Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

    Прави ми впечатление ,че има все повече знаци препоръчващи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:J19_znak.jpg
Прегледи:1
Размер:3.5 КБ
ID:5913770 а не ограничаващи скоростта.

    Така несъобразената скорост е ясна при инцидент, а куките са с една хранилка по-малко.

    Благодаря на хората които ги поставят !
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

  • #2
    От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

    Къде това?
    По пътя Русе - София не съм мяркал такива по кръстовищата.
    Ники

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

      май експериментират на по-малко натоварени пътища.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

        Спиран сьм от тукашна кука ЗА ОПАСНО КАРАНЕ при препорьчителна 35 мили в час на рампата кьм магистралата.Караше зад мен дивака и реших да пробвам колко е стабилна Викторията,нали уж полицейска,уж нам си кво.............и влязох сьс 70 и излязох с толкова,той беше останал на 200 метра зад мен,пусна си ламБите,вие и кряка............

        Нищо не ми писа,само ме изгледа странно,видя,че не сьм жена / с мойта дьлга коса и черни прозорци трудно се вижда какво кара /поогледа колата,пита ме от кьде сьм / Европа,че България не им говори много /направи едно изказване от рода на Тия Мерцедеси в Германия така ли ги карате...............и това беше.Готина кука,спокойно можеше да ми даде глобичка за ПРЕВИШАВАНЕ НА 65,но забележката за опасно каране му се стори по-правилна / и на мен сьщо /.

        Това като идея с какви фифели могат да ви излязат утре и нашите полицаи.Препорьчват 50 и ако минеш с 90 ти дава глоба за ОПАСНО КАРАНЕ,нарушение по знаци или скорост няма,той преценява кое било опасно и кое не,а това,че Москвич 12 влиза и излиза по един начин,а М5 по друг за него няма значение.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Това като идея с какви фифели могат да ви излязат утре и нашите полицаи.Препорьчват 50 и ако минеш с 90 ти дава глоба за ОПАСНО КАРАНЕ,нарушение по знаци или скорост няма,той преценява кое било опасно и кое не,а това,че Москвич 12 влиза и излиза по един начин,а М5 по друг за него няма значение.
          А, не позна. Да си в Европа има и някои предимства.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

            Не споря,дано не се учат на гадните номера от тия тук.В Германия без ограничение на магистралата сьм спиран по 7 пьти в отсечка от около 70 километра / Розенхайм - Мюн. /пак без обяснения та...............ни така ни иначе.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

              Ако тук (по-бялата Европа) правиш простотии, за спиране ще те спрат, но няма какво да пишат. Не знам коя система е по-добра, просто са различни.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                ОФФ от темата,дано не ме бият.

                Нисан Микра,дясна лента,140 / педал в ламарината /магистрала без ограничение,колата ОК с документи и стикери.............7 пьти за 70 километра.Да ти е кеф да пьтуваш,за препорьчителна скорост и дума да няма.

                Препорьчителната скорост е готино нещо,аз ги харесвам тия знаци,сочат странен завой без видимост да речем в който спокохно се влиза и излиза с поне 50% по-висока скорост.Шанса да има нещо на рампата / примерно / е мальк,но и спокойно може да ти отпердашат глоба за опасно каране или поне тук е така.

                В България сега навлизат тия знаци,дано само това копират,а не и безмислените глоби.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  дано само това копират,а не и безмислените глоби.
                  Ти пък - тук си имаме достатъчно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                    Имам чувството, че КАТ нарочно слагат много безсмислени ограничения, най-често за ограничена скорост и/или изпреварване на най-безопасните отсечки на пътя, за да си осигурят дневния оборот. Във връзка с това безобразие предлатам във форума да бъде отворена тема с фото база данни с безсмислени знаци, които да бъдат предоставени "до когото се отнасят" в МВР.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                      Има такава тема. "идиотски поставени пътни знаци"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        Имам чувството, че КАТ нарочно слагат много безсмислени ограничения, най-често за ограничена скорост и/или изпреварване на най-безопасните отсечки на пътя, за да си осигурят дневния оборот. Във връзка с това безобразие предлатам във форума да бъде отворена тема с фото база данни с безсмислени знаци, които да бъдат предоставени "до когото се отнасят" в МВР.
                        Знаците не ги поставят полицаите, те само контролират спазването им. А, че се случва да има поставени знаци " на никъде" така е, но когато съм пътувам по непознат път винаги ги спазвам и се радвам след преминаването. Случвало ми се е да намаля на знака " с еленчето" защото не преминават еленчета, а глигани (всеки ловджия ще ти каже, че глиганите никога не си сменят пътеките). Имам и случай с ограничение 20 и вярно завоя зад ъгъла го вземам поднасяйки с огромната скорост от 18 км/ч. А по темата, тези знаци е преобладаващ за кръстовищата в северна България, а ограничителните а южна.
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                          Tия знаци за препоръчителна скорост са много хубаво нещо.Ако човек ги спазва хваща зелена вълна, поне по "Цар Борис III", предполагам и другаде е така.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                            Е аз като съм от град в който има един светофар и той не работи, имах предвид знаците поставяни по първокласните пъти на кръстовищата, както и автора на темата. Знаците за които говориш не ги спазвам, защото спазвам скороста на трафика , а той не ги спазва, особено в София.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчвана - вместо ограничена скорост ! Доживях.

                              Първоначално публикуван от str8_4ce Преглед на мнение
                              Знаците не ги поставят полицаите, те само контролират спазването им.
                              Напротив, и при тях се съгласуват проектите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X