Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Ако конекцията ви е бавна - тоест не сте качили файловете до няколко минути -конекцията ви прекъсва за да даде път на тези дето качват.
    Това не е са мо за качване а и за гледане на страници
    ако не е заредена до няколко минути ви казва готов и ви прекъсва конекцията.
    Това е с цел оптимизация
    Ако искате засечете за колко време ви прекъсва сървера - ако е 3 минути значи е от това.
    Не е 3 минути. Много по малко е, от порядъка на 15-20 секунди. Просто в един момент спира да отваря страници от форума и след минута-две си работи нормално. В същото време други сайтове се отварят безпроблемно. Когато качвам снимки, прекъсне ли веднъж, не подновява качването.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #77
      Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Този банер не е наш а е взет от сайт
      те това си дават на клиенти
      и понеже няма само БЪлгария съм пуснал тестово България София - защото е столица.
      Не се знае дали ще го има и на мен ми харесва за сега.

      Коментар


      • #78
        Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Не е 3 минути. Много по малко е, от порядъка на 15-20 секунди. Просто в един момент спира да отваря страници от форума и след минута-две си работи нормално. В същото време други сайтове се отварят безпроблемно. Когато качвам снимки, прекъсне ли веднъж, не подновява качването.
        ОК това ще го проверим.

        Коментар


        • #79
          От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          Не е 3 минути. Много по малко е, от порядъка на 15-20 секунди. Просто в един момент спира да отваря страници от форума и след минута-две си работи нормално. В същото време други сайтове се отварят безпроблемно. Когато качвам снимки, прекъсне ли веднъж, не подновява качването.
          при мен прави същото........ да не говорим, че и нет-а е от вас!?!?!? всичко отваря светкавично, само форума заспива
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #80
            Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Към колко часа е бил проблема?

            Коментар


            • #81
              От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              нямам спомен..... цял ден съм в офиса, и периодично влизам във форума....... може би около обяд беше, но не съм сигурен..... днес ако го направи, ще засека времето.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #82
                Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Горе долу ме интересува за да може да локализираме проблема по бързо
                Доколкото разбрах и вечерта е имало забавяне

                Надявам се да го отстраним възможно най бързо

                Коментар


                • #83
                  От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Или има бъг-че или доста хора допускат една и съща грешка, което не ми се вярва. Последната дума от реда се повтаря, като първа на втория ред. Видях го поне на 3-4 поста, но може и да греша.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5181311

                  И още едно въпросче. Следното от моя телевизор ли е? С IE8 съм.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Надявам се като се изчистят важните неща да се стигне и до тази дреболия:

                    Натискам "Нови теми". Първото нещо което ми се набива в очи е че за разлика от стария софт, новият по подразбиране ми дава 20 теми на страница и толкоз. При стария май имаше някаква опция да се направят до 100 на страница. И при новия имаше подобна опция която май нямаше ефект, или ако имаше - беше по-скоро за максималния брой публикации в дадена тема, а не за максималния брой теми на страницата. Обаче пусто вече не мога да я намеря.

                    Та. Натискам си бутончето, и ми дава "Страница 1 от 5". Натискам следваща страница - дава ми "Страница 2 от 6", после - "3 от 7", и си кара така през четири или през пет докато му се види края и ми даде "Страница 9 от 10".

                    Върти ми се в главата че едно време даваше примерно "Страница 1 от 11", демек - знаеше си завалийката от самото начало колко страници непрочетени мнения ме чакат.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Защо като цитирам някой многократно и ми изкарва и мненията на хора които не съм искал да цитирам или повече мнения на тези които искам многократно да ги цитирам ? Налага се да трия като малоумник ? Като натисна само "отговори с цитат" (еднократно) и няма проблем .
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #86
                        Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Надявам се като се изчистят важните неща да се стигне и до тази дреболия:

                        Натискам "Нови теми". Първото нещо което ми се набива в очи е че за разлика от стария софт, новият по подразбиране ми дава 20 теми на страница и толкоз. При стария май имаше някаква опция да се направят до 100 на страница. И при новия имаше подобна опция която май нямаше ефект, или ако имаше - беше по-скоро за максималния брой публикации в дадена тема, а не за максималния брой теми на страницата. Обаче пусто вече не мога да я намеря.

                        Та. Натискам си бутончето, и ми дава "Страница 1 от 5". Натискам следваща страница - дава ми "Страница 2 от 6", после - "3 от 7", и си кара така през четири или през пет докато му се види края и ми даде "Страница 9 от 10".

                        Върти ми се в главата че едно време даваше примерно "Страница 1 от 11", демек - знаеше си завалийката от самото начало колко страници непрочетени мнения ме чакат.
                        най-вероятно БЪГ


                        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                        Или има бъг-че или доста хора допускат една и съща грешка, което не ми се вярва. Последната дума от реда се повтаря, като първа на втория ред. Видях го поне на 3-4 поста, но може и да греша.
                        [ATTACH=CONFIG]214295[/ATTACH]

                        И още едно въпросче. Следното от моя телевизор ли е? С IE8 съм.
                        Не съм засичал,моля дайте ми урл.

                        Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                        Защо като цитирам някой многократно и ми изкарва и мненията на хора които не съм искал да цитирам или повече мнения на тези които искам многократно да ги цитирам ? Налага се да трия като малоумник ? Като натисна само "отговори с цитат" (еднократно) и няма проблем .
                        Защото няй вероятно са ви останали маркирани - най-дясното бутонче ако има отметка е маркирано

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Явно е от монитора в офиса. У нас съм с wide монитор и няма такова нещо. И все пак не мога да си го обясня. Преди не беше така. И на двата компютъра съм с IE8.
                          Както и дa е, не ми е проблем

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Ако си абониран за някоя тема и като праща съобщението за нов пост в темата по мейла, в него от rewrite мода и mail sender-а се прецаква енкодинга, и не те праща на конкретния пост а в първия от темата.
                            Ако може просто изключи SEO опциите за notification-ите.

                            ПС
                            мисля че проблема идва от имената на различните теми
                            ако има тире, двуеточие, точка и запетая май тогава става проблема, което е и нормално понеже се обърква rewrite rule-то
                            Последно редактирано от Тодор Пашов; 02-06-10, 21:31. Причина: допълнение
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Закакво ми дава едно като Х-че на прозорчето на снимката, която искам да кача и не ми се качва ? Снимах си десктопа но и снимката на него не ми дава да кача, пак същия Х
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Не мога в меню "начало" да влеза в никоя секция.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X