Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Венци, вършете си работата, която никак не е лесна. Който поне малко си има идея ще чака търпеливо. Който не ... форуми много.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • https://www.investor.bg/novini/261/a...mneniia-73489/
      Дори не сме в топ 25. Колко реални потребители пишат от всички регистрирани е друг въпрос.

      п.с. Да, недогледах датата. Като цяло класациите за форуми избягват да споменават този, преди малко рових по въпроса. Ама не е по темата и спирам.
      Последно редактирано от ikirov; 18-11-19, 17:31.

      Коментар


      • Kozzzec
        Kozzzec коментира
        Редактиране на коментар
        Тази класация е отпреди 11 години.

      • Пенчо
        Пенчо коментира
        Редактиране на коментар
        Ама Киров е писател......

    • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Не е така. Да, мога да запиша отгоре нови правила, но предпочитам първо да оправят коректно всичко наследено, чак тогава аз ще променям. Иначе ще стане промяна, която после пак ще променят вече не е ясно към какво...
      Имах предвид следното - таймаута на търсачката за "какво ново" е кратък. Преглеждат се новите мнения, и ако човек се зачете в някоя не особено дълга тема, след това опитвайки да отиде на следващата страница, получава съобщение че "на'мси кое било изтекло". И следва нова употреба на търсачката. Така хем е по-неудобно за ползване, хем и търсачката се натоварва повече.
      На око, в предишната версия това време беше поне 30 минути. Сега е между 5 и 10, не съм го засичал. А на моненти ми се струва че интервалът е променлив...
      Има и други подобни дреболии които са описани в темата.

      *********************************
      Не знам дали е споменавано по-напред в темата - преводът на форума не е завършен. Все още се срещат менюта на английски.

      Автоматичното записване при писане на ново мнение също ми се струва, че е ненучно често. В предишната версия на форума бяхме обсъждали въпроса с Даниел, и по спомен беше оставено на 5 мин.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Според мен записването на написан текст даже е по-добре да е по-начесто. Случва се да се сбъгяса нещо, и после с радост откривам, че писаниците ми не са се загубили.
        Лично мнение де, въпрос на дискусия е колко да бъде.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Много бих искал да има опция да мога да изтривам мое мнение, също и времето за редакция да е повече време от сегашното? Направете го както е във Фейсбук, мога да изтрия по всяко време моя публикация, като в същото време ако някой е коментирал относно моето мнение, то те също се изтриват.

          Коментар


          • dido uzunov
            dido uzunov коментира
            Редактиране на коментар
            йкхжйкбрбгжвенжернгун

          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            Разбрах че с тази твоя "маймуница" си против, Ок.

        • Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Много бих искал да има опция да мога да изтривам мое мнение, също и времето за редакция да е повече време от сегашното? Направете го както е във Фейсбук, мога да изтрия по всяко време моя публикация, като в същото време ако някой е коментирал относно моето мнение, то те също се изтриват.
          Това няма да стане. Още преди 12 години като се регистрирах тук прочетох правилото, че "написаното остава", и така ще бъде докато съществува форума.
          С което съм напълно съгласен.
          Инак ще станем точно като фейсбук-всеки си дращи каквото му дойде на пръстите, и после трие. А имаме претенции да сме сериозни. Затова-ако искаш да не се срамуваш какво си написал-опичай си акъла като го пишеш.

          Не, че аз много си го опичам де,та да давам пример, ама принципа е такъв.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Еделвайс
            Еделвайс коментира
            Редактиране на коментар
            Съгласен съм с теб Коле, ставаше въпрос за в много редки случаи, за да не пиша до модератор и да му създавам излишна работа, съгласен съм да я няма тази опция

        • Цъкнах на "Какво ново", след 3 мин цъкнах за втора страница и ми изписа "Резултатите от търсенето вече изтекоха, моля опитайте ново търсене.".
          Същото ми изписва и като се опитам да стигна до 45-та страница от тази тема.

          ПС: 45-та страница ми я показа, чак след като пуснах това мнение и ме прехвърли на последната страница.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ... А имаме претенции да сме сериозни. ...
            Всеки форум има такива претенции. От доктор на науките до академик се прескачат.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              ПС: 45-та страница ми я показа, чак след като пуснах това мнение и ме прехвърли на последната страница.
              Като спомена за страница, не знам дали е обсъждано по-рано, но забелязах, че преди да отвириш която и да било тема, нямаш избор на коя страница да отидеш и точно колко стр. има самата тема.
              За мен, лично, това не е много удобно.

              Поздрави и успех с миграцията!

              П.П. Също така не видях от къде мога да си добавя подписа(че в момента не излиза) или вече няма да може?
              Последно редактирано от BikerBoyy; 22-11-19, 15:17.
              Димитър Тенев

              Коментар


              • За трети път питам:
                Защо от 'известия' ме праща в началото на последната страница, а не на първото непрочетено мнение?
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • Част от темите които съм заочнал са изчезнали.
                  Дали с времето ще бъдат възстановени или са безвъзвратно загубени?

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                    Част от темите които съм заочнал са изчезнали.
                    Дали с времето ще бъдат възстановени или са безвъзвратно загубени?
                    Аз установих че част от входящите ми съобщения са изчезнали.

                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • ctef
                      ctef коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бях вложил доста усилия в тези теми, заради това питам.

                  • Във форума влизам само през телефона. Това си ми е компютъра на мен. До тук добре, но откакто започна миграцията като влизам във форума ми се отваря мобилната версия. До сега не съм ползвал тая версия. Грозна ми е, противна ми е и не искам да я ползвам. Има ли начин и ако да, какъв е той, да ползвам пълната весия на сайта. Само през Хром успявам, но пък него не го предпочитам като браузър.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      На самия браузер има опция "версия на работен плот" или "мобилна версия", това с браузъра на интернет самсунг, превключвам за секунда с два клика и няма ядове.

                  • Точно така беше преди миграцията. Сега само с Хром се получава. Браузърите които ползвам нито са актуализирани, нито нищо. Същите като преди са си. Явно във форума има нещо счупено.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • Тестовете на последната порция неконвертирани таблици са успешни. Колегите ще стартират процедурата на работещият сървър понеделник сутрин. Тогава е най-малко натоварването и се надяваме някак да стане без спиране... След това продължаваме с дизайн и досадни проблеми...
                      VPetrov.photography

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X