Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

    Чувствам се измамен защото купих нов компютър от BatGeorgeone с така наречената гаранция и след показалия дефект той се скри и категорично отказа да ми вдига телефона. Това ли е причината да търси как да избяга от отговорност като се заяде за джипа? Или това е хитър ход - нападението е най-добрата защита. Аз не се постарах да раздухвам във форума, а се опитах да говоря с него лично /макар и без успех/, което ми се струва доста по-достойно от неговата позиция. Жоре, не се притеснявай, ти анулира гаранцията, но си затвори пътя и към сервиза ми.
    LZ1VMH

    Коментар


    • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

      Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
      Това не е репутация, а картони.
      Същото е!!!
      Но и други ги получиха!!!!

      Коментар


      • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

        Хайде, спрете се бре!!!
        Ще почна да раздавам картони поголовно!!!
        Не ми е в стила, ама като няма кой да затвори темата!!!

        Коментар


        • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

          ...
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Разбира се, че не си госпожица - те госпожиците не са плешиви и нямат шкембета ))
            Каквото и да напишеш, все тая!

            Коментар


            • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

              Сега ще бъде затворена!!!!

              Коментар


              • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                За да отговоря на появилите се съмнения за това че защитавам някого отново ще повторя - НЕ ЗАЕМАМ НИЧИЯ СТРАНА!!! Аз също не бих ползвал повече услугите на сервиз Голди, но по други причини, незасягащи никого тук!

                Коментар


                • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                  Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                  Севдо, нарушаваш правилото, за коментар на репутация!!!
                  Не. Коментира картони, а не репутация. Те не са забранени, защото така или иначе се виждат от всички.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                    Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                    Не. Коментира картони, а не репутация. Те не са забранени, защото така или иначе се виждат от всички.
                    Модератори..?

                    Коментар


                    • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                      Нали виждате какво произлиза от другарски съд!
                      Айде стига вече!
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                        Добре де, какво не сме разделили, и какво имаме да делим. Малко ли са ни проблемите отвън, та трябва да ги пренасяме и тук?

                        Като влязох за първи път тук цареше атмосфера на сплотеност и взаимна подкрепа и споделяне.

                        И аз съм преглътнал няколко неща от тогава. Не свързани със стоки или услуги, предлагани от някой тук, а по принцип. Вече станахме много хора, доста със силни характери, и конфликти са неизбежни. Трябва ли да заприличваме на морето от простотия, злоба, завист и всичко друго навън?

                        Мамка му, кофти ми е от всичко това! Обаче от форума няма да си тръгна. Не и без "бой".

                        А аз като ги познавам и двамата в случая, и от личен опит не мога да кажа нищо лошо нито за единия, нито за другия? Какво правим? Дай да взема да си тръгна, че е по-лесно! Или да спра да се виждам и с двамата? И какво решение е това? Кой печели от него? Аз не със сигурност. И аз сигурно съм чепат в много отношения. И мен сума народ сигурно не ме харесва с повод и без повод. Безгрешни няма.

                        Дайте да хванем да се изкаляме едно хубаво тия дни. Май някога и това правехме, а?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                          Активни нарушения (15 точка(и)
                          Обида към друг участник(ци) Изтича
                          21:53 26-03-08 Оставено от
                          GAD
                          22:11 06-03-08

                          Боже, хора! Къде ги виждате тези обиди????????????

                          Коментар


                          • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                            Активни нарушения (15 точка(и)
                            Обида към друг участник(ци) Изтича
                            21:53 26-03-08 Оставено от
                            GAD
                            22:11 06-03-08

                            Боже, хора! Къде ги виждате тези обиди????????????
                            Неподкрепено от факти обвинение, окалване на потребител!

                            Коментар


                            • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                              Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                              .... От 2-3 месеца наблюдавам как форумът "боледува" и тайно стискам палци този "период на полуразпад" бързо и трайно да приключи. .....
                              Дааа, болеста е вече почти година . Чета и се чудя -детки болести или старчески деменции......Боли ме за форума , но все по-рядко намирам какво да чета.Нещата толкова се изкривиха..... А некоректност от колеги в изобилие!
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • До: Да бъде ли създаден специален "СЪД" към OFFRoad-Bulgaria.com?

                                Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                                Неподкрепено от факти обвинение, окалване на потребител!
                                Къде видя обвинение и окалване????????????
                                Казах: Аз също не бих ползвал повече услугите на сервиз Голди, но по други причини, незасягащи никого тук!
                                Може просто да ми е далече да отида до там!!!!

                                Всъщност какво се ядосвам? Слагайте и пембени картони ако щете!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X