Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Когато качвам снимки направо в мнението, те се появяват разпръснато, някои в началото на поста, някои в края. Налага се да ги подреждам наново.
    Аз ли нещо не правя както трябва, или е проблем на софтуера на форума?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Когато качвам снимки направо в мнението, те се появяват разпръснато, някои в началото на поста, някои в края. Налага се да ги подреждам наново.
      Аз ли нещо не правя както трябва, или е проблем на софтуера на форума?
      Ами подреждай си ги преди да натиснеш бутона...
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Е, подреждам си ги, но когато слагам снимката като адрес към външен сайт в който са сложени-тогава си излизат точно в реда в който ги слагам при писане на мнението. С все коментарите, и на правилните места.
        По новият начин ако има повече снимки е трудно да се подреждат, много по-лесно е да ги редиш още докато се пише поста.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Не е проблем на софтуера,
          За начало самия уиндоус ги взима грешно и неподредено като имена още при селектирането .
          След това се качват не по реда на записванеот им в папката.
          Да неприятно е, но за съжаление не виждам решение.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Емиии, и тук няма пълно щастие значи.
            Ще се справяме някак...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Направи си албумче и бутай снимките в него а после в поста.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Проблема ми е следния, влизам в точно определени теми и натискам директно последна страница. След това е почти невъзможно да се върна една страница назад.Ако съм бил на 84-та натискам 83-та отваря ми я и забива. Мога единствено да изляза от форума.Това ми се случва постоянно, независимо от времето. Мислих си че е от претоварване но знам ли. Да поясня че нета ми е изключително пъргав и това ми се случва само в този форум.Ако има разрешение тоя проблем,ще ми спестите много време и нерви. На отзовалите се, Благодаря предварително.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  За коя тема става въпрос,
                  Никъде не мога да намеря такъв проблем.
                  При мен работи нормално.

                  Някой друг има ли подобен проблем?

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Точно това ми е странното че е само при мен. Има ли някъкви настройки които да съм пропуснал? Темата в която най често ми се случва е разходки около Варна. Но често ми се случва и в продава/гуми,джанти и..... но от 2 дни немога да вляза в 82-ра страница на разходки Варна. Влизам на 84-та и после която и да натисна ми я отваря и забива. Преди да пиша тук помолих колега с по слаб компютър и по слаб нет да направи същото, той няма никъкви ядове. Почвам да се почесвам където не ме сърби.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                      Точно това ми е странното че е само при мен. Има ли някъкви настройки които да съм пропуснал? Темата в която най често ми се случва е разходки около Варна. Но често ми се случва и в продава/гуми,джанти и..... но от 2 дни немога да вляза в 82-ра страница на разходки Варна. Влизам на 84-та и после която и да натисна ми я отваря и забива. Преди да пиша тук помолих колега с по слаб компютър и по слаб нет да направи същото, той няма никъкви ядове. Почвам да се почесвам където не ме сърби.
                      Пробвай да влезеш във форума от друг браузър. Ако се получи, изтрий този, който ползваш сега и си инсталирай нова версия.

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Изтрии всички бисквитки на браузъра,
                        изчисти и кеша.
                        проблема е там.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Не е проблем в работата на форума, а предложение за дребна модификация, но не видях подобна тема.

                          Като преглеждаме новите мнения, виждаме екран подобен на картинката по-долу. Със стрелката надолу можем да видим последното непрочетено мнение, но е доста миниатюрна. В същото време иконата най в ляво служи само за информация дали сме писали в темата или е заключена. Не може ли да се обединят функциите на двете за да не се налага да се цели дребната стрелка?
                          Прикачени файлове
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Няма как да стане, лявата икона има административни функции.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Продължава да си виси Съобщения: 1. Прочетено е преди няколко дни.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Здравейте..
                                Появява ми се един много гаден проблем....
                                Като разглеждам качени снимки и някой от тях изобщо не се появяват, става дума за вкарани снимки, а знам, че надоло има защото като цъкна и задържа лявото копче и мръдна с мишката се вижда снимката, но бледо..?Това не за прикачени, прикачените си ги отваря, макар и с много бавене.. Та в мен ли е проблема, в интернет доставчика или нещо от сайта ???
                                Ето снимка..
                                Прикачени файлове
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X