвай същия номер в село, където и комшиите ти надзирават двора.

        Има едни държави, където, ако се изсуркаш с 200 и в колата са само младежи, на близкото полицейско ще им загрее телефона. Връзката с кокошките правите ли я?

        От чисто чувство за самосъхранение бих се обадил, даже и да не са младежи.

        Преди години, в един от американските жълти училищни автобуси, една инструкторка обясняваше как всички наоколо следели да не превишава скоростта автобусния шофьор. За гъдел даде газ и след 3 минути и звънна телефона. Диспечера получил 7-8 позвънявания. Някои от обадилите се са звъняли и в полицията...

        Не се ли пазим един друг, няма кой да ни опази. Карат с 200- или тате не му пука или е "морски" като мен и ме няма, или... Един ден щерка ми, ако се сурне с 200, все се надявам някой да се обади на правилното място, и да я закопчеят преди да е почернила мен или някой друг.
        Вие събирайте стаж, аз съм далеч, тук караме без такъв стаж. От простотия...

        ааа, и да допълня в отговор на "бисерите" по горе- в семейството имаме повече от 5 коли с по над 300 коня. Вашето, "колеги", звучи като "не дай Боже сляпо да прогледа". Бедността не била порок. Вярно е! Самозабравянето, обаче, е порок! Дааам...
        Последно редактирано от NIKSD; 17-04-13, 14:40.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #94
          От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

          Хора, не товарете момчето. Повечето ПТП-та са следствие на: стари гуми (поне 10 години), лоши спирачки, лошо окачване, неадекватни шофьори (пияни, самонадеяни, с голЯЯЯм стаж и т.н.). С една дума, големият проблем е българския автопарк. Хора с по 5000 години стаж които са карали коли с по 70 коня как няма да мрънкат като не знаят какво е да караш автомобил който с 200 ще спре по-бързо отколкото Шарана с 50. Стажа не прави карането. Та като каза колега, какво да правим с мощните автомобили? Да ги караме без газ?

          Коментар


          • #95
            От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

            Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
            А сега се събуди и се огледай къде се намираме, какви са ни пътищата, какви са шофьорските курсове и какво е нивото на годишните технически прегледи.
            После пак ми говори за безпроблемни 200.
            Оглеждам се. Всеки ден, щото и аз съм по същите тия пътища. Има отсечки, на които не е никакъв проблем да се кара с 200, особено с по-тежка кола, поне докато е сухо. Това чисто в техническо отношение.
            От там нататък ... Системата за курсове/изпити си е сбъркана отдавна, писал съм поне на 5 места какво точно мисля по въпроса. Ха, че последния път проверяващия за малко не ме скъса, щото спирам на скорост! "Тия състезателни привички да ги забравиш", това му беше коментара. Чудете се после ...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #96
              От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

              Е за това ни е дереджето такова.Айде сега кажете къде има пътища в Бг да се кара безопасно с такива скорости,казах ли безопасно за неразбралите?Няма проблеми да кара и с 300,ако е сам на пътя,да прави каквото иска.Качил още една тумба народ,и да се видим тате каква кола е купил.Ама май тате е за бой....
              Аз също съм карал с такива скорости веднъж,ми пътя се събира и буквално летиш,всичко ти се размазва,време за реакция 0.
              Ако един чичи с москвето не се огледа и излезне на пътя,да казвам ли какво става?Наша отговорност е да пазим и останалите на пътя,карам кола за 20 000лв,и всички са под мен,правила не важът за мен,аз съм велик...Некви с некво Рено,ли ще ме изпреварят?
              Ядосам се,защото така не стават нещата.Когато се промени мисленето че с кола трябва да се придивижиш от едно място до друго(като средство),не за избиване на комплекси,ще сме така.Да те успокоя,не само Младши е така,90% от неговите връстници са така,и затова споменах че родителите са за бой,не лапетата....

              поздрави

              Коментар


              • #97
                От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                ... Да си кара каквото му е кеф и с колкото му е кеф. Писнало ми е от моралистични чички с N на брой стаж!
                Всеки ден ги гледам... еми сори "пичовЙе" стажа не прави карането.
                Някои просто го могат. Това, че не ви стиска да се пуснете с 200. Еми .... от ЕГН-то е. ...
                Някои просто го могат (бърз преглед на по-актуалните черни хроники) ...

