Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете сега, че не е идейно!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Кажете сега, че не е идейно!

    Съгласен съм със Ясен.
    Паметника си е паметник - това е абсолютно извращение.
    Много ми е интересно кой е позволил подобна гавра.

    Коментар


    • #17
      От: В крак с времето

      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
      ... Казвам, че това е част от историята ни, а паметниците са за да ни напомнят, пък било то лошо или добро. ...
      п.п. Предполагам си забелязал колко късопаметни сме станали, като пример, при избора на управляващи.
      Историята - нещо като хроника на изкуствено създадени конфликти с патриотичен акцент за насъскване на едната маса срещу другата и обобщаване на необходимата информация за това какво трябва да се помни от едно събитие и какво не.

      Избора на управляващи не виждам смисъл да го коментирам. Аз не гласувам, за това и смятам че имам право мрънкам, за разлика от гласувалите за цар и пожарникар..


      Ясене защо ми е преместена темата в твоя тема ?!

      Коментар


      • #18
        От: Кажете сега, че не е идейно!

        Ей на такива с кеф да им набуташ цевта в джуките!
        После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

        Коментар


        • #19
          От: В крак с времето

          Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение

          Ясене защо ми е преместена темата в твоя тема ?!
          Чек, трепери ми лявата вежда, явно е прозрение - темите са за едно и също, а тази на Ясен е пусната в 02.00, след което са слети двете.

          Коментар


          • #20
            От: Кажете сега, че не е идейно!

            Да боядисан е ,ама го има.Да бяха боядисали и мавзоля ,а да него разрушават.И Бузлуджа по-добре боядисана ,от колкото да изчезне завинаги.
            Трагичното не е смъртта, а животът, който
            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
            Чарлз Буковски

            Коментар


            • #21
              От: В крак с времето

              Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
              Историята - нещо като хроника на изкуствено създадени конфликти с патриотичен акцент за насъскване на едната маса срещу другата и обобщаване на необходимата информация за това какво трябва да се помни от едно събитие и какво не.

              Избора на управляващи не виждам смисъл да го коментирам. Аз не гласувам, за това и смятам че имам право мрънкам, за разлика от гласувалите за цар и пожарникар..


              Ясене защо ми е преместена темата в твоя тема ?!
              Ами да ходим да събори де що има паметник на Ботев/Левски и т.н., че да са спокойни масите .

              Аз съм до тук. Всеки има право на гледна точка, явно нашите се разминават и не виждам смисъл да изправяме криви краставици.

              И за гласуването не съм съгласен. Ти не си изявил мнение/позиция, какво ти дава право да мрънкаш м. Представям си го така, аз, ти и Ясен (че му фигурира името в цитата) сме се срешнали на центъра и решаваме къде да ходим на кръчма, ти си без претенции, ние с него спорим (вероятно трябваше да добавя още някой) за примерно две различни места, в крайна сметка решаваме и отиваме в кръчмата на Ясен. Е аз мисля, че по-имам право да си мрънкам било за обслужване/топла бира и т.н.. Ти не си предявил претенции.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #22
                От: В крак с времето

                Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                Чек, трепери ми лявата вежда, явно е прозрение - темите са за едно и също, а тази на Ясен е пусната в 02.00, след което са слети двете.
                Ааа и ти ли се казваш Ясен ?!

                Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                Ами да ходим да събори де що има паметник на Ботев/Левски и т.н., че да са спокойни масите .

                Аз съм до тук. Всеки има право на гледна точка, явно нашите се разминават и не виждам смисъл да изправяме криви краставици.

                И за гласуването не съм съгласен. Ти не си изявил мнение/позиция, какво ти дава право да мрънкаш м. Представям си го така, аз, ти и Ясен (че му фигурира името в цитата) сме се срешнали на центъра и решаваме къде да ходим на кръчма, ти си без претенции, ние с него спорим (вероятно трябваше да добавя още някой) за примерно две различни места, в крайна сметка решаваме и отиваме в кръчмата на Ясен. Е аз мисля, че по-имам право да си мрънкам било за обслужване/топла бира и т.н.. Ти не си предявил претенции.
                Не! Не съм харесал нито една от кръчмите и не съм дошъл с вас. В правото ми е да не гласувам когато реша че не си заслужава. Когато въздържалите се станан повече от гласувалите, тогава значи Българина си е осъзнал цената и има шанс да се промени нещо.

