Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За HEMI, Меган и безсмъртни карачи ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Аха, значи мойто чадо е убиец, а фъркащите с Рено Меган - не. Тук по-горе имаме моторист, дето решил, че с 300 км/ч не му се връзва времето, че трябва да спира за зареждане, с 250 било по-изгодно. Ама Боголюб мл. е за бой, и т.н., спокойно, човекът си оправи "Пасата", "Хемито" скоро ще го видите в раздел "прдавам". Защото тази кола беше за него, подарък за 18-ти рожден ден, аз няма да я карам. Моля МОДЕРАТОР ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА.
    Никой не твърди, че Меган-рейсърите са невинни..даже напротив , щото явно те са подели инициативата за гонката, още повече с Хеми-то имаш някакъв шанс за оцеляване,но от Реното ще остане само спомен.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #77
      От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Аха, значи мойто чадо е убиец, а фъркащите с Рено Меган - не. Тук по-горе имаме моторист, дето решил, че с 300 км/ч не му се връзва времето, че трябва да спира за зареждане, с 250 било по-изгодно. Ама Боголюб мл. е за бой, и т.н., спокойно, човекът си оправи "Пасата", "Хемито" скоро ще го видите в раздел "прдавам". Защото тази кола беше за него, подарък за 18-ти рожден ден, аз няма да я карам. Моля МОДЕРАТОР ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА.
      Никой не обвинявам.Просто напомням.Ако Младши е достатъчно интилигентен(в което не се съмнявам),отидете на една писта,покарайте да си начеше крастата,покажи му някой номера на база твоя опит,и си поговорете.Мисля че това ще е по добре,отколкото да висите по болници и полиции....
      Щом се подава на провокации,явно някъде нещо куца,еле че се и оплаква,представям си ако е вдигнал посочените км,изпреварил е Реното,докъде ли е щяла да продължи гонаката?Още повече и по непознати пътища?
      Поговорете,решете,но да знаеш-проблема не е в колата

      поздрави

      Коментар


      • #78
        От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Аха, значи мойто чадо е убиец, а фъркащите с Рено Меган - не.
        Изумителен довод! Нашия е убав и дори да утрепе някой си е нашия ? Ония, щото не са наще и са с Рено, са лошите? Кефиш!
        Сега му смени Хемито с Мустанг ама тоя път да се гонят по черно със 100км/ч с някое МТЛБ и да не забравиш да пишеш за какво е ревал ....
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #79
          От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
          Изумителен довод! Нашия е убав и дори да утрепе някой си е нашия ? Ония, щото не са наще и са с Рено, са лошите? Кефиш!
          Сега му смени Хемито с Мустанг ама тоя път да се гонят по черно със 100км/ч с някое МТЛБ и да не забравиш да пишеш за какво е ревал ....
          Прочети горните мнения и тогава прави генерални изводи. Всички се нахвърлиха на сина ми - един изявен умник даже му се подигра, че не посмял да вдигне над 210 км/ч. защото гумите били с индекс дотолкова, демек, колко е прост той, че не е вдигнал 240, пък и баща му, че го съветвал да избягва кик-даун. Че тия с Реното са били с гуми за 150 км./ч. и са рискували при 230 двигателят да гръмне и да излети през капака - евала, добри момчета, натрили носа на келешчето с "Хеми"
          Ти, понеже ама никога не си карал с 200, нали, също пригласяш. Но-о-о-о-о, всички сте света вода ненапита освен това сте страшни майстори на волана и ограниченията за вас не важат, естествено quod licet Jovi non licet Bovi.
          Мен ме ядосва друго. Младши просто вече не иска колата. Остави ключовете и я заряза. Взе си стария "Пасат" и си се вози само на него, без коментар, не иска да говори за коли, отклонява всякакви въпроси. Не знам какво толкова са му се подигравали, но явно нещо много яко се е пречупило в него. Не иска и да чуе за други коли, ако ще "Панамера" или "Вейрон" да му предложа. Резултатът е, обективно погледнато изключително положителен с оглед тъй мечтаната от вас превенция на ПТП по пътищата (т.е. "с 200 мога да карам само аз - Droba, но не и някой друг" ), но аз не обичам когато близките ми хора са нещастни.
          Така, че спете спокойно, деца ! Няма опасност, когато фъркате с 300 км/ч по иначе непригодните наши пътища за това (те всъщност са непригодни само за колите на другите и за другите водачи, освен вас ) някой Боголюб - младши или старши, с "Хеми" да ви се мотка на пътя и да ви бави.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #80
            От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

            Уф, много е гадно на неговите години някой така да ти натрие носа, че и да не е с нищо по-добър от теб, а само безрасъден. Според мен може спокойно да му покажеш тази тема, да я прочете и да види, че има и по-зле от него

            Инак, съгласен съм с мнението на другите, че не е добра идея да се кара с 200 по нашите пътища, ама навремето като обръщах стрелката на скоростомера на москвича да сочи право надолу, да не би да е било по-различно или колата по-добра?

            А като се прибрах за 3.30 минути от Бургас блок Краставицата до София Орлов мост с трима приятели в Опел Омега 2,3 дизел с турбо и те после не ми говореха със седмици да съм имал разум? Просто нещо ме е опазило, докато разума поне малко се повиши.


            п.п.
            "Нека този, който е безгрешен пръв да хвърли камъка!"

