Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не мога да пиша в тази тема : https://offroad-bulgaria.com/forum/%...%D0%B5/page118

    '' Не сте оторизиран да пишете в темата ''

    Коментар


    • Ми то полето за писане го няма .....
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • И при мен е същото и то доста отдавна. Дори мисля съм писал за проблема.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • Горе описаната стрелкичка за последно ново мнение, може ли да се направи малко по голяма в мобилната версия? Примерно двойно или 1.5?

          Коментар


          • Бе, каква е тая налудничава истерия с бисквитки и достъп и не само от Офмедия. Каквото и да отвориш, с това започва и агресивно налага одобрение. Не помага съгласие, защото при второ отваряне е същото положение. Не вярвам някой да ги принуждава, но и така да е, би трябвало едно съгласие да ги укротява. Напоследък почти всяко кликване води до искане за съгласие, без възможност за отказ. Обмислям завеждане на дело. И без това нямам друга работа.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              И при мен редовно избива бисквитите на офффф-медия.

            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Бисквитките са ги направили невнятно. Както и single sign-on - и грешката е същата.

          • На главната страница , от днес . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201130_175346.jpg
Прегледи:208
Размер:238.0 КБ
ID:6677836
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • Така е по добре ...благодаря Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201130_203048.jpg
Прегледи:215
Размер:255.9 КБ
ID:6677864
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • Свърши профилактиката, поиска ми да сменя паролата за влизане в Офнюз. Смених.

                Тръгнах да влизам с новата парола в Наука - АААА не си я сменял 60 дни.

                Отделно че 60 дни е малко пресилено за такава система.

                Коментар


                • Veni1
                  Veni1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Не си само ти...
                  И при мен е така, и се чудя дали да си причинявам разни терзания, или да забравя за оФФ-медиата...

                  Собственика да отбележи това!!!

              • Сега проверих , верно е така . Аз не желая да си сменям името или паролата .
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • aldr, не е нужно да си сменяш името.
                  Смяната на паролата е въпрос на сигурност. Съзнавам, че изискванията за сигурност са досадни, но по-добре да бъда обвинен в това, отколкото в недостатъчно внимание към сигурността.
                  www.offnews.bg

                  Коментар


                  • aldr
                    aldr коментира
                    Редактиране на коментар
                    От 2007 година съм във Форума , се с това име и парола . Няма да го сменя .

                  • Пенчо
                    Пенчо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Сигурност? Каква сигурност? Не предполагам, че някой да плаща нещо през този форум.
                    Или пък през оффновините.

                • Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                  aldr, не е нужно да си сменяш името.
                  Смяната на паролата е въпрос на сигурност. Съзнавам, че изискванията за сигурност са досадни, но по-добре да бъда обвинен в това, отколкото в недостатъчно внимание към сигурността.
                  Смяна на парола на 60 дни е направо овъркил в конкретния случай! Дори на места, където такива смени се налагат поради работа с чувствителни данни от типа на лична данни и финансова информация, стандартна процедура е смяна на паролите на 3 месеца. И пак е диво досадно ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • Добре, разбрах, че мерките изглеждат прекалени. Ще видя коя до каква степен е наложителна и какво може да се олекоти.
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Да се отбележи, че на мнозинството тук не ни пука дали щели да ни използват личните данни за трупане на статистики, и чрез това да се прецизират рекламите или предпочитанията при гласуване на избори...
                      Последно редактирано от Кольо; 01-12-20, 20:29.

                    • bojitch
                      bojitch коментира
                      Редактиране на коментар
                      Както и не ми пука, че някой може да пише от мое име.

                  • смяната на парола я правя 2-пъти, слагам новата и после си връщам старата, но някои гадове вече се изучиха /служебния ми комп/ и вика: не може, тази парола вече е използвана
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • Чавдар (V93)
                      Чавдар (V93) коментира
                      Редактиране на коментар
                      На служебния забрави! Хем има претенции каква да е паролата, хем помни последните няколко. И като ползваш няколко системи - почти перманентно се занимаваш с измисляне на нови пароли. Щото хем трябва да са сложни, хем трябва да можеш да ги помниш ...

                    • IvanIvanovi
                      IvanIvanovi коментира
                      Редактиране на коментар
                      уфф, па да имало малки и големи букви и цифри, но да не са поредни и за капак тези специални знаци... как нема си пише човек паролата на лепящо листче на екрана

                  • От тази сутрин имам по един голям банер на Офнюз през мнение. Половината страница е в такива.
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • и аз ги имам тези картинки под всяко мнение, но пък нямам бутон "цитат" тук и затова пиша ново мнение............. допълнение: бутоните ги има само под моите мнения

                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:offnews.JPG Прегледи:0 Размер:77.0 КБ ID:6678594
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X