                пп. В това че ни се разминават гледните точни не виждам нищо лошо, без нападки разговора си върви.
                Последно редактирано от Jam; 18-06-11, 13:44.

                Коментар


                • #23
                  От: В крак с времето

                  Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                  Ааа и ти ли се казваш Ясен ?!
                  . Много сме обидчиви ми се струва. Давай сега ти се напъни и предположи що аз ти отговорих .

                  Коментар


                  • #24
                    От: В крак с времето

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    . Много сме обидчиви ми се струва. Давай сега ти се напъни и предположи що аз ти отговорих .
                    От детската градина съм така. Нищо не премълчавам като съм си в правото.

                    Иначе незнам що ми отговаряш. Очевадно че темата ми е първа и няма повод да се слива с друга пусната в последствие.

                    Коментар


                    • #25
                      От: В крак с времето

                      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                      От детската градина съм така. Нищо не премълчавам като съм си в правото.

                      Иначе незнам що ми отговаряш. Очевадно че темата ми е първа и няма повод да се слива с друга пусната в последствие.
                      Ясен я е пуснал 7 часа преди теб. Погледни внимателно.

                      Коментар


                      • #26
                        От: В крак с времето

                        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                        Това да се интересуваш чия собственост сме, преди и сега, е неуспоримо твое право. Дали е от значение - поне според мен от огромно.

                        Мацане и рушене твърдо против, но това не е работа на мацащи тинеджери, подписа под паметника го доказва.

                        пп. Какво означава паметник и кой го определя е съвсем друг въпрос.



                        Ако го смяташ за просто и смешно... не си разбрал посланието.
                        Що за глупост , и това го пишеш да го четат всички . Ако се чустваш , като някоя собственност трябва да вземеш мерки . Не го вменявай на всички .
                        Ако е трябвало да се оцвети скултурата - паметник щеше да я оцвети автора и . Иначе е вандализъм . Трудно се създава лесно се цапа .
                        Бих предложил не тухларна а каменоделна да хванат чукът и длетото с ръчички а не спрейчето --различно ще им е преживяването им , но ще е иСтинско .
                        Последно редактирано от derhunter; 18-06-11, 14:26.

                        Коментар


                        • #27
                          От: В крак с времето

                          Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                          Ясен я е пуснал 7 часа преди теб. Погледни внимателно.
                          Най мраза като се изложа.

                          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                          Ако се чустваш , като някоя собственност трябва да вземеш мерки.
                          Аз не се "чуствам" , ти не можеш да осъзнаеш че си консуматор/консуматив. Гледай на горе от където пладат л.....а, недей просто да газиш в тях.

                          Коментар


                          • #28
                            От: В крак с времето

                            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                            Най мраза като се изложа.



                            Аз не се "чуствам" , ти не можеш да осъзнаеш че си консуматор/консуматив. Гледай на горе от където пладат л.....а, недей просто да газиш в тях.
                            Аз па най-много мраза когато някой прави забележки за правописни грешки другиму, а сам не се вижда колко допуска. И става тъй, че почват да пладат л.....а.

                            Коментар


                            • #29
                              От: В крак с времето

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Аз па най-много мраза когато някой прави забележки за правописни грешки другиму, а сам не се вижда колко допуска. И става тъй, че почват да пладат л.....а.
                              Кой на кого бил направил забележка за правописа ?

                              Коментар


                              • #30
                                От: В крак с времето

                                Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                                Кой на кого бил направил забележка за правописа ?
                                Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                                Ако се чустваш , като някоя собственност трябва да вземеш мерки.
                                Първоначално публикуван от Jam
                                Аз не се "чуствам"
                                Ти ми кажи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X