Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ще бъде оправено!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • В момента форума зарежда адски бавно и постоянно седи надпис зареждам
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • Според мен, само надписа седи.
        Иначе зареждането е нормално.

        Коментар


        • Не бави си, може при теб да е различно.
          Като напиша нещо и го побликувам нещата стават нормални. Главния форум зарежда нормално
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • И при мен само "Зареждам..."
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • И при мен зарежда постоянно и маркера на мишката е синьото кръгче което се върти за да покаже, че зарежда.

              Относно харесването и свикването с новата визия-досега форума се е променял поне 2 пъти, и винаги отначало ми е било кофти докато свикна, но бързо се оправя.
              Но се надявам сегашния интерфейс да е само временно решение, че никак не ми харесва в този си вид.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Сега забелязах- липсва полето ”от къде сте” или ”Location ” по новому, до името на участника в темите. Това с времето довежда до безкраен спам от типа Откъде си, при всяко питане за нещо.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • Може да ви звучи смешно, ама точно след като тествах поставяне на картинка, и почна новия проблем със "зареждам". После почна и въртенето на показалеца на мишката, и новите подсещания че искало бисквитки. Та, изтрих картинката, помислих, че съм строшил форума точно аз.
                  Тия дето продават новата версия пишат ли колко месеца са нужни за ъпгрейд? Едно се оправи - 3 се счупят, ама вече почвам да си внушавам, че нещо може аз да съм строшил. Параноя някаква, без логика. Ще побъркат клетите юзери!

                  Коментар


                  • При мен форумът се зарежда нормално. Да не би проблемът да е свързан с реклами, фейсбуци и т.н. Че за да се попълни шаренията на страницата, и те требе да се заредят...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                      Може да ви звучи смешно, ама точно след като тествах поставяне на картинка, и почна новия проблем със "зареждам". После почна и въртенето на показалеца на мишката, и новите подсещания че искало бисквитки. Та, изтрих картинката, помислих, че съм строшил форума точно аз.
                      Тия дето продават новата версия пишат ли колко месеца са нужни за ъпгрейд? Едно се оправи - 3 се счупят, ама вече почвам да си внушавам, че нещо може аз да съм строшил. Параноя някаква, без логика. Ще побъркат клетите юзери!
                      Нищо не можеш да строшиш. даже и да искаш.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                        Нищо не можеш да строшиш. даже и да искаш.
                        Шегувам се разбира се, но знае ли човек. Затова изтрих картинката, да не би да омотва нещо към някой външен сайт и да се троши после. Какво изобщо продават от vBulletin, след като на клиентите им се налага да си допишат сами софтуера. Таман един работен месец опити за вкарване в продукционен режим, и 2 месеца тестове. И форумът изглежда като забил. ВБюлетин си плачат за съд.

                        Коментар


                        • А може пък фейсбук да им плаща по нещо...? Шегувам се, нямам подобна информация, да не се върже някой. Проблемите в интерес на истината идват по-скоро исторически, форумите са на десетина години, оттогава много вода е изтекло, навремето стартирахме на PHPBB после мигрирахме към Vbulletin. И с толкова кодови таблици стана голяма боза, която до един момент не пречеше, но сега като опря ножа до кокала, а именно като се спира поддръжката на всичко старо, стана зле. Не може всичко да се оправи лесно, много неща се налага ръчно да се правят което на този обем е наистина много нещо. Освен това след последното спиране сме се уговорили ако може да не се спира пак и това допълнително им усложнява живота на админите... Но лека полека, всичко ще стане и след известно време ще заработи всичко както трябва...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            А може пък фейсбук да им плаща по нещо...? Шегувам се, нямам подобна информация, да не се върже някой. Проблемите в интерес на истината идват по-скоро исторически, форумите са на десетина години, оттогава много вода е изтекло, навремето стартирахме на PHPBB после мигрирахме към Vbulletin. И с толкова кодови таблици стана голяма боза, която до един момент не пречеше, но сега като опря ножа до кокала, а именно като се спира поддръжката на всичко старо, стана зле. Не може всичко да се оправи лесно, много неща се налага ръчно да се правят което на този обем е наистина много нещо. Освен това след последното спиране сме се уговорили ако може да не се спира пак и това допълнително им усложнява живота на админите... Но лека полека, всичко ще стане и след известно време ще заработи всичко както трябва...
                            Стискам палци!

                            Коментар


                            • Преди няколко страници бяхме подканени да си променим датите на раждане така, че да сме над 130 г защото след време няма да можем да влезем във форума. Това шега ли беше или аз нещо не разбрах? Моля някой да обясни.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                                Освен това след последното спиране сме се уговорили ако може да не се спира пак и това допълнително им усложнява живота на админите...
                                Според мен не е никаква драма това,ч е щяло да се наложи още някое друго спиране.
                                Ако това ще доведе до по-лесно и бързо оправяне на проблемите-според мен си заслужава да се изтърпи спирането.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X