Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
    За получена оценка на репутация мисля че преди се виждаше от кой е оценката, а сега не е така. Дали аз съм се заблудил за преди или сега не гледам кадето трябва или сега е различно.
    И може ли да си видя и по старите оценки или не се пазят.

    Категорично вие сте се заблодил,и не гледате където трябва.До колкото ми е известно репутацията винаги е била анонимна.

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Коментирането на репутация е забранено и се наказва


    Що се отнася в моментното и положение,при мен(а и при вас)е горе в дясно "Настройки"
    Последно редактирано от STROIL; 06-06-10, 18:38.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Когато се опитвам да уведомя за публикация натискай триъгълника долу в ляво, след написване на уведомлението и съответно натискане на Изпрати отчет - ме праща в нищото. 404 url not found.
      Нет си имам през това време.
      I get High by going Down

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Уведомленията ти се получават, може въпреки грешката, която ти изписва системата праща уведомлението, където трябва!
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          На мен, пък, си ми стои уведомление, че имам едно непрочетено ЛС, въпреки че съм го чел няколко пъти!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            На мен, пък, си ми стои уведомление, че имам едно непрочетено ЛС, въпреки че съм го чел няколко пъти!
            Почистете си кукитата и кешта на браузъра - останало е нещо което не се е почистило при затварянето.
            Възможно е и някой тулбар ако имате инсталиран да прави мизерии.

            Коментар


            • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

              А не може ли бутона "нагоре", който се намира най-долу на страницата да го има във всяка публикация. Случвало ми се е да отворя страница с много снимки например, и да съм някъде по средата на страницата, когато по някаква причина решавам, че не искам да разглеждам повече въпросната страница. И за да цъкна върху някоя друга тема трябва да се кача до най-горе. И започва едно въртене на скрола на мишката...
              По други форуми мисля съм виждал такава опция.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Не виждам смисъл да се интегрира такова нещо (ще заема място и допълнително ще отежнява).
                Бутона HOME на вашата клавиатура върши същата работа.

                Коментар


                • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                  Не виждам смисъл да се интегрира такова нещо (ще заема място и допълнително ще отежнява).
                  Бутона HOME на вашата клавиатура върши същата работа.
                  Чак сега разбрах, че можело и от клавиатурата да се отиде нагоре. Ама нали съм си индианец...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Аз бях писал преди, но пак ще кажа. Новите емотикони, бидейки оградени с кафяво вместо с черно, стоят някак размазани. Старите си бяха ОК. Липсват ми!
                    ...
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Ще стигнем и до тях.
                      Надявам се скоро.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Никога до сега не ми се е случвало "Safari" да забива. Е, сега всеки ден го прави постоянно в новата версия на форума. За съжаление не знам как да се оправя.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          На мен ми се е случвало и то редовно.
                          Тоест не ми се е случвало Броузър да не ми забива.
                          Възможно е да забива особенно ако е стара версия.
                          Ако след като го ъпдейтнеш продължава да прави проблеми пиши ми ЛС ще си инсталирам едно сафари и ще го тествам.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Дано не дублирам проблемите с някой мнение преди мен, ако е така моля за извинение.
                            Често се случва при отваряне на тема, да не ме позиционира на 1-вото ново мнение. На стария форум, често използвах Esc (стоп) при страници с много снимки, с цел да не се зарежда всичко, въпреки това след ескейп ме мяташе отново на 1-вото ново мнение, а сега остава там докъдето е стигнало зареждането, най-често още в началните мнения.
                            При опит да отворя само едно мнение, като чукна на номера му в дясно на заглавната му лента се отваря отново цялата тема, а не само мнението което ме интересува, и ако темата е с много снимки пада голямо чакане.
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Esc означава наистина стоп.
                              И спира докъдето е стигнало.
                              Възможно е на стария да е спирало само снимките но това е било въз основа на как го зарежда Броузъра.
                              Тоест в какъв ред.
                              При опит да отворя само едно мнение, като чукна на номера му в дясно на заглавната му лента се отваря отново цялата тема, а не само мнението което ме интересува, и ако темата е с много снимки пада голямо чакане.
                              това е ново решение за този софтуер надявам се да върнат стария вариант.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Значи на стария и с IE и с Chrome , при заредена цяла страница и оставащи за дозареждане само снимки и Esc (Stop) ме позиционираше на новото мнение. Сега със същите браузъри си остава там където е след стоп. Беше доста удобно това за мен, особено при страници с много снимки.

                                Да разбирам ли че няма вариант за момента да се отвори само 1 мнение от дадена страница ?
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X