Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблеми в работата на портала. V3

    Искам да попитам и аз - защо като пиша в някоя тема не излиза нищо в (какво ново) а като някой колега пише там (примерно в моя тема) се появява писаното.
    Пробвах и в други теми пак същото само на мен ли не ми излиза в (КАКВО НОВО).
    Нали КАКВО НОВО е АКТУАЛНО поне аз така си мисля защото колега сега ми писа и беше излязло а като му отговорих темата беше изчезнала от там.
    Каде е проблема.

    Коментар


    • #47
      От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Линковете са глобални
      тоест еднакви с линковте за форуми и теми.
      нали искахте да са тъмни?
      Не знам кой е искал линковте да са тъмни, но така определено не е добре.
      Толкова ли е голям проблема да се избере по-светъл нюанс на синьото, ще бъде много по-прегледно, и лесно за възприемане.
      На мен вече два пъти ми се случи да не разбирам смисъла на написаното, и да чета втори път с повишено внимание, и втория път виждам, че имало линк.
      Оправете го моля.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Проблеми в работата на портала. V3

        Надявам се да не прозвучи като опит за поучаване на администраторите, но проблемът с линковете има и друго решение.
        В "зората на интернета" линковете масово бяха подчертани. Сега явно не е модерно и не са, въпреки, че още има сайтове ползващи тоя стил, например IMDB.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #49
          От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
          Искам да попитам и аз - защо като пиша в някоя тема не излиза нищо в (какво ново) а като някой колега пише там (примерно в моя тема) се появява писаното.
          Пробвах и в други теми пак същото само на мен ли не ми излиза в (КАКВО НОВО).
          Нали КАКВО НОВО е АКТУАЛНО поне аз така си мисля защото колега сега ми писа и беше излязло а като му отговорих темата беше изчезнала от там.
          Каде е проблема.

          Няма проблем. "Какво ново?" ти показва теми, в които има непрочетени от теб мнения. Мнението, което ТИ си написал, не е такова.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #50
            От: Проблеми в работата на портала. V3

            Мерси за информацията вече ще знам за какво е (КАКВО НОВО) и няма да се излагам.

            Коментар


            • #51
              От: Проблеми в работата на портала. V3

              Нещо много траурно изглежда иконата за заключена тема.

              Коментар


              • #52
                От: Проблеми в работата на портала. V3

                Използвам Firefox със NoScript addon, и когато отварям подфорума за мотоциклети (само при него) ми вади следната грешка
                [NoScript XSS] Sanitized suspicious request. Original URL [http://www.offroad-bulgaria.com/foru...7677276374953] requested from [chrome://browser/content/browser.xul]. Sanitized URL: [http://www.offroad-bulgaria.com/foru...4621320654577].
                The page isn't redirecting properly

                Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.
                NoScript е добавка която спира рекламите по сайтовете, по принцип ми стои с изключена защита (спира само сайтове които съм добавил) затова ми стана странно че се обажда тук за форума..

                Коментар


                • #53
                  Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Това урл откъде го имаш защото и двете не са оригинални а са със препратка към пост който може и да го няма.
                  Няма значение какво връща ХСС а урл тата са СЕО оптимизирани дори и да са грешни винаги ще те пратят където трябва (надявам се)
                  Последно редактирано от Daniel; 30-05-10, 20:07.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Имам въпрос. Може ли от един компютър да има двама логнати участника едновременно или трябва всеки път да изритвам Вальо от бюрото?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Женя Преглед на мнение
                      Имам въпрос. Може ли от един компютър да има двама логнати участника едновременно или трябва всеки път да изритвам Вальо от бюрото?
                      Може. Единият влиза с Експлорер, другият с Файърфокс. Или които и да са два различни браузъра. Може и с един, ама вече е по-сложно.

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Така добре ли са линковете в текста?
                        Виждат ли се добре?
                        http://www.offroad-bulgaria.com

                        Коментар


                        • #57
                          От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Така добре ли са линковете в текста?
                          Виждат ли се добре?
                          http://www.offroad-bulgaria.com
                          Така е по добре,и се виждат добре.
                          (0+)
                          Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            След обновяването често лисугера ми пише, че е просрочено времето за връзка със сървъра на форума. И когато се опитвам да качвам повечко снимки, просто забива. С други сървъри нямам такъв проблем. На какво би могло да се дължи при условие, че преди обновяването не съм имал проблем и ползвам същите компове и доставчик?
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Ако конекцията ви е бавна - тоест не сте качили файловете до няколко минути -конекцията ви прекъсва за да даде път на тези дето качват.
                              Това не е са мо за качване а и за гледане на страници
                              ако не е заредена до няколко минути ви казва готов и ви прекъсва конекцията.
                              Това е с цел оптимизация
                              Ако искате засечете за колко време ви прекъсва сървера - ако е 3 минути значи е от това.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Доколкото разбрах, предишното ""Нови мнения" сега е на Разширено търсене.
                                Значи отивам там, избирам Търсене в едно място, Вашето последно посещение и сортиране по Последна дата с публикация (което според мен дава резултатите точно както Нови мнения преди).
                                После си избирам Запази предпочитанията за търсене, което би трябвало да запази всички гореописани критерии. Да, ама на следващото ми влизане, сортирането е по Заглавие.
                                Аз ли нещо бъркам?
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X