Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Проблеми в работата на портала. V3

    Търсене в едно място - тука можеш да си избереш в кой форум да търси.
    Можете да ползвате и другото Търсене в няколко места - по подразбуране това са всички форуми.
    Вашето последно посещение и сортиране по Последна дата с публикация (което според мен дава резултатите точно както Нови мнения преди)
    Точно същото връща като резултат.
    После си избирам Запази предпочитанията за търсене, което би трябвало да запази всички гореописани критерии. Да, ама на следващото ми влизане, сортирането е по Заглавие.
    Не забравяйте да изберете и бутона "напред" до формата така запазвате настройките.
    При мен работи без проблем - тествано.

    Коментар


    • #62
      От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Не забравяйте да изберете и бутона "напред" до формата така запазвате настройките.
      При мен работи без проблем - тествано.
      Избирам го, дава ми popup, че са запазени. Но на следващото търсене, пак на сортиране е избрано "Заглавие".

      И друго - ето сега, влизам, ръчно си давам по дата, преравям резултатите и тази въпросна тема с вашето ново мнение липсваше. Даде ми я на "Какво ново"
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #63
        От: Проблеми в работата на портала. V3

        Как е при ваз, при мен на два компа форума стана много бавен, бавно отваря страниците, неприятно и изнервящо?
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • #64
          От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
          Избирам го, дава ми popup, че са запазени. Но на следващото търсене, пак на сортиране е избрано "Заглавие".
          И друго - ето сега, влизам, ръчно си давам по дата, преравям резултатите и тази въпросна тема с вашето ново мнение липсваше. Даде ми я на "Какво ново"
          Да мямате инсталиран някой филтър на Броузера при мен работи идеално - няма как да го проследя.
          За съжаление Какво ново е свързано с търсачката и винаги е активно когато има някакво търсене
          Имайте в предвид, че е нужно малко врме да бъде реиндексиран поста ви.

          Как е при ваз, при мен на два компа форума стана много бавен, бавно отваря страниците, неприятно и изнервящо?
          Разликата със стария пак казвам е няколко милисекунди.
          Страниците се отварят между 0.4 и 2 секунди.

          Коментар


          • #65
            От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            ...

            Разликата със стария пак казвам е няколко милисекунди.
            Страниците се отварят между 0.4 и 2 секунди.
            През телефон (Opera Mobile 10) определено се отваря доста по-тегаво. Особено при използване на мобилен Интернет (Vivacom)
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #66
              От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение


              Разликата със стария пак казвам е няколко милисекунди.
              Страниците се отварят между 0.4 и 2 секунди.
              Е защо при мен на два компа с два различни доставчика отваря за 5-6-8 секунди?
              Кошмарна работа.
              Ужас.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #67
                От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                Е защо при мен на два компа с два различни доставчика отваря за 5-6-8 секунди?
                Кошмарна работа.
                Ужас.
                Не мога да отговоря на въпроса ви.
                Причините може да са много
                Бавен интернет
                някакъв тул бар инсталира който проверява сайта
                задръстен броъзър с Кеш
                Много стар броузър който не може да изпълни някои от функциите за това ги игнорира (става бавно)
                Интернет Експлорер с пуснат phishing филтър който праща сайта на майкрософт да го провери
                Много бавен компютър (или натоварен с много приложения) на който му отнема много време да интерпретира страницата поради липса на процесорно време и рам.
                Гледате пост със снимки от други сайтове често много по бавна от тази на форума
                и т.н.

                През телефон (Opera Mobile 10) определено се отваря доста по-тегаво. Особено при използване на мобилен Интернет (Vivacom)
                ами нормално и на мен ми се наложи да си добавя рам за да си инсталирам Уиндоус 7

                Коментар


                • #68
                  От: Проблеми в работата на портала. V3

                  These are some example pages from your site and the time that they take to load in a browser (in seconds).
                  URL Load time
                  /search.php 1.5
                  / 2.8
                  /private.php 1.9
                  /login.php 0.8
                  /forum.php 2.8
                  /forumdisplay.php 2.4
                  /usercp.php 2.3
                  /newreply.php 2.1
                  /album.php 1.2
                  /register.php 1.5

                  Коментар


                  • #69
                    От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Ок. ще търся проблемите при мен.
                    Още една критика, развалихте визията на форума с тази картинка отгоре, с този мотор, какъв офроуд без УАЗ, срамота.
                    Успрх.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #70
                      От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      ... ами нормално и на мен ми се наложи да си добавя рам за да си инсталирам Уиндоус 7
                      Казваш да сменяме PDA-та ли?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Не но е нормално някаъв си софтуер да има еди какви си изискваня - включително за интернет.
                        Аз имам телефон нокиа с 300 мегахерцов процесор и със опера мобайл 10 - не виждам да има никаква разлика в скороста.


                        Още една критика, развалихте визията на форума с тази картинка отгоре, с този мотор, какъв офроуд без УАЗ, срамота.
                        Логото може би ще претърпи малки промени !!!
                        Въпроса тук не е към мен

                        Коментар


                        • #72
                          От: Проблеми в работата на портала. V3

                          От тук.

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                          Аз говоря за дясното. Често то ме води до първото непрочетено мнение.
                          Видях защо е така когато го ползваш от форум за последно мнение по тема наистина води до първия непрочетен
                          Когато го ползваш от тема води до последното мнение в темата ако има непрочетено има бутонче в ляво за първо непрочетено
                          малко ми е нелогично ама така са решили
                          Само още едно допълнение - когато го ползвам от преместена тема ми изписва "Невалидна Тема. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията".

                          Коментар


                          • #73
                            От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Айде и аз да се разпиша в темата.

                            1. Когато дам да ме заведе към първото непрочетено мнение, ако страницата е по-тежка(имам много или пък големи снимки), не ме завежда до непрочетенето мнение, а ме "зарязва" някъде в нищото... Може ли при мен да е проблема?
                            2. Има ли начин да се настрои банера с прогнозата за времето да показва за различен от София град?
                            3. Когато качваме снимки(независимо като прикачени или от URL) вече има възможност да им задаваме размер. Но може ли да не задаваме за всяка една по отделно, а с един избор да се отнася за всички в конкретното мнение?
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #74
                              Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              1 не вярвам да е при вас проблема. възможно е така да се получава за теми с много снимки
                              2 това не се знае дали ще остане - да може да е за различни градове - с кой по точно да характеризираме България? или ако е по потербител какъв да е критерия като повечето дори имената не са си написали, демек няма как да стане.
                              3 това губи смисъла - идеята е да си правиш каквито си искаш снимки може да искаш 2 да са малки една голяма друга средна по големина.

                              Само още едно допълнение - когато го ползвам от преместена тема ми изписва "Невалидна Тема. Ако сте последвали валидна връзка, моля уведомете Администрацията".
                              Опс това вече е БЪГ.
                              Репортнат е да се надяваме че със следващата версия която се планира до 2 седмици няма да го има
                              Проблема идва че не се следят преместените теми от форума в който вече не фигурират.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                2 това не се знае дали ще остане - да може да е за различни градове - с кой по точно да характеризираме България? или ако е по потербител какъв да е критерия като повечето дори имената не са си написали, демек няма как да стане.
                                Не може ли да се направи, всеки сам да си го настройва пък по дефолт да е София? Или пък да се използва инфото от полес "местоположение". Който не го е попълнил коректно - губи.
                                Поне на мен много ми харесва идеята да има такъв банер и мисля, че ще върши работа
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X