            Коментар


            • #81
              От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              естествено quod licet Jovi non licet Bovi.
              Това нали е напълно естествено.
              Дори говорейки за шофиране. Едно е с ферари и 20 години опит, друго е с хеми и никъф опит.
              230 тия с реното не са дигнали. Дълбоко се съмнявам и младши да е дигнал 210.
              Кой е за бой не е моя работа.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #82
                От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                Абе ... тука нещо май на детска градина сте го обърнали ... да ме прощавате за клачианския ...

                Който никога не е превишавал скоростта, пръв да си вдигне ръката ... или камък трябваше да хвърля ...
                А пък това сърдене от Б.Г., честно, не съм го очаквал.

                Хайде една дивотия за разтушване: карат ми преди много години едно недоразумение на френско-немско-американскя автопром или както вече някои от вас се досещат - Талбот. Прекъсвал нещо. Не ми харесаха кабелите на свещите, смених ги и хайде на тест. Машинката върви съвсем добре, само малко мудно набира от 100 нагоре, ама де да знам, тогава сефте се качвах на нещо не-руско. Наближава завой, гледам скоростта - 80км/ч. Малко нещо бръжко приближава завоя, ама 80 все пак, викам си, колата е доста ниска, сигурно така ми се струва. Тоя същия завой с Москвето се взима с 80 с леко приплъзване на гумите, а това уж по-стабилно и по-ниско, какво пък толкова?
                Бахти и завоя, бахти и Талбота, бахти и 80то. На такава магия се вписах, че и досега не знам как точно. Карам колата на собственика и започвам да го бъзикам, що за недоразумение неустойчиво и незавиващо си е купил ... а оня се почесва притеснено по тиквата и ми вика: А, пич, забравих да ти кажа, че километража е от Дачия и показва с около 1/3 по-малко ...

                Та, километражи разни

                Живи и здрави и стига сте се дъвкали за глупости.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #83
                  От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Това нали е напълно естествено.
                  Дори говорейки за шофиране. Едно е с ферари и 20 години опит, друго е с хеми и никъф опит.
                  Остава да уточниш как се придобива опитът ? Моят тъст напр. е професионален шофьор с 67 (шестдесет и седем) годишен опит, повече от 80 май не е вдигал през живота си, защото той е преминал предимно на "Опел Капитен", н`екви камиони, дето не връщат волана след завой и искат двойно амбриране за превключване на скоростите, "Москвич" и "Жигули". Познай как се возеше до мен допреди десетина години - ще продъни от ритане пода на колата и все посяга да дръпне ръчната (много безопасно, нали ?). Накрая един ден го посъветвах да се държи за онази си работа, а не за ръчната Първоначално се обиди, но накрая призна, че просто навиците му и реакциите му са от едно отминало време. Сега се вози без страх
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #84
                    От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                    А, точно така се придобива. Най-добрия вариант е да се счупиш главата сам. Изобщо не споря по този въпрос.

                    Просто ти казах че скоростите за които говориш са силно легендарни, даже се напънах да си припомня господата Лившиц и Ландау, за което благодаря
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #85
                      От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                      гагич, синът ти излезе доста умно момче, браво!

                      но не бързай да се радваш, ти нямаш пръст в това.........
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #86
                        От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        гагич, синът ти излезе доста умно момче, браво!

                        но не бързай да се радваш, ти нямаш пръст в това.........
                        Нема да ти дам "Хемито", ако на това разчиташ
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #87
                          От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          гагич, синът ти излезе доста умно момче, браво!

                          но не бързай да се радваш, ти нямаш пръст в това.........
                          Ебати простотията!

                          По темата: Много ми е гот да я чета тая тема. АМА МНОГО! Боголюбе жив и здрав да си и ти, и сина ти!
                          Да си кара каквото му е кеф и с колкото му е кеф. Писнало ми е от моралистични чички с N на брой стаж!
                          Всеки ден ги гледам... еми сори "пичовЙе" стажа не прави карането.
                          Някои просто го могат. Това, че не ви стиска да се пуснете с 200. Еми .... от ЕГН-то е.
                          С 200км/ч. с автомобил, който е напълно изряден НЕ са проблем. Всичко форсмажорни обстоятелства, могат да причинят смърт и при 80.
                          - Грешна маневра на чичо Харалампи /със стаж МИНИМУМ 30 години/ и реното движещо се с 80км/ч щe e аут ъф спейс.

                          Специални поздрави на Младши. Пак ще поиска ключовете. В пасата на четири мадами ще им е тясно.

                          Коментар


                          • #88
                            От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                            Ебати простотията!
                            Карането с 200 поставя семейството ми в опастност и имам пълното право да мрънкам, когато някой е видял мощен автомобил в ръцете си, но не е осъзнал какво да прави с него.

                            Като чета, нищо чудно, че мрат като мухи по пътищата...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #89
                              От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Ебати простотията!
                              Карането с 200 поставя семейството ми в опастност и имам пълното право да мрънкам, когато някой е видял мощен автомобил в ръцете си, но не е осъзнал какво да прави с него.

                              Като чета, нищо чудно, че мрат като мухи по пътищата...
                              Ньеее, нищо не си разбрал. БГ (за разлика от УСА) е родово-общинна държава и всички извън непосредственото обкръжение на разширеното семейство не са важни.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #90
                                От: От 3,7 V6 на 5,7 V8 Hemi

                                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                                ...Това, че не ви стиска да се пуснете с 200. Еми .... от ЕГН-то е.
                                С 200км/ч. с автомобил, който е напълно изряден НЕ са проблем...
                                А сега се събуди и се огледай къде се намираме, какви са ни пътищата, какви са шофьорските курсове и какво е нивото на годишните технически прегледи.
                                После пак ми говори за безпроблемни 200.
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X