Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Значи на стария и с IE и с Chrome , при заредена цяла страница и оставащи за дозареждане само снимки и Esc (Stop) ме позиционираше на новото мнение. Сега със същите браузъри си остава там където е след стоп. Беше доста удобно това за мен, особено при страници с много снимки.
    За съжаление това не се контролира от форума а е било случаен ефект.
    Да разбирам ли че няма вариант за момента да се отвори само 1 мнение от дадена страница ?
    Аз поне не виждам как.
    Но може и да греша

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Благодаря, ще се нагаждаме по новите "правила"
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        какви са тези мамунки в полето за разширено търсене и как да ги махна.......... в смисъл, те се махат с del, но как се да се зарежда екрана първоначално без тях

        уффф. от служебния комп нещо не мога да прикачвам снимка.......... с една дума, в полето "ключова дума (и)" при разширено търсене ми зарежда това

        %u0432%u0440%u0435%u043C%u0435%u043D%u043D%u043E %u0441%u043F%u0438%u0440%u0430%u043D%u0435


        и то само в папката "търсене на няколко места" в другата е чисто
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          това е някаква си записана форма кеш или нещо подобно.
          изчисти си кеша и пробвай

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Намерих го къде е
            направил си запази настройките отдолу след като си въвел ключова дума
            изчисти го - като избереш отдолу - изчисти ги и после направи запис без дума горе

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              махна се, макар и не с "изчисти" на това не реагира............ делнах го и после с "напред" запазих настройките
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                И така става
                Бъг с Кирилицата.
                Репортнал съм го.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  при мен прави същото........ да не говорим, че и нет-а е от вас!?!?!? всичко отваря светкавично, само форума заспива
                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Към колко часа е бил проблема?
                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  нямам спомен..... цял ден съм в офиса, и периодично влизам във форума....... може би около обяд беше, но не съм сигурен..... днес ако го направи, ще засека времето.
                  днес, 14,06,2010 между 9,00 - 9,05 го правеше тоя номер
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Тази сутрин доста време форума беше това:
                    "The server is too busy at the moment. Please try again later."
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Следиме го в момента но ще трябва време
                      За съжаление това не се случва непрекъснато и е трудно да се хване.
                      Тази сутрин доста време форума беше това:
                      "The server is too busy at the moment. Please try again later."
                      Възможно е заради профилактиките които се правят периодично.
                      Стараем се да не спираме форума за тези неща.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Интересен проблем:
                        Пиша ЛС. Колебае се две-три минути и ми показва съобщение, че имам право на ЛС след 5 минути. Междувременно се оказва, че ЛС-то е изпратено.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          След обновяването често лисугера ми пише, че е просрочено времето за връзка със сървъра на форума. И когато се опитвам да качвам повечко снимки, просто забива. С други сървъри нямам такъв проблем. На какво би могло да се дължи при условие, че преди обновяването не съм имал проблем и ползвам същите компове и доставчик?
                          Във връзка с описания проблем (който си продължава) ми се струва, че (д)ефектът се проявява най-често във времената хх.25 мин до хх.35 мин и хх.55 мин до хх.05 мин. и въобще няма връзка с натоварването на сървъра. Дано се изясни на какво се дължи, че е доста неприятно.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Забелязах интересно проблемче: Аз използвам всяко свободно време да погледна форума с търсене на "нови теми".
                            Като се връщам от обяд:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5185866
                            и забелязвам, че от 11.59 до 13.23ч. никой нищо не е писал.

                            Да, ама не, сещам се че точно в 11.59 съм писал:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5185865
                            но по часовника на форума е било 11.58 и в 11.59 Майстора е затворил темата. А темата в "нови теми" липсва. Може ли час и нещо до 13.23 никой нищо да не е писал и защо темата за "Супер цена - количка за инструменти 128лв, количка със 135 инструмента 1079лв." не се показа като търся "нови теми"?

                            Не знам до колко ясно го обясних.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Да възможно е - форумът беше спрян за профилактика

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Форумът беше спрян временно по това време и веднага след като тръгна, темата беше в "Нови теми". Вероятно заради спирането нещо...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X