                18-годишен шофьор блъсна количка с 9-месечно бебе

                18-годишен без книжка и малолетна се потрошиха в катастрофа!

                18-годишен без книжка блъсна двама пешеходци в Пловдив

                Пешеходка загина, блъсната от 18-годишен във Враца

                19-годишен уби брат си в катастрофа

                19-годишен загина с "Мерцедес"-а си край Раднево

                19-годишен е шофьорът предизвикал страшната катастрофа. Петима са загинали при тежка катастрофа на разклона за село Гарван ...

                19-годишен шофьор уби възрастна пешеходка

                19-годишен младеж със счупен череп в катастрофа с кола

                Завой на ръчна! 19-годишен пробва и нацели 4 коли

                Загина 19-годишно момче од Македонија кое живеело во Базел со неговите родители. Тинејџерот возел спортски автомобил „нисан гт-р“ со јачина од 540 коњски сили, подарок од неговиот татко.

                19-годишен шофьор заби колата си в товарен автомобил на пътя Айтос-Карнобат

                20-годишен се заби в стълб, петима са ранени

                20-годишен младеж е загинал на място при тежка катастрофа във Варна

                20-годишен отне предимство и блъсна автобус! Четирима пострадаха!

                20-годишен се преобърна с автомобила си в реката

                20-годишен младеж от Брягово загина при катастрофа

                Карай си с колкото ти е кеф, но го прави там, където си сам, а не на пътя! Лошото е, че разни безсмъртни карачи, които се имат за много можещи, не се трепят сами, ами взимат със себе си и други хора. Иначе - нищо против естествения подбор ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #98
                  От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Някои просто го могат (бърз преглед на по-актуалните черни хроники) ...
                  Не е преглед, а "филтър" Може и така: https://www.google.bg/search?q=60+%D...hrome&ie=UTF-8

                  Не ми се рови да търся изявленията на NIKSD и брат му какви ги вършат и с колко карат и то в страна, където над 70 mph e federal offense.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #99
                    От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    Ама май тате е за бой....
                    Аз също съм карал с такива скорости веднъж,ми пътя се събира и буквално летиш,всичко ти се размазва,време за реакция 0.
                    Веднъж, а ? ПовЕрвАх. И напляска ли те... Симеон Дянков напр.?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Не е преглед, а "филтър" Може и така: https://www.google.bg/search?q=60+%D...hrome&ie=UTF-8

                      Може и така, но следният цитат от калкулатор за застраховка "ГО" на един от големите застрахователи е много показателен:

                      Внимание! В следните случаи се прилага завишение на премията:
                      Когато собственикът на МПС е под 25г. или стажът му като водач е под 1г. - 25%
                      ...
                      Хората работят със статистика и си правят сметките, защото става дума за пари. Дали е случайно, че на младия "карач" му искат с 1/4 повече, отколкото на 60-годишния чичка?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                        Аз също съм карал с такива скорости веднъж,ми пътя се събира и буквално летиш,всичко ти се размазва,време за реакция 0...... Еми колега сам си си го казал. С Cherokee 5.7, повярвай ми, не е същото. Та не моралствайте когато сами не сте го изпитали.

                        Коментар


                        • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Може и така, но следният цитат от калкулатор за застраховка "ГО" на един от големите застрахователи е много показателен:
                          Масата щети, най-много бъркащи в ... да речем здравето на застрахователите, са калници, стопове, брони, драскотини. Там нямат интерес да отказват плащане, защото масово си уронват реномето и клиентите мигрират при друг. Естествено е, че млад водач, току-що изкарал книжка, прави повече такива щети. Всеки, като тръгне да кара първа година из градО или ще паркира така, че да го забършат или ще се удари леко на някой светофар или ще се подпре на заден ход. Това е статистиката.
                          Другата статистика е възрастта на пилотите във WRC и F1. Там над 40 са ветерани и общо взето вече са пенсионери. Защо ли ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Не е преглед, а "филтър" Може и така: https://www.google.bg/search?q=60+%D...hrome&ie=UTF-8

                            Не ми се рови да търся изявленията на NIKSD и брат му какви ги вършат и с колко карат и то в страна, където над 70 mph e federal offense.
                            Жалко, че не ти се рови. Щеше да е интересно.
                            Имам 2-3 глоби за превишена скорост за последните 3 петилетки. Превишаването на скоростта ми беше нещо от порядъка на 7-10 мили над разрешеното. Аз редовно си карам със 70 при разрешени 65. Рядко да вдигна 80. Е, понякога попадам на педанти с орязан бюджет, събиращи глоби, за да го попълнят. И са прави.
                            Каране с 200 км/ч и малко ме вкарва в панделата директно. Отнемат ми и капитанското право- поради спецификата на работата ми съм подписал, че имат право да следят колко и какви глоби получавам, баланс в банкови сметки, внезапни проверки за наркотици... Едно суркате с 200 оставя семейството ми на улицата.
                            Имам и още за разправяне ама аудиторията е голяма...

                            Я кажи къде е федерал офенс със 70, че ми стана интересно.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

                              Да веднъж беше,по пътя Плевен-Русе,защото тогава карах кола способна на това.Никой не ме е пляскал,също возих хора(2бр),и си дадох сметка какво правя и какво става.И не Ви казвам да пляскатае,защо реагирате първосигнално?С нормален човек е достатъчен и диалог.Ама кой съм аз да ви обяснявам.
                              Само се моля,дано никога не се засичаме по пътищата,защото принципа на естествен подбор няма да хареса на никой......
                              Булгаристан......

                              поздрави

                              Коментар


                              • От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Жалко, че не ти се рови. Щеше да е интересно.
                                Имам 2-3 глоби за превишена скорост за последните 3 петилетки. Превишаването на скоростта ми беше нещо от порядъка на 7-10 мили над разрешеното. Аз редовно си карам със 70 при разрешени 65. Рядко да вдигна 80..
                                Както казва Чавдар - "един бърз преглед"

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Ей това е идея! Имам един E320 '95 година. Навит съм да му махна релето на перките на климатика и да му сваля виското. После ще го сръгам със 200 по баира на магистралата.
                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Спиран сьм от тукашна кука ЗА ОПАСНО КАРАНЕ при препорьчителна 35 мили в час на рампата кьм магистралата.Караше зад мен дивака и реших да пробвам колко е стабилна Викторията,нали уж полицейска,уж нам си кво.............и влязох сьс 70 и излязох с толкова,той беше останал на 200 метра зад мен,пусна си ламБите,вие и кряка............

                                .....Това като идея с какви фифели могат да ви излязат утре и нашите полицаи.Препорьчват 50 и ако минеш с 90 ти дава глоба за ОПАСНО КАРАНЕ,нарушение по знаци или скорост няма,той преценява кое било опасно и кое не,а това,че Москвич 12 влиза и излиза по един начин,а М5 по друг за него няма значение.

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Аз верижна тук не сьм видял,няма и разлика през деня и ноща и ограничение на магистрала е 65.Качвам се на самолета ма повечето пьти,малкото останали искам да си тук и да видим.

                                Какво ще видим - 3 лодки трябва да са в Сиатьл и трьгването е началото на следващата седмица.Колко и да се разкрача пак не става,пьрвата е на 180 мили от мен,втората е Сакраменто или на около 500,а третата е на 540.Пьтя аз си го плащам и от мен организацията.

                                .....Да ти покажа ли каква магистрала е?И как трябва да мина през ноща щото трафика в ЛА няма логика и не ми се виси в него?Ела карай,аз сьм ангелче ма чак такова не сьм.Пусто,че го няма брата да видим кервана как е с близо двойно на разрешената скорост и един кара,един е навигатор,а морските радиостанции са на друга вьлна.

                                Скрий ми детектора и хващам самолета,2 глоби ще са 1500 кинта и се губи смисьла.Ако мина метьр обаче........
                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Това вьрви маааалко над заводските данни от как сьм му сложил валяците,няма и смисьл да питам жената дали и какво,прибира се редовно с над 400-430 мили на резервоар,за сравнение 500 с мойто каране 220 и сьн пьрви на колонката..
                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Да де, и на мене хич не ми пречат скорости над 200 по магистралата. 5 литровата животинка даже пита за още.
                                Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 17-04-13, 15:49.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X